Search results for query: *

1. (YARDIM) 1.174 versiyonda Parti Morali yükseltme ve Hancıya esir satabilme

Selamun aleyküm. 1.174 versiyonda Parti Morali yükseltme ve Hancıya esir satabilmek için scriptten hangi kodları değiştiriyorduk? Önceki versiyonlar için var ama son versiyonun kodlarını bulamadım. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  2. Hancıya Esir Satmak ve Esirlerin Fiyatını Düzenleme YARDIM!!

S.a Arkadaşlar. Kodları değiştirerek Hancıya içki ısmarlamanın yanında Esirlerimizi de satabilmek için gerekli olan kodları verebilir misiniz. Birde Esir fiyatlarını nasıl artırabilirim acaba. Acemilerde 50 dinara satılıyor Şövalyelerde. Esirin Rütbesine göre artıyordu çoğu modda esir fiyatları...
  3. M&B 1.011 İtem Patch Var mı? Veya Başka bir moddan birkaç item aktarabilirmiyiz

feagle81 said:
    Orhan60 said:
    S.a Arkadaşlar 1.011 için bir item patch gibi bişey varmı native klasorune atıp oynayabilieceğimiz. Birkaç zırh silah vs. ekleyebilir miyiz Native ye yardımcı olursanız sevinirim.
    warband oyna bence ona item felende eklersin her yönden daha kolay olur.
    Warband kasıyor biraz ondan M&B oynuyorum  :grin: 1.011 de grafikleri full de yapsam kasmıyor.
  4. M&B 1.011 İtem Patch Var mı? Veya Başka bir moddan birkaç item aktarabilirmiyiz

S.a Arkadaşlar 1.011 için bir item patch gibi bişey varmı native klasorune atıp oynayabilieceğimiz. Birkaç zırh silah vs. ekleyebilir miyiz Native ye yardımcı olursanız sevinirim.
  5. 1.011 Enhanced Version Mareşal Olamama!!!

Admin Sorunu Hallettim Konuyu silebilirsiniz.
  6. [Kurması 35 Saniye] Mount&Blade v1.011 Türkçe Yaması! [%100]

M&B 1.011 Enchanded Versiyonu indirip kurunca %100 Türkçe Oluyor zaten  :grin: Türkçe yama çoktan beri vardı %100 ama linkleri kırıktı arayanlara yararlı olacaktır.
  7. M&B 1.011 Native ye Başka bir Moddaki itemleri nasıl aktarabiliriz??

Afa Potter said:
    Seni bir arkadaşa yönlenireceğim, bahsettiğin şey kodlama felan gerektiriyor.
    http://forums.taleworlds.com/index.php?action=profile;u=195417
    Yardımın için teşekkürler. Bir konuşayım dediğin arkadaşla.
  8. kara zırh ve türkçe yama ile ilgili

Kardeşim türkçe yamaların linklerinin çoğu patlamış. Sen google ye mount and blade 1.011 enhanced version yaz onu kur oyunun üstüne %100 türkçe oluyor oyun.
  9. M&B 1.011 Native ye Başka bir Moddaki itemleri nasıl aktarabiliriz??

S.a Arkadaşlar. 1.011 versiyonu Native ye başka modlardaki bazı itemlerden(zırh,silah,at vs.) nasıl aktarabiliriz acaba? Mesela Expanded gameplay III diye bi mod var ondaki itemlerden nasıl Native ye aktarabiliriz.Veya başka bir moddan da olabilir. Veya 1.011 için yapılmış bir zırh,silah,at fln...
  10. 1.011 Enhanced Version Mareşal Olamama!!!

S.a Arkadaşlar ben M&B 1.011 enhanced version oynuyorum.Mod fln yüklü değil native yani. Khergitlerde başladım oyuna 300 küsür gün oldu oyunda Nam 1200 lerde fln onur 45-50 lerde Sancar Han ile ilişkim 100 diğer lordlarla aram ortalama 10-15 arası. Fakat mareşal seçimleri olduğu zaman beni aday...
  11. Bannerlord için öneriler

Mesela Dost bir köye düşman saldırısı veya haydut saldırısı yapıldığında biz o köye yardım edip kurtardığımızda o köyün Lord'u ile ilişkimiz artsın. Daha sonra o lord ile karşılaştığımızda bir konuşma metni koyabilirsiniz.

Örn: Benim mülküm olan xxx köyünü haydutların elinden kurtardığını duydum.Yardımların için teşekkürler... gibi  :smile:
  12. Mount And Blade 1.011 için CTRL + Space yapılabilir mi? NOT:Yeri bursmı blmyrm

S.a Arkadaşlar. Benim PC özellikleri biraz kötüde Warband kasıyor biraz. MB 1.011 i rahat oynatıyor fakat bir sorunum var.Acaba Mount and Blade 1.011 için Şu CTRL + Space basınca hızlı hareket etme olayını ekleyebilme şansımız varmıdır?? 1.011 e modla fln tmm sarıyo oynanıyorda. bir yerden  bir...
  13. Mount And Blade 1.011 için CTRL + Space yapılabilir mi?

S.a Arkadaşlar. Benim PC özellikleri biraz kötüde Warband kasıyor biraz. MB 1.011 i rahat oynatıyor fakat bir sorunum var.Acaba Mount and Blade 1.011 için Şu CTRL + Space basınca hızlı hareket etme olayını ekleyebilme şansımız varmıdır?? 1.011 e modla fln tmm sarıyo oynanıyorda. bir yerden  bir...
  14. Mod İstek ve Fikirleri

S.a Arkadaşlar. Benim PC özellikleri biraz kötüde Warband kasıyor biraz. MB 1.011 i rahat oynatıyor fakat bir sorunum var.Acaba Mount and Blade 1.011 için Şu CTRL + Space basınca hızlı hareket etme olayını ekleyebilme şansımız varmıdır??
    1.011 e modla fln tmm sarıyo oynanıyorda. bir yerden  bir yere gitmek çok can sıkıcı ya ctrl + space ile hızlandırma olsa cok güzel olacak fakat yapılabilir mi bilmiyorum. Bir yardım ederseniz sevinirim
Back
Top Bottom