Search results for query: *

1. MBCrixus

Yükleme Ekranı Arka Planı(Yardım)

bu  main_menu_nord.dds  dosyası nerede? onu bulamadım  :smile:   
  2. MBCrixus

Yükleme Ekranı Arka Planı(Yardım)

Oyunda yükleme ekranı arka planı ve menü ekranı arka planını değiştirmeyi nasıl yapıyoruz?
  3. MBCrixus

Module System hakkında (yardım edin)

HyperCharge said:
    Hanlarda dolaşmalısın.Veya oyun saati ile 3 gün bekle.

Büyük ihtimal hanlarda dır.

yok benim module system'de hata var sanırsam kodlarda onlan bir npc nin üstündeki zırhı değiştirdim mesela borcha da ,
    [itm_khergit_armor,itm_nomad_boots,itm_knife],
      değiştirdim
    [itm_khergit_elite_armor,itm_nomad_boots,itm_knife],
    yaptım ama yine npc ni gördüğümde zırhı değişmemişti.Module system dosyalarını oyunun içine atmak gerekiyor mu onu sormuştum?
  4. MBCrixus

Module System hakkında (yardım edin)

module system'i kurdum, module.bat sonunda tıkladığımda "Press any key to exit..." ıda gördüm. Şimdi npc ekleme dersine baktım istediğim gibi yoldaş npc nin kodlarını düzenlice yazdımda üstelik ama oyunda kara muratı göremiyorum.Bence benim module system hatalı oldu.Oyunum 1.153, module...
  5. MBCrixus

Hangi devlet türk?

KhergitKhan said:
    Aslında Türkler Kergit+Sarranid olabilirdi çünki bizim 2 kökümüz var.Araplar (Müslümanlığımız ordan gelir) ve Hunlar(veya Moğollar)

Kardeş bizim iki kökümüz yok biz Türk doğduk Türk gidiyoruz.Müslümanlığımızı Arap olduğumuz için gelmez,Müslümanlığı bizim eski Türklerin Gök Tanrı inancına benzediği için kabul etmişiz. Müslümanlığı kabul ettikten sonra Arap kültüründen etkilenmişiz sadece.Din ayrı şey ırk ayrı şey.
  6. MBCrixus

Kırklarelili MB ciler bi gelsin

Bi team e meydan okudumda  :D oyunu güzel oynayan varsa kırklareli merkezden bana ulaşsın ama gerçekten iyi oynasın :!:  :!:
  7. MBCrixus

Star Wars modu vardı?

Warband 1.153 starwars modu varsa link atıcak biri varmı ?
  8. MBCrixus

Mod Tavsiye Edicek

Şöyle boyutu büyük oyunla ilgili herşeyi mükemmel yapılmış. İtemler ordular bölgeler filan herşeyi değişik bir mod tavsiye edicek varmı? :?:
  9. MBCrixus

MOD HATA VERİYOR

yeni bir mod indirdim ve yükledim. Oyuna girerken  " get_object failed for texture: none.dds "  hatasını veriyor ve daha yüklenirken oyundan atıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edicek varmı 
  10. MBCrixus

Kılıc yaptım ekliyemiyorum(soru)

Wings 3d ile bir kılıc tasarladım ama nasıl moduma atıcam yapım aşamalarını anlatacak biri varmı yada düzgünce anlatan bir ders varsa linkini atabilirmi???
  11. MBCrixus

At değiştirme yeni at ekleme(Warband ta)

Ben bu mod yapımlarına yeni başladımda. warband ta yeni at ekleme yada at değiştirme nasıl oluyor?
Back
Top Bottom