Search results for query: *

  1. NenadTheMighty

    Istorija/Historija/Povijest

    Posto sam vec uocio,da od mog kratkog clanstva na ovom forumu kao forumu uopste,da se dosta preplicu teme istorije.Posle opomena Zlovoljnog,odlucio sam da otvorim ovaj topic,u kojem bi svi lepo mogli da izjasne svoje misljenje o nekim istorijskim dogadjajima (naravno bez ikakve vrste...
  2. NenadTheMighty

    Srecna nova godina!

    Svima vama koji citate ovo,zeleo bih da pozelim sretnu Novu godinu,iako sam odlucio da uradim to malo ranije,posto imam organizovanu proslavu.  :lol: Kao sto vam je svima poznato,u Novoj godini ili danima uoci nje,svi odlucuju da okrenu novi list,tj. da promene nesto u svom zivotu.Pa,ako nije...
  3. NenadTheMighty

    How...?

    Well,playing single player without noticing that towns are pretty empty,and that there is so few civilians walking inside of them.I fully understand that that is good for mission about meeting whit spy.But that is not it,i would like more citizens.So how to add more citizens? And i would ask one...
  4. NenadTheMighty

    How to...?

    Well,playing single player whitout noticig that towns are pretty empty,and that there is so few civilians walking inside of them.I fully understand that that is good for mission about meeting whit spy.But that is not it,i would like more citizens.So how to add more citizens? And i would ask one...
  5. NenadTheMighty

    Pozdrav!

    Pozdrav svima,kupio sam Mount and Blade i veoma mi se svidja igrica,pa bi hteo da se upoznam sa drugim igracima ove fransize.Za pocetak bih hteo da kazem da sam iz Srbije,iz jednog mesta blizu Uba (U tamnavskoj oblasti). Dakle,odakle ste vi? :D :D :D
Back
Top Bottom