Search results for query: *

1. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

WalkingSun said:
    thelastattack59 said:
    Ahuahaha troll denyolar, hadi havlamayın uzayın.
    aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Allahını seven şunun üstüne frontal lob atsın, kendi beyni kurtarmaz bunu. Havlamak dedim ulumak demedim. İşte çocuktan malzeme çalınca böyle oluyor ileride.
  2. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

Ahuahaha troll denyolar, hadi havlamayın uzayın.
  3. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

Yazık yahu, kimin çocuğuysa alsın şuradan.
  4. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

Simo Häyhä said:
    İsim bomba yalnız, çok düşünülmüş, pek çalışmış; SoTK(E) :lol:

Bunu bana mı diyorsun Fin arkadaş?
  5. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

CarelessWarior said:
    LittleBrot diye biri yok klanda.İsminin önüne SoE tagını ekleyen o klandandır diye birşey de yoktur.Çünkü oyunda isim kayıt sistemi yok.Steam vs desteği bulunmuyor.İsteyen istediği nickle girebiliyor farkettiysen.Benim de skordan anlaşılacağı üzere tk atmadığım anlaşılıyor.Atmam da zaten beni bilen bilir.

20-3 giden sensin galiba hocam, sana bir sözüm yok zaten estf. diğer arkadaşa söylüyorum ben. SeniYerimSicmam adlanan kişi de Zalim_Baltaci nickli kişi. Bunları serverlarınızda bulundurmayınız lütfen. :wink:
  6. SoTK(E) - Sons of TKers klanı.

TR_Halkserver'da oynarken SoE'den bir eleman ve ekürisi gelerek iflahımızı kestiler. Oyun başlar başlamaz tk attılar, beni destekleyip tk atma diyenlere de saldırmaya başladılar. Üstüne üstlük bana "sen tkcısın ondan öldürüyoruz" dediler. Aldığım ss'te fraglara bakarak kim tkcıdır, kim değildir...
  7. [KHANS] - Orta Asya'nın Kağanları

Mucahit Han said:
    Hani anlarım insan öğrenmek ister sayfa tasarımı hoşuna gider benzer yapmaya çalışır anlarım. Fakat hani fazla bir şey yapmadan konu açmak hiç hoşuma gitmiyor biraz estetik biraz güzellik olduğu zaman insanın hoşuna gidiyor. Ben neden klan açtınız diye bir şey demem fakat bilen birinden yardım alsaydınız böyle bir yorumlarda olmazdı. Şunu söylemek isterim ki bundan sonra bence fazla üyeleri olmadan klan açmak çok saçma en fazla 1 hafta olur adamı olmayan tam bir klan işini oturttuktan sonra klan açılması daha hoş. Her neyse daha bir şey yazmayacağım Kolay Gelsin İyi Oyunlar.  :smile:

Niye PS kullanarak göz boyayıcı şeyler yapayım ya da boş şeylerle uğraşayım ki. Ha kesinlikle yanlış anlaşılmasın yapanlara lafım yok, ellerine de sağlık. Sadece uğraşmayı sevmiyorum. Ayrıca tercih dönemindeyiz hepimiz o yüzden oyunla falan ilgilenemedik. Kusura bakmayın günlük 20 saat oyun oynayacak ya da forumda takılacak halim yok. İyi kötü tüm eleştirilerinize teşekkür ederim ayrıca.

Saygılar.
  8. Serverlara giremiyorum.

Propaganda said:
    Beyler sakin. Hepimize böyle. Bana kalırsa mb nin bu hafta sonu bedava olmasından kaynaklanan bir yoğunluk veya hata. Steamde de hata olabilir ama çoğu kişi de böyle. Hepimiz bir açıklama bekliyoruz.

Hocam yoğunluk, kasma bilmemne falan olsa tamam başım gözüm üstüne.

Oyun bildiğin Serial keyleriniz hatalı diyor ya. Daha dün çatır çatır oynuyordum.
  9. Serverlara giremiyorum.

Böyle bir şey olabilir mi ya? Sırf Türk oyunu diye para veriyoruz o kadar oyun satın alıyoruz her güncellemede aynı sıkıntı. Üstelik bu sefer CD keylerim de mi gitti noldu anlamadım. WFaS'da seri numaranız hatalı diyor. Warband'da serverlara girilmiyor. Problem üstü problem.
  10. Serverlara giremiyorum.

maybekillme said:
    Kardeşim koydugun resimdeki gibi aynı sorun bendede oldu.2 adet key çıkıyordu şu anda sadece napoleonicin cd keyi gozukuyor.
    Konuya vakıf arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İşin kötüsü WFaS'da hiç key çıkmıyor. Serverları göremeyince oyunu sildim tekrar yükledim onunla mı ilgili acaba? WFaS'da hatalı seri numarası diyor hatta. Deliricem ya. Daha 2 hafta önce satın aldım pakede toplam 30 küsür lira yatırdım. Nasıl hatalı seri no diyebilir.
  11. Serverlara giremiyorum.

