Search results for query: *

1. ernknq

Oyun ve Forum Hakkında Sorularım

keltoş154 said:
    hayır onu demiyom hani sonraki seviye için askerlere xp vererek sonraki asker sınıfına geçmek için tecrübe gerekiyor ya işte hepsine tecrübe verecek bir tuş yokmu mesela bir tuşa basçam 100 asker 100 asker terfi edilmeye hazır gibi mesela öyle
    O yok maalesef.
  2. ernknq

Oyun ve Forum Hakkında Sorularım

2.sorunu bilmiyorum ama.Askerleri terfi ederken sürekli tıklamak yerine ctrlye basılı tutup tıklarsan hepsi terfi edilmiş olur.
  3. ernknq

Sigara

Onu bunu bırak nargile iç X vitamini varmış.  :lol:
  4. ernknq

Mu Adası ve Türkler

O 2 kıta çökmeseydi şuan dünyanın 3/0.50ı bile su olamıcaktı.
  5. ernknq

Steam Atölyeden bir şey yükleyemiyorum.

Merhaba arkadaşlar,atölyeden Gekokujo moduna abone oldum.Yani biliyorsunuz abone olunca indiriyor.Ama indirmedi.İndirmek için başka bir  şey yapmak gerekiyor mu acaba?
  6. ernknq

Okul Meseleleri

Deagius said:
    Attığın link de açıklama da 2014 yılı belirtiliyor, ancak okullar görüntülendiğinde 2013 Yılı 1. Yerleştirme Sonuçlarına göre Yüzdelik Dilimi yazıyor. Güvenmeli miyim güvenmemeli miyim bilemiyorum.
    Hocam o şöyle oluyor : 2014 yılı için 2013 yerleştirme puanları gibi bir şey.Bu senekiler daha açıklanmadı.
  7. ernknq

Hastalıklar ve Ticaret

f9t said:
    Knife said:
    tlgklz said:
    Hana gidip dinleniyorsun değil mi? ayrıca hastalık olduktan sonra illa birileri ölecek engelleyemezsin. Engelleyeceğin şey Hastalık.
    Tabi direk hana gidiyom.Bazen kimse ölmüyo tabi.Ama hastalık yerinde yazıyoki (yani uyarıda)belki sarabun yada bilmem kim iyileştirebilir diyor.Ama en mantıklısı han gibi.Bide ben sürekli yolda geçiriyorum vakti.Hiç hanlarda gitnmiyom.Ve yara bakımı cerrahlık az.Onla alakalı olabilir mi?

Sarabun WFaS'ta ki doktor Npc. Warband'da Jeremus WFaS'ta Sarabun :wink:
    http://mountandblade.wikia.com/wiki/Sarabun

Bence al onu grubuna çok yararı olur, Askerlerin erken iyileşir.
    Sağol.Onu grubumuza alınca hana gidip dinlenmeden de iyileştiriyor mu npcler?
  8. ernknq

kızlı erkekli gruplaşmalar var

Olcay usta bana da 1.5 porsiyon acılı bi hikaye yazsana.Paket yap evde okurum.  :mrgreen:
  9. ernknq

İsrail Filistini Katlediyor| Anket !

Redstone Knight said:
    Israelcube'e falan bir bakın bence. Adamları biraz dinledikten sonra hak verdim.
    HAMAS Örgütü'de savunmasız değil hani.Adamlar o kadar eğitimli ki,Tel Aviv'e denizden çıkartma yapmışlar.Bravo.
    İbranice biliyorsun heralde.Kanaldan bir şeyler anladığına göre.
  10. ernknq

Ben de İsraili savunmuyorum ayrıca sevmiyorum.
  11. ernknq

Okul Meseleleri

colombos said:
    en fazla %1 ile %2 arası oynar o da okulda olağanüstü bir değişim olursa
    Yok baya bir oynayacakmış.Ayrıca taban puanları dikkate almak daha doğru olur.
  12. ernknq

Okul Meseleleri

Hocam o yüzdelik dilimler geçen senenin.Bu senekiler daha açıklanmadı.Galiba 22 Temmuz'da açıklanacakmış öyle okumuştum.
  13. ernknq

Serial Key sorunu

EmrehaN said:
    Bildiğim kadarıyla oyun ücretsiz olunca aşırı yüklenme oldu, dolayısıyla sıkıntı çıkarttı. Düzelteceklerdir yakında.
    Kalıcı olarak ücretsiz değil yalnız.2 gün sonra bitecek gidecek,herhalde o zamanlarda düzelir bu sorun da.
  14. ernknq

[WB][SP]Omar:Swords Of Justice

Zülfikar güzel olmuş.Kolay gelsin.
  15. ernknq

colombos said:
    Bence herkes haksız. Filistin haksız çünkü zamanında toprak satmayacaktı. II.Abdülhamid'in bile satmadığı toprakları sattılar. İsrail'in neden haksız olduğunu söylememe gerek yok herhalde.

İsraili savunan komünistlerle, Filistin'i savunan Ümmetçiler neyin kafasında onu da anlamıyorum.
    Toprak satıp satmaması önemli değil şu durumda.3 İsrailli kayboldu diye ülkeyi bombalıyorlar.Bu bir bahanedir büyük ihtimalle.
  16. ernknq

kızlı erkekli gruplaşmalar var

Hocam arkadaş bitkisel hayata girip çıkıyor herhalde.daha önce Koreli Kız kendisi değildi.Şimdi kendisi Koreli kız.İlginç bir olay.
  17. ernknq

İsrail'i destekleyenler,empati yapmanızı öneririm.İleride bir gün o İsrail devleti bizim ülkemize de kafa tuttuğunda onları destekleyecek misiniz bakalım.
  18. ernknq

Forumdaki İlk Uyarınız?

Yazıyı koyu renkle yazdığım için +5 uyarı almıştım.
  19. ernknq

Üsttekinin İmzasını Oyla v2

Hetşat :smile: 7/10
  20. ernknq

M&B Warband'ı Steamden aldım fakat orjinal gözükmüyor

Aeron108 said:
    o zamanda anahtarınız bekleniyor diyo ve gozukmuyo + warbandın dosyalarından cd key aradım ve yok fire and swordumun var ama onun yok steamde herkez şikayetçi bu durumdan bayağı kişinin keyi kayıp oldu
    Zaten Warband key istemiyor Steam'den diye biliyorum.Yani bende istememişti.
Back
Top Bottom