Search results for query: *

1. Harly Davidson

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Lütfen Trailer ve gameplay videolarında herşeyin gösterilmediği detayını atlamayalım. Taleworlds'ten bizi şaşırtacak ve daha önce gösterilmemiş olan "özellikler" gelecektir. Bütün malzemeyi oyun çıkmadan önce kullanmak mantıksız olur diye düşünüyorum.
  2. Harly Davidson

Oyun gayet güzel M&B oynanış olarak sadeliğine devam ettiği sürece oynanır fazla kasmamak lazım. fizikler gayet iyi yapay zekada eksikler var gibi duruyor. umarım ordular daha da büyük olur.
    not: Optimizasyon sorunlu olmasın?
  3. Harly Davidson

HalilPaşa33 said:
    İnanmayın bunlara.Açın gözünüzü. Talewords yok Bannerlord yalan.
    bu sayfada bunun gibi 1000 tane post var hayır elinize ne geçiyor anlam da veremiyorum  :facepalm: bekleyin işte başka işiniz yok mu?
  4. Harly Davidson

HUMMAN said:
    @cioss
    Oyuna karşı ekstra bir antipatin mi var? Sadece olumsuz özelliklerine vurgu yapıyorsun.
    Yağcılığa lüzum yok kardeş. Adam gayet yapıcı eleştriler yapıyor. "Oyun nerde kaldı abii bu ne böyle ezik misiniz?" şeklinde diyenler asıl antipatisi olanlar. bu foruma bukadar emeği olan insanlar @cioss vs. vs. Sen PC gamer'a kapak oluyosan üreteceksin yapacaksın kardeşim. Milli duygularla baka baka bi yerlere gelemedik bugüne kadar.
  5. Harly Davidson

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

ErkutErdem said:
    Olm onu demiyorum. Ram falan dizdikten sonra 750ti sli yapabilir mi 2. bir 750ti alıp? ve Performansı ne olur araştırdım baktım fazla yapan yok galiba.
    verdiğin paraya değmez. ben de 750ti kullanıyorum hafif oyunlar için sli olmadan da işini görür ama ağır oyunlar devreye girdiğinde iş değişiyor zira mekanik kuvvetten ziyade grafik işlemcilerinin içerdiği teknolojiler önemli bi hal almaya başladı. bu yüzdenekran kartın sli uyumlu olsa bile biraz eskice kaldığı için memnun kalmazsın. zaten yeni kartlarda bile sli öyle ahım şahım performanslar veremiyor bu yüzden artık sli odaklı ürün üretilmiyor.
  6. Harly Davidson

Bu 17 eylül mü 27 eylül mü ne bişey bekiyo muyuz bu yıl?
  7. Harly Davidson

Şu vuruş tipleri sadeliğini korumuş ve aynı zamanda gözle görülür şekilde geliştirilmiş. sizi bilmem ama bu çok önemli oynadığın oyunun M&B olduğunu bilmek adına. saçlarla ilgili baya övünüldü ama bişey gösterilmemiş.

artık şu TW ye trip atanlardan usandık. "ne zaman çıkacak sıkıldık yaa" cinsinden konuşmayın henüz hiçbirimiz para ödemedik. adamlar size borçluymuş gibi tribe girmeyin.
    özet olarak kitlenin %80 i ben de dahil olmak üzer şöyle:
  8. Harly Davidson

Counter-Strike: Global Offensive -

en yüksek halim bile 4tü şuan 3üm :mrgreen:
  9. Harly Davidson

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Arkadaşlar Minecraft gibi hayal gücümüzü somutlaştırabilecek istediğimizi yapabilecek ve çok pahalı olmayan bi oyun önerisi var mı?
  10. Harly Davidson

Akıllı Telefon-Smartphone

Babama Lg G4 Beat alacağım 750 tl tek yaptığı haber okuyup arama yapmak olacak. Fiyatına göre nasıldır?

