Search results for query: *

1. Hepsen42

Diplomacy mod 4.3

hort olacak gibi ama şu dialogs yerinden anlayan arkadaşlar var mı ? Kendimi damat olarak sayabilir miyim dediğim zaman veya leydi ile konuşup babasından izin almaya çalıştığım zaman en son girdiğim yerlerin adı burası sana kayıtsız veya hiç yazı yazmayan boş bir sayfa açılıyor bir türlü izin alıp evlenemiyorum umarım anlayan arkadaşlar yardımcı olur
  2. Hepsen42

Mod İstek ve Fikirleri

Arkadaşlar çapulcu olabileceğimiz bir mod önerisi istiyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.
  3. Hepsen42

Farklı yoldaşlara hiç rast geldiniz mi ? Ne zaman bulabiliriz onları ?

Nogay.San said:
    Hızlı savaş modunda var onlar, Sarranidli cidalı gamara (İlk denediğim de Okçu sanmıştım sırtındaki şeylerden dolayı meğer cidaymış) .
    Nativede Tek oyuncu modunda yoldaş olarak hiç görmedim -ki en az on kere bitirdiğim bir moddur(Diplomasi ve Native)- .
    çok saolun hocam banada hiç ras gelmedi acaba dedim varmı diplomaside böyle birşey
  4. Hepsen42

Farklı yoldaşlara hiç rast geldiniz mi ? Ne zaman bulabiliriz onları ?

Arkadaşlar Alayen , Baheshtur , Firentis , Lezalit , Matheld , Rolf , Bunduk , Ymira , Nizar , Marnid , Klethi , Katrin , Jeremus , Deshavi , Borcha , Artimenner dışında Farklı yoldaşlarda oluyormuş adamın birisi gamara ve değişik isimlerle 5 6 tane daha yoldaş gördüm diye mesaj atmış formun...
  5. Hepsen42

Kesinlikle denemelisin diyeceğiniz mod var mı ?

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıla yakındır oyuna girmiyorum bu gün nereden esti bilmiyorum foruma bakıyım dedim ve bir tekrar oynama isteği oluştu. Şimdi önerebileceğiniz kesinlikle denemelisin diyeceğiniz mod önerilerini bekliyorum.  :shock: Şimdiden yorum yapan ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür...
  6. Hepsen42

Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

arkadaşlar bu oyun için sistem gereksinimleri neler çoğu arkadaş kasıyor diyor indirmeyi düşünüyorum şimdi indirip de oynayamamak çok kötü olur bilen birisi yazarsa çok sevinirim  :shock:
  7. Hepsen42

TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

indiriyorum deniyecem umarım güzeldir
  8. Hepsen42

British Colony [SP] (Top Eklendi)

Hocam merakle bekliyoruz umarım erken bitirirsinde oynamaya başlarız güzele benziyor afrikalılar filan :d
  9. Hepsen42

[S]altanat-ı Selcuklu Modu Yeni Link

Unutmayın0 said:
    nasıl indiircez link falan yardımcı olun

Güncelledim kardeşim indirebilirsin
  10. Hepsen42

ridibunda99 said:
    Sadece ateş ve kılıçtan bir kaç eşya eklenmiş
    Harita oldukça boş
    Zaten Warband'da olan bir kaç eşyanın adı değişmiş
    Koskoca krallıkların kendine ait bir kaç yeri var
    Topu topu 2 eşya eklenip mod yapılmaz
    Başarısız hemde çok..
    Hocam yapan arkadaş nasıl yapmış bilmiyorum. Bence yaptığınız yorum çok anlamsızca. Anno Domini 1257 Modundan sonra beni saran tek mod bu oldu. 11 tane devlet var insan istesede sıkılmıyor. Harita oldukça boş demişiniz neresi boş ben onu anlamış değilim. Sırf eşya kılıc falan filan için oynuyacak olanlara saçma gelebilir ama dedigim gibi anno dominiden sonra beni saran tek mod bu oldu. Düşüncenize saygı duyarım. Bu modu indirip oynayıpta sıkılan birisini görmedim sıkılan oyunun tadını alamıyor demektir benim kanaatimce.
  11. Hepsen42

Çapulcu olabilecegimiz bir mod ?

canumut06 said:
    GangOfGlasgow-MassiveSlash modu dene; Tam çapulcusun. :smile: Ateşli silahlar biraz konsepti bozuyor ama keyifli bir mod...
    Bu mod yeni filan mi ? Fotografların baktım su an sardı beni baya türkçe yaması filan mi link at kardeş link plss  :oops:
  12. Hepsen42

Şu an oynadığınız mod hangisi ?

Balerion™ said:
    A Clash of Kings. Özellikle ASOIAF hayranlarına şiddetle tavsiye ederim...

dediginiz moda şu an baktımda baya güzel gözüküyor fotografları filan bunun türkce yaması filan var mi ? Bide indirme linki olursa cok sevinirim.
  13. Hepsen42

Arkadaşlar bu bug nasıl geçcek ?

arkadaşlar şu an o sorun kalmadıda bütün haritadaki heryeri aldım ama hala oyun bitmedi 1 kişilik lordlar sürekli köyleri yagmaliyor yakıyor nasıl bitcek bu oyun 2 saattir bekliyorum hala bitmedi  köylerimi yagmalıyorlar sürekli hep tek kişilik lordlar  :sad:
  14. Hepsen42

Arkadaşlar warbandı pencere modunda oynama secenegimiz yok mu ?

aloneordead said:
    play deyince ayarlara gel orada pencereli başlat seçeneği var o
    Saol kardeş  :shock:
  15. Hepsen42

Arkadaşlar bu bug nasıl geçcek ?

Beyler diploması mod oynuyorum eskiden olmuyordu şimdi 5 10 dkya bir bu yazı cıkıyor tamam diyorum . " Artık bağımsız bir krallığa sahip olmadığın için toprağın yok. " yeni savede açtım yine aynısı oluyor nasıl düzeltcem bunu      :cry:
  16. Hepsen42

Arkadaşlar warbandı pencere modunda oynama secenegimiz yok mu ?

Arkadaşlar warbandı pencere modunda oynama secenegimiz yok mu ? Varsa nerden yapıyoruz ? Fullscreende gözüm agriyor
  17. Hepsen42

Şu an oynadığınız mod hangisi ?

LapisLazuliciAmca said:
    o mod nasıl birşey linkini atarmısın
  18. Hepsen42

Zetra_ernat said:
    Hepsen42 said:
    diger modlara bakarak beni en fazla saran mod bu oldu 11 tane devlet var daha ne olsun  :roll:

Mod kötü değil zaten ama işte bu lord sayısının az olması oyunu sıkıcı yapıyor.

aynen aslında mod yapımından anlayan arkadaşlar biraz el atsa lordları filan arttırsalar güzel olur.
Back
Top Bottom