Search results for query: *

• Users: ibokula
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ibokula

in-game edit ile ilgili soru

Arkadaşlar in-game editte bir sorunum var. Askerlerin savaşta izliyecekleri hareket güzargahlarını nasıl ayarlıyacağım?
  2. ibokula

Xiong-nu - Hun ve Asya savaşları modu

(Linkler tam sürüm çıktığında tekrar eklenecektir) Bozkırın en kanlı yıllarıydı. Hun ve moğol kabileleri arasındaki rekabet Han Hanedanlığı'nın işine yarıyor, kabileler bir bir yok oluyordu. Bu durumun farkında olan kabile hanları kendilerine yol gösterecek biri için Gök Tengri'ye ayinler...
  3. ibokula

Wing 3d ile otomatik riggleme[Ders]

İngilizce forumdaki konuya buradan ulaşabilirsiniz. Çok uğraş isteyen ve karışık bir iş olan rigglemenin en kolay yolunu sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Öncelikle bize lazım olan program obj2smd (link orjinal konudakiyle aynıdır.) - Programı indirip zipten çıkarın. Bir klasör...
  4. ibokula

Modules_Parties.py ilgili soru

Selamlar arkadaşlar. Modules parties dosyasında şehirlerde değişiklik yapmak istiyorum. ("town_1","Sargoth",  icon_town|pf_town, no_menu, pt_none, fac_neutral,0,ai_bhvr_hold,0,(-1.55, 66.45),[], 170) Bu kodda şu en sondaki 170 in ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz? Birde oyunu...
  5. ibokula

Sürücü Ayarları

Kaç yaşıma geldim hala yapamıyorum şu sürücü ayarlarını :oops: :D Arkadaşlar bilgisayarımdaki sürücüleri en verimli hale getirebilmem için verebilceğiniz ttavsiyeler varsa bekliyorum. Yeterli bir bilgisayarım olmasına(olduğuna inanıyorum) rağmen bir çok oyunda takılmaya hata verip kendi kendine...
  6. ibokula

Ağustos geldi kapıya sabırsız bekleyişte son ne zaman?

Evet arkadaşlar. Ağustos ayına girdik ve m&b nin vaad edilen çıkış tarihine bkaç gün kaldı. Yönetici arkadaşlar bizi bu konudaki gelişmeler hakkında aydınlatabilir mi?
  7. ibokula

Hata raporu

Arkadaşlar 95x lerde çok karşılatığımız bir sorundu bu hata raporu ama960 ta hiç rastlamamıştım. 95xlerde hata raporu geldiğinde yoksay derdim oyuna devam ederdim. Ama şimdi kayıtlı oyuna girerken hata raporu geldi ve oyuna devam edemiyorum. Oyunda Char export edit vardı ayrıca normal hileleride...
  8. ibokula

Yeni senaryolar hakkında

Yeni senaryoları indirip kurdum. Fakat oyunu silip tekrar yüklemek zorunda kaldım. Bütün sistem dosyalarını bozdum. Düzgün kuramadım forumdaki açıklamalardan yararlanamadığım için. Bunun açıklamasını burda yapabilirmisiniz?
Back
Top Bottom