Search results for query: *

• Users: Sparroy
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Sparroy

C-rpg deki karakter yapılandırmanızı paylaşın...

Merhaba ! arkadaşlar....               İngilizce forumda yer alan Crpg mod başlığı altında ki ''Post Your Character Builds'' konusundan haberdar olanlarınız elbet vardır...Ben aynı başlığın bizim Türkçe forumda da açılmasının faydalı olabileceğini düşündüm....Sonuçta yabancı dil anlamında...
  2. Sparroy

En iyi mod...Anketi...

Merhaba Arkadaşlar Genelde Foruma baktığımızda herkes en iyi modun hangisi olduğunu yer yer birbirine sorarak öğrenmeye çalışmış... en azından bu anketle daha net bir fikir elde edebiliriz diye düşünüyorum... Anketi indirilebilir mod listesi üzerinden sadece 4 ve 3 yıldız verilmiş modları hesaba...
  3. Sparroy

Calradia'nın şairleri (Savaşma, başka bişeyle uğraş...öhhööö)

Ergellondan çıktım yola, İlk durağımdır jelkala, Baktımki Kralım Graveth Patrolling'de, Dedimki hayrola... Dediki... Vaegir Hanu şaşırmışidur, Pravende, Uxhalda hiçmi ders almamışdur.. İşin yok ise şimdu uğraş deli Yargolekle... Kalleş Nordlar ellele vermiş, halay ederiken şehr-u Yalen de...
  4. Sparroy

Mount and Blade Warband

Arkadaşlar kusuruma bakmayın uzun zamandır foruma uğramadım... Bugün Gamespot.com' da ''M&B - Warband'' ın duyurusu yapıldı bu konu ile ilgili olarak bilgisi olan varmı acaba... Bu oyun bir genişletme paketimi yoksa M&B 2 nin ta kendisimi saygılar... Eğer Bu konu daha önce açılmışsa kusuruma...
Back
Top Bottom