Search results for query: *

• Users: halit21
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. halit21

display driver amd has stopped working and successfully recovered hatası

Bilgisayar 4-5 senelik, Lenovo G570. 2 ekran kartı var ve ikisi de entegre. Düşük olan 512 mb, yüksek olan 1024 mb. Uzun süredir aşağıdaki hataları alıyorum. Ekran kartı silip en güncel/en stabil driverları kurdum olmadı. RAM temizledim bana mısın demedi. RAM hatalarını kontrol ettim, 0 hata...
  2. halit21

Kablosuz USB Webcam

Başlıktada yazdığım gibi, bana kablosuz USB webcam lazım. 2 step motorla  kablosuz kontrol ettiğim bir sistemin tepesine oturtacağım. Çözünürlüğün yüksek olmasına gerek yok. Önereleriniz var mı?
  3. halit21

Mühendisler ve Mühendis Adayları Buraya

Merhabalar forum ahalisi. Sorum var ancak diğer mühendis adayları da sorabilir burdan sorularını. Benim sorum şu, ebay'dan lipo pil ve şarj cihazını almak istiyorum ancak bu konuda hiç bilgim yok. Birisi yardım eli uzatabilir mi?
  4. halit21

Fosforlu su

Nenen olduğu uzun onun için boşverin :D Dostlar benim fosforlu su elde etmem gerek. Nasıl yaparım? Karanlıkta parlayan sıvı nerden bulabilirim?
  5. halit21

Facebook zaman tüneli ayarları

Soru basit: Zaman tünelimdeki herşeyi kimlerin göreceğini toplu olarak nasıl ayarlayabilirim?
  6. halit21

İp Numarası (oyun)

Size gayet eğlenceli bi' oyun anlatmaya çalışacağım. 2 kişi ve 2 tane yarımşar metrelik ip gerekiyor. Amaç ipler bilekten çıkmadan, kesmeden vs. oyuncuların birbirinden ayrılması. Çok komik hareketler çıkıyor ortada :D İpler şu şekilde geçirilecek:
  7. halit21

"o.gez.io sitesi bilgisayarınız için tehlike oluşturabilir." uyarısı

Bu uyarının anlamını bilen var mı? Haber sitesine girmeye çalışırken verdi üstelik bu hayatı.
  8. halit21

Formatta silinen dosyaları nasıl kurtarabilirim?

Selam arkadaşlar. Arkadaş bilgisayarına format atmak zorunda kaldı. Ancak bütün veriler silindi ve bunlar arasında staj dönemiyle ilgili dosyalar da vardı. Bunları kurtarmanın bir yolu var mı?
  9. halit21

Resim çözünürlük ayarı

Arkadaşlar çözünürlüğü 506x276 pixels olan bir resmi nasıl 300dpi olarak ayarlayabiilirim?
  10. halit21

LOTR Battle for Middle Earth 2 mouse sorunu

Arkadaşın bilgisayarında bfme2 var. mouse çalkışıyor ama cursor görünmüyor oyun açılınca. önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler
  11. halit21

Adil kullanım kotası saçmalığından kurtulmanın yolu gerçekten bu olabilir mi?

http://gundem.milliyet.com.tr/-adil-kullanim-isyan-ettirdi-/gundem/gundemdetay/26.04.2012/1532977/default.htm Bu yazının asıl şu bölümüne dikkat çekmek istiyorum: Memlekete dönünce vereceğim dilekçemi. Hiç bir şey yapmamaktan iyidir.
  12. halit21

Rammstein R+ (Yeni Anket eklendi)

Alman endistriyel metal grubu. 1994yılında kurulan grup ismini 1988 yılında Almanyadaki Amerikan Hava Üssünde gerçekleşen kazadan almıştır. Dünya çapında 15milyondan fazla albüm satmıştır. Grup özellikle ateşli şovlarıyla bilinmektedir. ===============Grup Üyeleri=================...
  13. halit21

İnternet hızı ile test arasında tutarsızlık

Son günlerde internet hızım düştü. 900kb ile download yaparken şimdi en fazla 130kb görüyorum. Ama hız testi yaptığımda 1.07mb hız görünüyor? Yardımlarınızı bekliyorum.
  14. halit21

Telefon önerisi.

Yakında elime bi miktar para geçecek. 400tl civarında telefon almayı düşünüyorum. önerileriniz var mı? (Batarya ömrü önemli)
  15. halit21

Face of War (Multiplayer için destek olabilecek oyuncu aranıyor :D )

Evet arkadaşlar. Oyunumuzun ismi "Face of War". konu bilgi amaçlı olmasa da bi kaç resim ve ufak bilgiler vereceğim  :).. Bir kaç foto: -Oyun esnasında askerinizin, tankınızın yada diğer zırhlı birimlerinizin bütün envanterini yönetebiliyorsunuz. -boş bulduğunuz her aracı kullanabilirsiniz...
  16. halit21

Arkadaşlar PC ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

Mainboard : Asus P5GC-MX Processor : Intel Pentium 4 641 @ 3200MHz Physical Memory : 3072MBDDR2-SDRAM Video Card : NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS Hard Disk : SAMSUNG HD161HJ (160GB) beyler sistem bu. 3fan var ve hepsi de çalışıyor. ancak sıcaklık 65 derecenin altına inmiyor. PSU 230 watt...
  17. halit21

Stronghold Kingdoms

Bu stronghold oyununun online olanı.yani web tabanlı strateji oyunlarının grafiklisi. Ben artık oynayacak zaman bulamıyorum.oyuna başlamak isteyen varsa şifremi verebilirim. oyun stronghold ama çok uzun solukle ve online olanı.travian ya dad benzeri bir oyun oynamışsan zorlanmassın.ama 200mb...
  18. halit21

can oranında vuruş

Arkadaşlar bu öneri daha önce verildiyse özür dilerim.Araştırdım bulamadım. Savaş alanında yaralandığımız oranda verdiğimiz zarar,hız, okçuluk yeteneğimiz azalsın.tabi bunu istemeyenler olacağı için seçenekler bölümünde bir şık olarak bulunabilir.Yani canının %90ı gitimiş biriyle aynı...
  19. halit21

BJK lisanslı ürünleri

Arkadaşlar Diyarbakırda oturuyorum,ama burada Kartal Yuvası yok.Beşiktaş lisanslı ürünleri hangi mağazalarda satılmakta?Yani anlaşmalı mağazalar var mı?İnternetten alışverişe babam hayır diyor.benimde kredi kartım yok  :D
  20. halit21

bounty bay online kurulumunda yardım lütfen

Arkadaşlar başlıkta belirtilen oyunu indirdim.Ancak çift tıkladığımda PC donuyor.Dedim heralde dosya eksik inmiştir.Yeniden indirdim(ama bu sefer oyunun kendi downloader'ını kullanarak)yine aynı sorunla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum. EDIT:biraz sabrettikten sonra(yaklaşık bir 10-15dk...
Back
Top Bottom