Search results for query: *

1. [SP]-[MP] Grand Armies Of Galaxy-Star Wars modu

Ulan az utan arlan benim koyduğum modeli ayırdım diye koymak. Bu kadarda olmaz. Çamur atacan bari düzgün at.
  2. [SP]-[MP] Grand Armies Of Galaxy-Star Wars modu

Model benim diyorum hacı kendi ellerimle yaptım. Tekrar ediyorum madem çalıntı ayırın o sizin modeli Kaska, botlara. Bırakıp gideceğim forumu söz.
  3. [SP]-[MP] Grand Armies Of Galaxy-Star Wars modu

Kollar aşağıda çünkü yukarıda olduğu zaman omuzlukları yapamıyordum sonradan onların hep yukarıda olması gerektiğini fark ettim ve şu anda yukarı alıyorum. Bu arada direk modeli atsam olur mu daha iyi karşılaştırırsın. Küçük bir şey daha birleşik halde obj haline getirilmiş olan şeyler ayrılamaz. Bunu nereden mi biliyorum o yaptığım klon tüfeğinden birkaç küp ve silindir ile yapmıştım sonra modeli obj haline getirip wings saveni almayınca tekrar değiştirmek istediğimde ayıramadım hatta bir kısmını silemedim bile bu yüzden o modeli yeniden yapacağım. Neyse sen bu iletiyi okurken linki sana PM atmış olurum en kötü ihtimal bir dakika sonra falan.

Edit:Alın size modelin kendisi kaskı ve botlarıyla birlikte. http://s3.dosya.tc/server/NnaeOH/Model.rar.html
    Bazılarının idda ettiğinin aksine modelle oynamadım aynı modeli konuya bakmadan önce Destron'da attım isteyen ondan kopyasını alıp bakabilirler.
  4. Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Sezon güzel olacak ya. Baya aksiyon falanda koymuşlar bu sezona olmuş yani bence.
  5. [SP]-[MP] Grand Armies Of Galaxy-Star Wars modu

Beyaz olmasının sebebi oyundaki insan vücudunu wingse aktarmamdan olabilir mi? İki haftada neler yapılıyor bir bilsen aklın şaşar. Ve model aynı değil az dikkatli bak yahu gerçi attığın çamurdan görememen normal. Başka bişi demiyorum madem modelin çalıntı olduğuna inanıyorsun terk et konuyu ben işimi yapayım çok istiyorsan da mod bitince indirir karşılaştırırsın ama yanılacaksın şimdiden söyliyeyim.
  6. [SP]-[MP] Grand Armies Of Galaxy-Star Wars modu

Karşıma yapılan tüm Suçlamalara yazıyorum bunu tek tek cevap vermeyeceğim. Bu arada destekleyen arkadaşlar çok saolun.

Model bana ait tamamen. Aradaki fark belli çünkü 2 hafta sadece bu modellere uğraştım. Birde üzerine adam gibi Texture yapınca bir şeye benzedi. Bu arada kabulümdür texture benim değil fakat bir başkasından falanda çalmadım photoshoptan anlayan bir arkadaşım kendi isteğiyle yaptı. Bu arkadaş modcu değildir fakat bilgisayara kafası basar olayı anlatıp birkaç tane forumdaki eğitim videolarını izlettirince olayı kaptı hemen ve saolsun yardım etti. Ayrıca şu en son C:C.G. nin paylaştığı modelin sadece texturesi kötü yani açıp modeli iyice incelemeden lütfen kötü falan diye yorum yapmayın. Bu arada bu arkadaşımla konuşmak isteyen olursa PM atsın facebook üzerinden konuşturayım.

sarknk said:
    Arada ki farklılıklar bence farkediliyor, sonuçta bu klon zırhı, kim yapıp çizerse çizsin klon zırhı klon zırhıdır ve hep aynı olacaktır, ne yani adam özgünlüğü belli olsun diye klonlara cübbe mi giydirsin ?

Adam doğru diyor her durumda aynı modeli yapmak zorundayım ne yapayım yani. Ki kim bir 3D modellerin paylaşıldığı bir sitede clon zırhı arar ki bana öyle geliyor ki model çok iyi olduğundan çamur atmaya çalışıyorsunuz. Her neyse belki sadece denk gelmişsinizdir varsayıyorum (ne işiniz varsa orada) bu durumda o modeli indirin modun alpa'sı çıktığında karşılaştırırsınız.

Ayrıca sadece iki resme bakarak farklı olduğunu bile anlayabilirsiniz. Örneğin Sizin verdiğiniz zırhın boyun diye bir kısmı yok dikkatli bakarsanız fark edersiniz. Gene dikkatli bakarsanız o zırhın beyaz zırh kısmının benimkine göre daha yoğun olduğunu fark edersiniz benimkinde siyah kısımlar daha çok. Daha sayabilirim isterseniz ama biraz dikkat etseniz farkları görürsünüz.

