Search results for query: *

• Users: Afrandez
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Afrandez

İşlenmemiş texture

Şöyle bir sorun var. OpenBRF'de bütün bağlantılar tamam, fakat resimdeki gibi texture'leri almıyor.
  2. Afrandez

Hesaplama - Ada İnşaatı

Olay basit; bir ada inşa etmek için kaç milyon metreküp toprak/taş gerektiğini hesaplamak istiyorum, kolay bir hesaplama olmadığı için de sizlerin görüşlerini alma ihtiyacı duydum. Mesela üzerine Singapur ya da New York gibi tam teşekküllü bir şehir inşa edilebilecek bir ada yapmak için kaç...
  3. Afrandez

İsyan Edememe Durumu

Hilesiz olan oyunumun başında Svadya emrine girdim ve bir zaman sonra Svadya vasalı oldum. Amacım Kral Harlaus’tan kapabildiğim kadar toprak almak, ilk yamuğunda da ona isyan edip krallık kurmak. Sorun da burada başlıyor; ele geçirdiğim yerlerin bazılarını bana vermediği halde isyan etme...
  4. Afrandez

Aidiyetsiz Kral - 6. Bölüm

Hikayemiz her şeyini kaybeden bir adamın Wathear’daki yükselişini konu alıyor. Genel olarak çoğu şey fantastik olarak düzenlendi. Yakın zamanda Wathear’ın haritasını buraya atacağım.
  5. Afrandez

Çıkış Tarihinin Paylaşılmaması - Tartışma

Bannerlord'un çıkış tarihinin açıklanmaması pek çok kişinin canını sıktığından bu konu için ayrı bir yer açmak gerektiğini düşündüm. Tartışma sırasında bu konu altında TW'ye karşı herhangi bir olumsuz eylemde bulunulmamasını diliyorum. Bildiğimiz üzere bir ürünün çıkış tarihi, üretim...
  6. Afrandez

Kulaklık sorunu

Kablosu üzerinde sesin ayarlandığı türden bir kontrolörün olmadığı bir kulaklık elime geçti. Sorun kulaklıktan neredeyse hiç ses gelmemesi. Bunu nasıl çözebilirim? DÜZENLENMİŞ EDIT: Ayarını buldum; sol kulağın arkasına koymuşlar :facepalm: Ancak şimdi konuşma sesleri gelmiyor. Bunu nasıl...
  7. Afrandez

Nota Yazmak için Program Tavsiyesi

Ben normalde MuseScore kullanıyorum, piyano için bir şeyler yazarken iş görüyor. Oyun oynarken dinlenen türde müzik yapmak için bu program uygun değil, ne kullansam iyi olur?
  8. Afrandez

Tartışma Konusu - Tarafsız bir Şehir

Konu düşününce çok basit aslında. Ama uygulamada zor olduğu kesin. Herkesin, yani gerçekten herkesin -ulus/din ayrımı olmadan- barış içinde yaşayabileceği; tarafsız bir ülkede(İsviçre gibi) bir şehir kurulması mümkün mü? Mümkünse ne şartlarda, değilse neden? Bu konuda bunun cevabını bulmaya...
  9. Afrandez

Üstteki Üyenin Müziği Sende Ne Çağrıştırıyor

Konuya atılan müzikleri dinlediğinizde neler hissettiğinizi yazıyorsunuz. Yorumlarınızı uzun da yazabilirsiniz, kısa da, ama tek kelimeyle sınırlı kalmayın. Sözlü müzikleri yorumlarken sözleri de hesaba katabilirsiniz. Klasik müzik de atabilirsiniz, pop da; yeter ki melodisinden bir şeyler...
  10. Afrandez

Kaçıncı Sınıfa Geçtiniz - 2017-2018

Geç kaldığım için özürlerimi sunuyorum. 09/2015'teki gibi.
  11. Afrandez

Oyunlarda Yaşadığınız Anılar

Öğleden sonra nostalji olsun diye CD'den Counter Strike Source kurdum. Eskiden -eskiden dediğim 2012-2013 falan- hep Galil alıp Dust2'de B'ye rushlardım. Başladım AWP'dir AK-47'dir falan... Bir elin başlangıcında T olarak mide girdim. Tabii CT B'ye akıyor. Öylesine bir iki el sıkayım dedim...
  12. Afrandez

