Search results for query: *

• Users: Carnavalle
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Carnavalle

Karakter Beceri Sorunu

Arkadaşlar Karakterin beceri ekranında seviye almış herhangi bir beceriyi kayıt edemiyorum. Örneğin Ticaret 'de kervan başı seçiyorum. Bitti diyorum. yeniden girdiğimde kayıt olmamış olarak çıkıyor. oyundan artık iyi bıktım yardım !
  2. Carnavalle

Hakikaten Rezalet

Biz ( TÜRK ) oyuncular olarak yıllardır şu oyunu bekliyoruz. Firmanın yaptığı rezilliğe bakın arkadaş online oynayabilmek için saatlerce sıra bekliyoruz. Girdiğimiz sunucularda ise ping olduğu için tat alamıyoruz. Sayın ARMAĞAN bey böyle bir problem olacağı belli idi. Sayın ARMAĞAN bey şu lanet...
  3. Carnavalle

Sponsor Server

Bana iki günlüğüne Mount and Blade With Fire and Sword da TR lokasyon server lazım. Sponsor olarak destek sağlayacak var mı ?
  4. Carnavalle

M&B Serisine dönüşüm ile birlikte Yenilikler

Öncelikle herkese Selamün Aleyküm Arkadaşlar bildiğiniz üzere uzun bir süredir aranızda yoktum.ve Geri gelmemin üzerine bazı güzellikler olacak. Hayatta şunu anladım.Gerek arkadaş çevrem gerek bulunduğum ortamdan ötürü.Hayatta ki her şey para değil. Lafı uzatmaya gerek yok.Kısa ve öz konuşayım...
  5. Carnavalle

Gif ve Gift Platformu

Forumda kullandığımız giffleri buraya atalım.Bulamayan arkadaşlara yardımcı olalım.
  6. Carnavalle

Wfas Milli Takım Kaptanlık Adaylığı(Adaylık için son 2 gün)

Adaylık başvuru şartları: Mount and Blade With Fire and Sword en az 150 saat oynanmış olacaktır. Mount and Blade With Fire and Sword da en az 20 maça çıkılmış olunacaktır. Kaptan Başvuruları İçin: - Adınız: - Yaşınız: - Oyun İçi Adınız: - Steam ve Forum ID: Sadece Wfas oynayanlar ilgilensin
  7. Carnavalle

Wfas Hakemler Birliği

Wfas bildiğiniz gibi savaş modunda sorunları olan bir oyun. Özellikle bayrak konusunda klan maçlarında çok sorunlar yaşanıyor. Native Hakemler Birliğininde kurulmasından sonra bunu da dikkate alarak düşündüm ve böyle bir şey yapmaya karar verdim. Amaç hilesiz, kurallarla oynanan maçlar...
  8. Carnavalle

Tears of Wolf (AKTİF)

[center]
  9. Carnavalle

Ateş ve Kılıç Kuşatma Etkinliği

Ateş ve Kılıç'ta bildiğiniz gibi zamanında oyunu canladırmak için bir etkinlik düzenlemiştik.Yine bir etkinlik düzenlemek istiyoruz.Hafta sonu için eğer bu etkinlik keyifli ve sorunsuz geçer ise bunu her hafta veya iki haftada bir yapmayı düşünüyoruz.Katılmak isteyen arkadaşlar forum üzerinden...
  10. Carnavalle

Rare Soldiers (Alımlar Açıktır.)

-Maçlar 10'ar elden 2 harita şeklinde yapılacaktır. - Her takımın 1 harita seçme hakkı vardır. - Takımlar haritalardaki ırklarını kendileri seçerler. - Harita ve ırk seçimleri maçtan önce yapılır. - 5 el bittiğinde spawn noktaları değişilir. - Maç sonuçları skor hesabıyla hesaplanır. - Maç...
  11. Carnavalle

Ayyıldız Teamspeak 3 Sunucusu (512 Slot)

Ayyıldız Teamspeak 3 Sunucusu açtırdık.ve Mount & Blade Napoleon Savaşları serisindeki arkadaşlarımız teamspeak 3 Sunucumuza bekliyoruz.Bireysel Chanel ve Klanlar için Odalar açılmaktadır. Klan Liderleri İçin Master Admin Klan Lider Yardımcıları İçin Admin Klan Kıdemli Üyeleri İçin Move/Kick ...
  12. Carnavalle

Ayyıldız Teamspeak 3 Sunucusu açtırdık.ve Mount & Blade Warband serisindeki arkadaşlarımız teamspeak 3 Sunucumuza bekliyoruz.Bireysel Chanel ve Klanlar için Odalar açılmaktadır. Klan Liderleri İçin Master Admin Klan Lider Yardımcıları İçin Admin Klan Kıdemli Üyeleri İçin Move/Kick  yetkileri...
  13. Carnavalle

Ayyıldız Teamspeak 3 Sunucusu açtırdık.ve Mount & Blade Ateş ve Kılıç serisindeki arkadaşlarımız teamspeak 3 Sunucumuza bekliyoruz.Bireysel Chanel ve Klanlar için Odalar açılmaktadır. Klan Liderleri İçin Master Admin Klan Lider Yardımcıları İçin Admin Klan Kıdemli Üyeleri İçin Move/Kick ...
  14. Carnavalle

Lightning Soldiers(Üye Alımı Açıktır)

Klanımız 08.12.2012 tarihinde RioCarnavalle tarafından kurulmuştur.Klan Lideri:RioCarnavalle ve Yetişbey'dir. Klanımızın amacı özellikle saygı,sevgi ve disiplini en üst düzeye çıkarmak oyunun ise daha eğlenceli hallere bürünebileceğini göstermektir... 1-)Maçlarda hakem almak zorunlu değildir...
  15. Carnavalle

Anadolu Akıncıları (KAPANDI)

cifur11 emreziyaguner
Back
Top Bottom