Search results for query: *

• Users: Arkenhes
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Arkenhes

DragonFable

Web tabanlı bir RPG oyunu, Artix Entertainment çıkışlı. Şu sıralar vakit geçirmek için girdiğim ve oynarken ciddi ciddi çok zevk aldığım oyun. Web tabanlı olmasına bakmayın Lore'u çok geniş ve zevklidir. En son 2010 yıllarında oynuyordum ve o zamanlar İngilizce bilmediğimden dolayı doğal olarak...
  2. Arkenhes

Kim ne derse desin, Warband EFSANEDİR

6 ay, 1 yıl, 2 yıl, 3 yıl... Bannerlord öyle ya da böyle çıkacak. Bannerlord çıktığı an herkes bu oyuna akın edecek. 500-600 kişilik multiler mi dersiniz, yoksa 1000'e 1000 singleler mi dersiniz orasını bilemem. Bannerlord'un gayet iyi bir proje olacağı açık. Herkes bu oyunu oynayacak. 3 ay, 6...
  3. Arkenhes

[S] Janakir

4. Arkenhes

Taleworlds Forum - Modül Geliştirme Röportajları | Vyrn Altın Madalya Kazandı!

Bu konu, TaleWorlds Forum modülcüleri ile yapılan röportajları içerir. Röportajlar çıkacak ve güncellenecek olan modlar hakkında bilgi verir. Bu sayede okuyucular, mod hakkında daha fazla bilgi edinebilir, mod hakkında daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış, röportaja özel görüntü ve videolara...
  5. Arkenhes

Nostalji Platformu

Selam arkadaşlar. Gerek forum hakkında, gerekse yaşam hakkında her türlü nostaljiyi yapabileceğimiz (sohbet, paylaşım vb.) konuyu an itibariyle açmış bulunuyorum. :D İnşallah bir kaç ileti atar da takarsınız. Ben başlayayım.
  6. Arkenhes

Yabancı Forum Açık Kaynak Projesi (OSP)

Herkese selam. Hepinizin bildiği üzere bölüm içinde sabit olan bir OSP konusu var. Ancak o bölümde sadece Türk modlamacılarının OSP'leri sizlerle paylaşılıyor. Yabancı Forum'da yer alan OSP konusu da bir hayli gerilerde kalmış. Amacım o konuyu olduğu gibi Türkçe'ye çevirip sizlerle paylaşmaktı...
  7. Arkenhes

[WB][SP] Zendar Efsanesi

Mod yapımında belli bir aşamaya gelene kadar konu kilitlidir.
  8. Arkenhes

Viking Conquest: Reforged Edition - YAKINDA

İngilizce konuya gitmek için tıklayın! + Yeni görevler ve yeni hikaye + Evcil hayvan sistemi (Köpek) + Yeni RYO özellikleri + Yeni çok oyunculu mod: ''Akın'' *Yakında tüm Mount & Blade Warband: Viking Conquest DLC sahipleri için geliyor! Viking Conquest: Reforged Edition Reforged Edition...
  9. Arkenhes

Türkçe Çeviri Çalışması

Merhaba, bu çalışmaya başlayacağım/başlayacağız. Ancak her şeyden önce bu oyunun diyalog ve dil dosyaları nerede? Modules > Viking Conquest > Languages > en uzantısına giriyorum ancak Native'de ki gibi dil dosyaları yok. Nasıl çevrileceğini bilen yazarsa sevinirim. Bunu çözdükten sonra el...
  10. Arkenhes

M&B: Warband - Mod Geliştirme Röportajları (Bölüm 2) | Kardeş Kanı

Bilgilendirme: Merhaba, arkadaşlar. Yeni bir röportaj ile sizlerleyiz. Bu röportajımızın konuğu sevgili Yıldırım (dragos) oldu. Bir kaza sonucunda mod hakkında ki tüm verilerini kaybetsede, Kardeş Kanı modunu iptal etmeyeceğini söyleyen Yıldırım'ın en az bu röportajımızda ki kadar güzel bir mod...
  11. Arkenhes

TW Forum - Mod Geliştirme Röportajları (Eski konu)

Mod Geliştirme Röportajları Bu konu, Mount&Blade modülcüleri ile yapılan röportajları içerir. Röportajlar çıkacak ve güncellenecek olan modlar hakkında bilgi verir. Bu sayede okuyucular, mod hakkında daha fazla bilgi edinebilir, mod hakkında daha önce hiç bir yerde paylaşılmamış röportaja özel...
  12. Arkenhes

M&B: Warband - Mod Geliştirme Röportajları (Bölüm 1) | Anno Domini 1300

Bilgilendirme: Merhaba, arkadaşlar. Bundan sonra siz mod severler için mod yapımcıları ile röportaj yapıp, çıkacak ve güncellenecek modlar hakkında ki bilgileri sizlere aktaracağım. İlk röportajımız sevgili Ahmet (HyperCharge) ile oldu. Ben röportajı yaparken keyif aldım, umarım sizde okurken...
  13. Arkenhes

Klasik Bir Soru

Merhaba, Diplomasi Mod'da Isolla ve Arwa ile evlenebiliyor muyuz? Evetse, nasıl?
  14. Arkenhes

Gemi Kullanımı

Bir türlü çözemedim ya. Anlatacak varmı?
  15. Arkenhes

Mod Çevirmenlerinin Dikkatine

Merhaba, ingilizce seviyem mod çevirmenliği için yeterli. Modüldeki diyalogları vb. nereden çevireceğim? Modül dosyasına girip, languages dosyasına ardından en adlı dosyaya tıklıyorum ancak sadece hints ve iki tanede adını hatırlayamadığım dosya var. Nerede bu modülün dil dosyaları?
  16. Arkenhes

Özel Başlık Nasıl Alınır?

Merhaba, başlık her şeyi açıklıyor. Yarışmalarda veriliyor gibisinden bir şeyler duymuştum sanki.
  17. Arkenhes

[H] Zendar'ın Sırrı

Zendar'ın Sırrı Bir Dört Yol Hanı Hikayesi... ► Hikaye Konusu Çocukluğundan beri bir savaşçı olmanın hayalini kuran Alihsan, ne yazık ki hayallerini gerçekleştirememiş ve Kalradya hayatının zorlu koşulları onu çiftçilik ve balıkçılığa yöneltmiştir. Azgad Köyü'nde annesi, babası ve bir...
  18. Arkenhes

Bilgisayardan Foruma Giremiyorum (HTTP 503)

Çok garip. Telefon ve tabletten girebilirken, bilgisayarımdan giremiyorum. HTTP 503 hatası veriyor. Biraz araştırdım ben değil site kaynaklı bir hataymış ama öyle olsa şu an telefonumdan giremezdim, öyle değil mi?
Back
Top Bottom