Erozbey said:
    Çocuk öldü.

Çocuk değil genç ve ölmedi sadece bilgisayar başında değil.

Deli Paşa said:
    Evet, açıklama bekliyoruz.

Gereken açıklamalar yapıldı.

edit: Kaldıramıyorsanız modun konusuna bakmazsınız olur biter. Bir daha da internetten bir resim görüp çalıntı demeyin. Eğer diyecekseniz bende yüzüklerin efendisi modundaki tüm itemlerin çalıntı olduğunu idda ediyorum aynısı internette var(gerçekten etmiyorum birileri yanlış anlar şimdi) .
  7. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Nyssa-(Samet50) said:
    ARC-1225 said:
    Mezarlıkta buluşma ilginç :grin: neyse hayırlısı olsun.
    Orayı kimse düşünemez diye orda buluşurduk ve bulamazlardıda. :smile:

Ne saklanıyonuz la. Görende kötü bişi yapıyorsunuz sanacak :grin:
  8. The Elder Scrolls V: Skyrim

Courage said:
    Ahmetyaman said:
    O abondoned Building All-maker taşlarını kırınca tutsaklardan birileri yerleşiyor,tam hatırlamıyorum kim olduğunu.
    March of the dead görevinden sonra Adril Arano gelip bir görev veriyor.Ondan sonra mülk sahibi oluyoruz.
    Vay, bunu bilmiyordum bak. Denemem lazım =D

bende Steamı açmaya üşendim o yüzden denemiyorum. :grin: Ama üşengeçliğim geçince deneyeceğim.
  9. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Akışına bırak ve zamanı bekle avına saldırman gereken zamanı ya fark edersin yada sen fark etmeden av pençelerine düşmüş.
  10. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Mezarlıkta buluşma ilginç :grin: neyse hayırlısı olsun.
  11. [Ders]Kodlama,Modelleme,Kaplama & Warband'a İtem Ekleme[Linkler Güncellendi 2020!]

yok onlar ayrı ayrılar zaten bu resmi moda koyarken bir bütünlük olsun diye eklemiştim. Yani yerlerinde falan bir sorun yok değil mi hiçbir şeyin. Ya aslında zamanı olan birisi var ise ben ona modelleri atsam o yer olayını bir kontrol etse hata varsa düzeltse süper olur zaten elimde toplam 3 model var bot zırh miğfer. 
  12. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Kim bir sebepten yaşıyor ki. Üşenme ama belki bende bişiler yazarım.
  13. The Walking Dead ---2010--- [Spoiler Zorunludur]

antiatmax said:
    Şu spoilerlerin içeriğini de yazın.

Üzülerek söylüyorum dedim ya anlarsınız diye düşünmüştüm.
  14. Spartacus: War of the Damned

yanlız bir ara crixsus la spartaküsün arası iyleşdi dedim gene bozulur gibi oldu
  15. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

O zaman basit sinemaya falan gidek mi de. Gerçi öteki türlüde aynısını diyeceksin ama o biraz daha farklı.
  16. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Koray said:
    Teklif ettiğim kız beni reddettiği zamandan beri bende tık yok :C

Geçmiş olsun ne diyelim hayat böyle işte. Ama yaşamaya devam etmek gerek elbet bir gün bir kız kabul eder.
  17. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Haaa o başka. Düğün ne zaman :grin: şaka bir yana hadi hayırlısı.
  18. [M] The Last Friday

Son resmi görünce Sanki bir Warz, Dayz havası aldım. Ve bu iyi bir şey başarılar.
  19. İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Sansür said:
    Nyssa-(Samet50) said:
    4 yıldır bu işlerden uzak duruyorum aslında sıkılmaya başladım ama dükkandan çıkamadım için kızda bulamıyorum neyse bi söyleyim içimde kalmasın dedim.
    En iyisi abicim en iyisi hiç bulaşmayacaksın.Aslında bende hiç bulaşmak istemiyodum bu işlere ama kendi isteğimle olmadı maalesef.

Kendi isteğimle olmadı deyince sanki kız seni tehdit etmişte sende zorla çıkmışsın gibi bişi geldi aklıma. :grin:

Neyse hiç bulaşmıyacan değil kararında bulaşacan.
  20. Spartacus: War of the Damned

DavyJones said:
    Sezarın threesomelı sahnesindeki kavruk hatunun adı "Ayşe Tezel"miş . Nedense bizimkiler hep bu rollere bürünüyorlar :grin: Bkz: GoT Sibel Kekilli.

İlginç bir bilgi :grin:

Neyse en son ne oldu öyle

Bunlar duvarı mı savunacaklar kaçacaklar mı anlamadım.
Back
Top Bottom