Geçen yazmıştım Yine yazıyorum GM 4G android one alacaklar Bütün modellerin kronik hastalığı ekranları rahatsız edici derecede sararıyor.
  11. Harly Davidson

Counter-Strike: Global Offensive -

nova 2 görünümlü Globalim ben  :mrgreen: :mrgreen:. 450 saat hesap görebildiği max rank nova 4 .
  12. Harly Davidson

Temmuz Lakırdısı

Şu darbe girşimine inanmayanlar etrafında kesinlikle Alkış tutan bi Fetöcüye denk gelmediği kesin olan arkadaşlardır. Rakamlar 3-5 değil. İnsanları insan olduğu için sevmek yerine görüşüne göre bilmem neresi kılı,çomar diye ayıran, ölen İNSAN kendi fikrinden olursa şehit diğerlerinden olursa leş diye hitap eden insanlıktan nasibini almamış ve insana sevgisi kalmamış oluşumlara yazıklar olsun. Kim ne derse desin. oturduğunuz yerden bunlar tiyatro diye sallamayın. Bunların hepsi gerçektir ve Demokrasiye karşı yapılan bi harekettir. Bir dağda bir kurt ölse akp yaptı diyolar bukadar da olmaz  :meh: tmm biz de çok sevmiyoruz ama artık ülkede farklı düşmanların oldugunu da kabullenmek gerek yoksa sonumuz komşularımız gibi olacaktır. O askere dayak atanlar da yargılanmalı.!
  13. Harly Davidson

Insurgency Realistik fps savaş oyunu

|GladiatoR| said:
    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,337934.0.html
    2 satır aşşağı da ne yaptın sen :grin:
    Hocam görmemişim işte gaflet :smile: mesaj atacam şimdi silsinler  :mrgreen: :mrgreen:
  14. Harly Davidson

Insurgency Realistik fps savaş oyunu

Arkadaşlar merhaba. 2015 in yazında yeni bir steam hesabına geçtim(Artık Harly Davidson yok :) ) ve indirimlerde Insurgency isimli bir oyun satın aldım. Şahsen çok beğendim ve tutabileceğini düşünerek sizlere de tanıtmak istedim. oyun şuanda 24 tl.  ortalama 2k-3k online oyuncu bulunuyor...
  15. Harly Davidson

Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

TRCY_Maresal said:
    Kablosuyla alakalı olabilir mi?
    kablolar sağlam psu kablosu,hard diskin sata kablosu ve güç kablosu,işlemci güç bağlantısı ve 24 pin anakart bağlantısı hepsi sağlam.
  16. Harly Davidson

Bilgisayar açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

Arkadaşlar merhaba. olayı başından anlatıyorum. evde 2 tane pc var bitanesi eski.onu biraz upgrade edip kullanalım dedik. Gigabyte p43t-es3g anakart ve Core 2 Quad Q8300 işlemcisi vardı.(işlemci 1333mhz) yeni bi 400W aerocool psu,yeni bi gtx750ti ekran kartı, 8gb(2x4) ddr3 1333mhz Hi-level marka...
  17. Harly Davidson

-Barkatoy- said:
    Oyun yapımcıları seslendirmeler hariç hepsi Türkçe olacak demişti.
    nerde demişti? ben hatırlayamadım.
  18. Harly Davidson

Feed Me said:
    Mount&Blade benim çocukluğumdur.Elletmem.
    Dünkü ispanya yenilgisinden sonra iyi geldi nedense sanırım bu cümlede benden de bişeyler var.
  19. Harly Davidson

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

ne konu bea. 1 paket sigara aşağı yukarı 10 sayfa ancak dayanıyo.
  20. Harly Davidson

Ayrıca bence halledilmesi gereken ayrı bir konu askerlerin kafasının direkt olarak düşmana odaklı olması. adam önüne bakmıyor düşmana bakıyor :smile:
Back
Top Bottom