Disiplin Edinme

Konu içeriği ilginç gelebilir; farkındayım. Hemen konuya gireyim en iyisi... Kendimi bildim bileli disiplinsiz bir insanım. Bu da yapabileceğim işlere odaklanmamı ve süreklilik getirmemi engelliyor. Disiplin alışkanlığı edinmek için ne yapmak gerekir, nasıl yapmak gerekir? Bu konuda sizlerin...
  13. Afrandez

Üsttekinin Hikayesini Devam Ettir

Oyunun olayı şu; biri bir hikaye başlatacak siz de birbiriyle bağlantılı olmak şartıyla birkaç cümle ile hikayeyi devam ettireceksiniz. Hikayeler başlangıç cümlesi dışında en az 5 cümleden oluşmalıdır. Cümleleriniz gerçekçi olmalıdır, trol değil. Hikaye uygun bir cümle ile bitirilmeli ve...
  14. Afrandez

Tapatalk hakkında

Biri beni tapatalk hakkında aydınlatabilir mi?
  15. Afrandez

Lag gibi kasma sorunu

Oyunu aldım alalı hiç bir zaman NW'yi kasmadan oynayamadım. En düşük ayarlarda bile en azından toprak yollar beyaz görünüyor. Bir sunucuya girdiğimde kasmadan kimseyi vuramıyorum. Lag gibi kasıyor Nelerden kaynaklıdır fikri olan söyleyebilirse sevinirim.
  16. Afrandez

Kalradya Parlamentosu 1920

Kalradya Parlamentosu 1920 Hikaye İmparatorluk yıllar süren savaşlardan ve isyanlardan ötürü çok yıpranmıştı. İmparatoriçe II. Elina 1898 yılında iktidara geldiğinde ülkeyi kurtarabilmek için başkent Dhirim'e bir parlamento açılmasını ve seçimler yapılmasını emretti. Ancak seçimlerden iki ay...
  17. Afrandez

Forum Oyunları Listesi - Yeni oyunları buradan duyurabilirsiniz

Bu konuda oynanan, açılmış, hazırlık aşamasındaki veya planlanan forum oyunlarını bulabilir ve kendi oyun projelerinizi paylaşabilirsiniz. Bölümü takip ermem her zaman mümkün olmadığı için konuya yazmanızı öneriyorum. Umarım sabite alınır, faydası olacağına inanıyorum Şu an aktif olan oyunlar...
  18. Afrandez

Potansiyel Moderatör Kim Olabilir

Anket yok. Sadece yorum olarak yazacaksınız. Kurallar: 1. Eski moderatörler olmaz. 2. İstediğiniz kadar kişiyi aday gösterebilirsiniz. 3. Trolleyecekler gelmesin, konuya yazık olacak 4. Kendinizi aday gösteremezsiniz. 5. Bana "sen olmazsın" demek yasak. Konuyu öldüruyor Başlıyorum: Deli...
  19. Afrandez

[Anket] En iyi Sosyalist/Komünist

Komünistler ve sosyalistler hakkında araştırma yapıyorum. Olay bu. NOT: Köşeli parantez içinde yazanlar bulundukları ülkeyi belirtir. Ek olarak neden seçtiğinizi de açıklayabilirsiniz
  20. Afrandez

Victoria 2 Kültür Sorusu

Ben Almanlarla oynarken Kırım'a bağımsızlık verdim. "Tatarlar yükselsin" diye düşünerek yapmıştım ama sonuç olarak Kırım'ın birincil kültürü Rus çıktı. İstesem karar(decision) ile Tatarları "kabul edilen kültür" yapabilirim ama ben Rus kültürünü birincil kültür olmaktan çıkarıp yerine Tatarları...
Back
Top Bottom