Search results for query: *

• Users: barlas01
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. barlas01

Open 1.8.0 Lord Fidye Paralarının Gelmemesi

Oyun dosyaları doğrulandı. Hem arkadaşım hem ben aynı sorunu fark ettik. Saveler 1.8.0 da sıfırdan açılmıştır Bug kendini sürekli tekrar ediyor yani herhangi bir kişi aynısı deneyerek yine aynı sonuca ulaşacaktır. Sorun şehir içerisinde han (inn-tavern) üzerinden tüm esirleri sattığınızda...
  2. barlas01

Battle Terrain Maplerinde FPS Nasıl?

Arkadaşlar bazı maplerde eskiden çok ağır düşük fps sorunları vardı. Arka plana konulan ağaçlardan kaynaklanıyordu. 70fps alıyorsam 40'a düşüyordu örnek olarak. Yeni maplerde oynama fırsatım ve deneme şansım olmadı. Durum nedir bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca konu altına maplerde sorunlar...
  3. barlas01

Bannerlord'a Kitapçık İstiyoruz

Roadmap yayınlanınca sıra bir sonraki isteğimize geldi doğal olarak. :) Bilenler bilir warband'in kutulu sürümünü alanlara kutu içinden bir calradia haritası ve oyunun detaylarını anlatan bir kitapçık çıkıyordu. Şimdilerde artık kimse kutulu sürüm çıkartmıyor ama bu kitapçıklar ebook olarak...
  4. barlas01

Need More Info Süvarileri Seçince Infantry Sesi Oynatılıyor

Başlıkta belirttiğim üzere sorun gayet basit aslında. 3 ile savaş sırasında süvarileri seçiyorum ama karakterim piyade diye bağırıyor. Uzun zamandır olan bir sorundu. Bilinen sorunları kontrol ettikten eksik olduğunu görünce raporlamak istedim. Kolay gelsin şimdiden.
  5. barlas01

In Progress Orman Temalı Haritalarda FPS Sorunu

Belirttiğim üzere arka planında orman teması olan haritalarda fps 100+ bandından 15-20 aralığına düşüyor. -Mod yüklü değil. Önceki sürümlerde de benzer düşüş vardı ancak şuan oynanamaz bir fps olduğundan konuyu tekrar açmak istedim. -Elimde 2 farklı sistem var amd ve intel olmak üzere. İki...
  6. barlas01

Resolved Beta Sürüm Multiplayer Giriş Sorunu

Yönetime beta sürümler ile multiplayera giremediğimizi iletmiştik. Patch notlarında görmesek de 1.3.0 ile artık erişim açılmış durumda. Aksi halde betadan çıkıp güncellemeyi yükleyip ardından tekrar single için multi için döngüye giriyorduk. Biz ilettiğimiz için mi çözüldü bir sorun muydu daha...
  7. barlas01

Çoğunluğun Yaşadığı Ram Sorunu

Jetonum çok geç düşse de birçok insanın neden sorun yaşadığını sabah 7:30'da az önce kısmen çözdük. Konuyu açıp bilgi vermek istedim. Evet oyun cidden 8 gb üstüne çıkıyor fakat 2018 senesinden beri dizilen sistemlerin çoğunda aynı hata tekrarlanmış. ramler 4x2 dual yerine 8x1 tercih edilmiş...
  8. barlas01

(Öneri) Şehirlerin Çeşitlendirilmesi

İlk olarak tarihçi olduğumu belirterek konuya girmek istiyorum çünkü salt orta çağ temalı warband'ın betasından beri benim için ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasını istiyorum. Mod çevirileri kendimce modlamalar yaparak açlığımı gidermeye çalışsam da native halinde modculara bırakılamayacak...
  9. barlas01

Beta 1.2 map üzerinde ai davranışları

https://hizliresim.com/Vh9PbW Görüldüğü üzere Vlandiya Aseraileri kuşattı.Muazzam bir sayı yakaladıkları ortada. https://hizliresim.com/Mo6vWA 1600 kişilik ordu daha kuşatma başlamadan erimeye başladı ve 1000 kişiye kadar düştü. Ardından saldırıya geçtiler. Sayıları hızla azalmaya başlayınca...
  10. barlas01

Bugları ve Hataları İletelim BETA 1.3 Dahil

Oyunda hata ve bug bulan herkes farklı başlıklar açıp belki aynı sorun için defalarca geri bildirimde bulunuyor. Bu işleri ekip için eminim zora sokuyordur.Bu başlığı elimden geldiğince güncel ve aktif tutmaya çalışacağım. Daha hızlı fixlenen ve keyifli bir oyun için geri dönüş bildirmek...
  11. barlas01

25 Level Ticaret Skilli Hatası

https://hizliresim.com/TQJKLh Ticaret leveli 25 olduğunda envanterinizdeki itemları kıyaslayan yeşil-kırmızı-nötr renkler çalışmayı durduruyor. Bu sorunun farkında olduklarını 1.0.6 ile de ilgili perk fixlendi ama sorun devam ediyor. Yeni save fark etmeksizin.
  12. barlas01

Ticaret Yeteneği Kasılınca Tooltip Çalışmıyor

Resimde görüldüğü üzere itemları kıyas çalışmıyor. İlk sürümden 1.0.6'ya kadar -dahil- hala düzelmedi bugün patch notlarında bu sorunu yaratan ticaret perki fixlendi yazıyor. Sorun devam ediyor.
  13. barlas01

e.1.1.0 patch notları nerede ?

Her yere baktım yenilikleri ve fixleri yazan bir sayfa bulamadım. Edit: Patch henüz erişime açılmadığından patch notlarıda yayınlanmamış. Tmm sakinim (değilim bana yeni yamayı ver tw)
  14. barlas01

Warband Ticaret ve Bazı Bilgiler ( v1.168 )

Bir kac gundur savasci olmak yerine Tacir olarak oynuyorum warbandi. Bir kac mod denediysemde ticaret icin yapilmis bir mod yok .diplomasi modu gibi dolayli olarak ise yarayacak modlar var. Ben yinede en fazla keyifi vanillada aldim cunku  modlar genelde yonetim yada savas odakli oldugunda...
  15. barlas01

Mod Linkleri Ölü Yardım

Freelancer veya blue blood gibi modlara ulaşamıyorum.Link atabilir misiniz?
Back
Top Bottom