Search results for query: *

1. atölye kurmak ile ilgili bir soru

Yanlış biliyorsam düzeltin;dükkanın ürettiği malın yaptığı kar ,pazardaki miktarıyla ters orantılı.yani pazara ne kadar çok çıkarırsan ürünü o ölçüde zaman içinde kar azalır.Bu yüzden ürettiğini stokla diyip hepsini toplayıp para eden bi pazarda tek seferde satmaktır benim yaptığım.
    Başka ne gibi taktikler var?
  2. UNRECOGNİZED TOKEN

Sk_KiNG said:
    yenisini yüklicen işte

eskiden çıkardı hala çıkıyo v.1.127
  3. Warband Battle Komutları için Ses Desteği

dahiyane bi çalışma,gibi görünüyor:smile:
    hemen yükleyip denemem lazım
  4. Saldırma yönü kontrolü

abdulsamed said:
    Klan neyi seçtiyse o ayarlar geçerli yani senin yaptığın ayarlar geçerli değil.

klan dediğin oyunun kurucusu mu oluyor?
  5. Birkaç soru

kenterte said:
    MediaMarkt te kutulu ve sorunsuz oyun. Ve sadece 20 tl..

haydiii daha geçen ay 30du yahu d n r dan almıştım,mediamarkta hep mi 20ydi?
  6. Saldırma yönü kontrolü

rebeltroop said:
    Peki bloklamayı yön tuşlarıyla yapınca multide de aynı şeklide mi devam ediyor?

güzel soru.tüm kullanıcılar için aynı ayarlar mı söz konusu olur yoksa bizim seçtiklerimiz mi?mesela dövüş hızı gibi bir seçenek var multideki oyunumu etkiler mi?
  7. UNRECOGNİZED TOKEN

sinanuddin said:
    Bende o yazı sadece kırallıklar ateşkes yaptığında çıkıyor.Notların ordan bakıyoruz.Fakat birkaç kırallıkla barış olunca anlayamıyorum.Mesala vegir yerine "UNRECOGNİZED TOKEN" diyor

evet ya nasıl düzeltilir ki?
  8. Saldırma yönü kontrolü

yani sola sallıyosam kılıcı kamerayı da sola döndürüyorum ve ayaklarla da sola yöneliyorum,doğru mu anlamışım?
    bi de başka yardımcı olacak ayar var mı öyle,mesela fare hassaslığının artırılması gibi,bu da aslında kişiden kişiye değişir ama...
  9. 1866 BETA ÇIKTIII !!!!

Tarquin said:
    Bunları yapabilen yada kendi yazdıklarım gibi olanlar var mı?

-Komutlar sesli olmuş heralde çünkü sound dosyasında tüm komut sesleri mevcut ama benim adam bağırmıyor.
    -HDR seçeneği mi var?
    -Yazılar orjinal M&B yazıları ile aynı mı? (modun forum bölümde bi elemanın ss'inde değişikti ondan sordum ve aşırı HDR vardı)

şimdilik merak ettiklerim bunlar...

-ben de hiç bi ses yok :smile:
    -hdr nedir bilmiom
    -hiç bi fikrim yok

ama cidden ben de hiç ses yok ,yuklerken yanlıs bişe mi yaptım acaba ,ama kendi kendine setup actı??????
  10. 1866 BETA ÇIKTIII !!!!

KursadAltug said:
    Megaupload linki çok daha hızlı mbrepositoryden 8 kb/sn ile inen mod Megauploadda 50 kb/sn ile iniyor :smile: Yalnız hala kafamda bir soru işareti var bu 1866cılar gene şaka yapmış olmasın daha önce de 200mblık dosya indirtip şaka yaptık ehehehe demişlerdi... İnşallah gene öyle birşey olmaz üstelik hala ekran görüntüsü falan da paylaşılmamış acaba gene bir hinlik mi var diye düşünmeden edemiyorum. Paranoyak oldum yahu :smile:

megaupload linkini verirsen hos olur:smile:

bulunmustur:http://www.megaupload.com/?d=OKZT22IN
  11. hos kusatma savasları için...

hangi modu öneriyorsunuz,soyle medievaldaki gibi kan govdeyi goturcek farklı kusatma aracları flan... turk veya yabncı forumda var mı onerebileceginiz??
  12. Fire Arrow Modu?

soyle ki:rar lı bi paket cıkıo ya linkten indirdimizde,buraya cıkart deyip onune ne geliosa modulesin içine kopyala yapıstır yapıoruz.
  13. Yabancı Forumdan müthiş bir Mod 3

bence abartılmamalı ilk duyus ilk gorus cok etkileyici ama ben biraz oynadım cok da yenilik yok
  14. "Light&Darkness - Heroes of Calradia" for M&B1.010/1.011. Feb 6, 2010 Updated.

downloading with 5-6 kb /second too slow .another link please  :sad:
  15. Fire Arrow Modu?

sorun cozuldu arkadaslar:içinden ne cıkıosa atıomusuz modules in içine ben su an oynuyorum
  16. "Light&Darkness - Heroes of Calradia" for M&B1.010/1.011. Feb 6, 2010 Updated.

please o please share the working link with us,i couldnt do anything everywhere chinese.downloaded a file but it doesnt work
  17. Fire Arrow - Turn into an inferno(1.004) [Download/Features/Video]

:smile:
    at last i do it,hope a good mod
  18. Fire Arrow - Turn into an inferno(1.004) [Download/Features/Video]

at last ı am have to place it in modules folder,havnt i ?a folder named ''new folder'' as a sample?
    i do it but coldnt see in list again,am i doin smthg wrong?
  19. "Light&Darkness - Heroes of Calradia" for M&B1.010/1.011. Feb 6, 2010 Updated.

i hope it works,but which version it is for?please v1.01
  20. Fire Arrow Modu?

emin misin usta o oyunun versiyonu olmasın o kadar geri bi versiyon için değildir bu mod,yeni olması gerek
Back
Top Bottom