Search results for query: *

• Users: Dawg Pound
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dawg Pound

Bulamadım.

Yıllar önce dinledim. Gece gece aklıma takıldı. Tınısını bile hatırlamıyorum. Bilinçaltımda çok güzel olduğu yer etmiş. Klipte sarhoş adam hamile karısı evde beklerken başka kadınlarla barda vakit geçiriyor. Eve geldiğinde karısını ölmüş buluyordu. Şarkı türkçe. Hatırlayan var mıdır?
  2. Dawg Pound

Cheat Menu on MacBook (Help)

How could I actually activate the cheat menu on Macbook?
  3. Dawg Pound

About Clans, Clanwars and Events.

Hello everybody, I have been playing Warband for years, since 2010. I may not be a professional player maybe because I was never competetive. But trust me I'm more than decent.  :P Well the actual thing is that I want to join an active clan to participate any of the events. I have been playing...
  4. Dawg Pound

-

-
  5. Dawg Pound

Amazondan Alışveriş Yapmak

Merhaba, Amazondan alışveriş yapmayı planlıyorum. Alacagım şey 100 dolar üstü. Free Shipping olayı Türkiyeye geçerli mi diye merak ediyorum. Daha önce böyle bişey tecrübe eden varsa aranızda yardımcı olursa sevinirim.
  6. Dawg Pound

Kilo vermek

Dogru yer mi bilmiyorum ama degilse özür dilerim. Boyum 1.85 kilom ise 95. Çok kiloluyum ve kilo vermek istiyorum. Istedigim kiyafetleri giyemiyorum. Rahat hareket edemiyorum. Karın ve gögüs bölgelerimde sarkma olmaya basladi. Üniversiteye daha zayıf gitmek istiyorum. Daha önce büyük ölcüde kilo...
  7. Dawg Pound

Nefes Sıkıntısı

Merhaba, 1,5 seneden beri sigara içiyordum. Birkaç gün önce tamamen bıraktım. 15 Marttan sonra saksafon derslerine başlıyorum. Endişem ise nefesim konusunda. Zorlanacagımın farkındayım.  Peki nefesimi gelistirmek için neler yapmalıyım? Bu konuda bilginiz varsa paylaşın lütfen.
Back
Top Bottom