Search results for query: *

  1. *** fac sa nu`mi mai dezerteze soldati?

    Dinari am destui, mancare am de toate felurile dar nu imi ofera nimica la moral scrie 0 cu albastru, am la LeaderShip 6 puncte mancare in inventar full si ban,i si tot imi dejerteaza dar nu ca inainte. Va multumesc.
  2. *** devin Rege?

    - Buna Seara m-am aliat cat de curand cu Printul Vladym Bastard din KIng of Nords si l-am ajutat sa cuceareasca tot tinutul celor din Keygers parca asa se scrie.
    - Acuma dupa ce am cucerit tot el a devenit Rege iar acuma am inceput sa cucerim si tinutul celor din Swedia si deja am 4 Castele date de Rege.
  3. *** fac sa nu`mi mai dezerteze soldati?

    Ok multumesc foarte mult.
  4. *** fac sa nu`mi mai dezerteze soldati?

    Buna Seara as dori si eu sa stiu *** pot face sa nu-mi mai dezerteze soldati ca imi dezerteaza in prostie cate 8-9. Fac razboaie intruna bat cu 50 Soldati Lorzi care au cate 200.   - Stiti unde ar trebui sa bag puncte ceva?
  5. *** devin Rege?

    Am Cucerit astazi 3 Castele de la Sultani si mi lea preluat cei de la Kings of Nords :sad:
  6. *** devin Rege?

    Buna Ziua de curand m-am apucat si eu de Mount&Blade Warband si as dori sa stiu *** pot ajunge Rege ce trebuie sa indeplinesc. - am level 35 - am 80 de soldati - am o prietena Nu fac decat sa ma plimb prin castele sa vizitez Taverne pentru a imi recruta soldati. Astept un Raspuns *** sa...
Back
Top Bottom