Ya bu sorun bir tek bende mi var? Ben giremiyorum ama bakıyorum sunucuda 97 kişi var.
  12. Serverlara giremiyorum.

Negatrm B. said:
    Güncelleme geldi. Şu an bölümdeki konuları cevaplıyorum, seni de tebrik ediyorum bu arada. Neyse, sunucuların azalması sunucuların yeni güncellemeye geçmemiş olmasıdır. Eğer filtreleme kullanıyorsan normal. Ürün anahtarı olayını anlamadım ama bundle paket aldıysan tek göstermesi normal. Steam ile ikiye ayırırsın verilen kodu.

Hocam şu durumu diyorum eskiden warband'a tıklayınca bu şekilde 2 tane ayrı çıkıyordu

pvY0pm.png

Steamden içinde 3-4 oyun olan Mount Blade pakedini satın almıştım. MB MB Warband MB Napo MB WFaS falan vardı içinde.

Edit: Regediti falan da kontrol ettim şimdi server listesi de görünmüyor.
  13. Serverlara giremiyorum.

Orijinal oyuna sahibim. Daha düne kadar istediğim serverlara girebilirken şu anda giremiyorum. Server listesi gözükmüyordu. Steamden Warband'a girip "diskteki dosyaları sil'e" basarak oyunu kaldırdım. Tekrar yükledim. Normalde Warband'a tıklayınca gelen steam ekranında 2 ayrı key code yazardı...
  14. [KHANS] - Orta Asya'nın Kağanları

|GladiatoR| said:
    Dur tahmin edeyim. Hmmmm 1,5 ay felan dayanır bence.

Hımmmmmm öyle mi dersin meselam
  15. [KHANS] - Orta Asya'nın Kağanları

Belendor said:
    Liyakat usulu? Kolay gelsin.

Evet, başarılı olanın ve hakedenin bir şeyler kazandığı sisteme liyakat usulü denilir. Yanlış bir şey mi söylemişim?
  16. Oyuncu Arayan Takımlar

Takım ismi: KHANS
    Şehir (gerekliyse) : Gereksiz
    Takımının online süresi : Günlük 6 saatten fazla
    Takımının online olduğu gün ve saatler : Her gün gece 10-sabaha karşı 4 gibi.
    Nasıl bir oyuncu aradığı (ayrıntılar) : Takım oyununa yatkın, dürüst, centilmen.
    Aradıkları mevki : Tüm mevkiler. Özellikle piyade.
    İletişim bilgileri : steam, bagangsta59
  17. [KHANS] - Orta Asya'nın Kağanları

Sancağımız Kumandanlar Tarkan - Süvari Komutanı EGEMEN - Yaya Komutanı Klan içi kurallar -Antrenman savaşlarında bir takım eksik kalırsa oyuna o şekilde devam eder. -Antrenman savaşlarında savaş başlayınca sadece ve sadece takım içi sohbet kullanılır. Aranılan fedai tiplemesi...
  18. Oyuncu Arayan Takımlar

Takım ismi: KHANS
    Şehir (gerekliyse) : Farketmez
    Takımının online süresi : 4 saat
    Takımının online olduğu gün ve saatler : Saat 18.00'dan sonra. Her gün.
    Nasıl bir oyuncu aradığı (ayrıntılar) : Takımına sadık, takım oyununu benimsemiş
    Aradıkları mevki : Okçu-Süvari-Piyade
    İletişim bilgileri : tarkanvardar ve ya egemensan2 Skype adreslerine ya da forum içinden bana mesaj yollayabilirsiniz.
  19. Kara Gürz Senaryosu Sorunu

Hiç senaryo yapmadım ki. Kırım Hanlığına bağlıyım diyedir muhtemelen.
  20. Kara Gürz Senaryosu Sorunu

Beyler oyunun 300.günündeyim. Kırım Hanlığına bağlı derebeyi oldum. İsveç,Kazaklar ve Ruslar ile savaştık. Her bir komutanın da karşısına çıkmışımdır mutlaka. Yani ilişkiler iyi değil. Kara Gürz senaryosu aklıma geldi bir anda hiç yapmamıştım yapayım dedim. Gittim Kazak bir derebeyine özel...
Back
Top Bottom