Search results for query: *

1. SiZoFReN

Ziyafet vermek

tanıştığımızda düşman değildi krallıklar daha sonra düşman oldular ve hayla beni çağırıyordu kaleye babasının izn olmadan evlendik ama şehre gelmedi hayla o kalede işte..
  2. SiZoFReN

Ziyafet vermek

ben svadya krallığındayım ama eşim nord kalesinde ve krallıklar birbirine düşman ziyafet vermek istiyorum ama olmuyor eşimi nasıl kendi şehrime alabilirim ?
  3. SiZoFReN

Grup Morali

birde şu sorun var savaşı kazansam bile bazen grubun morali düşüyor (düşman savaş yerinden kaçmış veya kaçmamış farketmiyor)
  4. SiZoFReN

Triggered by NPC to rejoin party Hatası Yardım!!

Kendi krallığını kurduğunda sorun yok, herhangi bir krallığa derebeyi olduğunda sorun oluyor..
  5. SiZoFReN

Triggered by NPC to rejoin party Hatası Yardım!!

aynı hata bendede çıktı ne yapıcaz bunu hiç bi yerde yok benim bakan
  6. SiZoFReN

Grup Morali

Merhaba grubumda bazı krallıklar için fazladan moral sözkonusu bu neye göre artar veya azalır, bide yıllardır mb oynuyorum  bu moral tam olarak ne işe yarıyor anlamış değilim Rodok krallığı birlikleri için fazladan moral: -12
  7. SiZoFReN

oyunu sattım yırttım mantığı

bende email attım support'a armağan bey cevap yazdı serial numaranızı yollayın biz blokunu kaldırırız diyerek yolladım 4-5 gündür bekliyorum hala bekliyorum büyük bir umutla :smile:
  8. SiZoFReN

Kayıp Serial Key'inizi bulmak (M&B)

benim serial bloke oldu onu nasıl halledicez developerlere mesajda attım hyala cevap yazmadılar
  9. SiZoFReN

Serial Key

Şimdide kodu göstermiyor..
    1zxoyer.jpg
  10. SiZoFReN

Serial Key

Size zahmet siz bir çare düşünün bende bu arada abdest alayım şansızlık bir yere kadar
  11. SiZoFReN

Serial Key

2sinide sildim warband yükledim bu seferde sriali onaylatmaya çalışırken hata veriyor internet bağlantısı falan siteye de girmiyor servermı çöktü acaba
  12. SiZoFReN

Serial Key

modlar bir bakın buraya ticket atabileceğim falan bir yer yok galiba ben bu seriali 2007 den bei kullanıyorum ne oldu şimdi anlamadım formatmı atsam
  13. SiZoFReN

Serial Key

denedim yanlış serial diyor
    http://tinypic.com/r/igj3ic/5
  14. SiZoFReN

Serial Key

sanırım steam kodum yok benim serialim 4x4 karakterden oluşuyor..
  15. SiZoFReN

Serial Key

iyice kafam karıştı :S warband oynuyorum niye yalan söyliyeyim yeni sürümü yüklemeden önce oynayabiliyordum ki bu serial warband olmayan single oyunda da çalışıyor, stream ne oluyor bu arada?
  16. SiZoFReN

Serial Key

launcerdeki SSS okudum şöyle yazıyor:

S: Oyunu birden fazla bilgisayarda aktifleştireblir miyim?
    C: Evet, bunu yapabilirsiniz. Örneğin evinizde ve işyerinizdeki farklı bilgisayarlarınıza aynı lisansla kurulum yapılmasında bir sakınca yoktur. Fakat lütfen unutmayın ki oyun sizin kişisel kullanımınız için lisanslanmıştır, bu nedenle bir seri numarasının başka kişilerle paylaşılmaması gerekmektedir. Bir seri numarası kısa zaman içerisinde birçok kez kullanılırsa, aktivasyon sunucusu bu seri numarasını geçici olarak reddedebilir.

Bu seriali aynı kasada önceki sistemde kullandım, eğer geçici olarak banlandıysa ne zaman açılır?
  17. SiZoFReN

At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

link kırık..
  18. SiZoFReN

Serial Key

bu adres den aldım zaten az önce
  19. SiZoFReN

Serial Key

Warband'a yeni versiyon gelmiş (1.105) indirdim kurdum serial giriyorum "activation denied" diyor ama yeni versiyonu yüklemeden önce aynı serial çalışıyordu manual activationda denedim yine aynı hatayı veriyor varmı çözümünü bilen biri Not: D diskinde M&B single sürümü var ondan olabilirmi
Back
Top Bottom