Search results for query: *

• Users: Senkron
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Senkron

Srebrenitsa Katliamı 11 Temmuz 1995

Tarih, unutulan katliamlarla dolu. Srebrenitsa'yı unutmamak, Avrupa Devletleri neznindeki (milletleri demiyorum ama yine çoğu milletin ekseriyetini katabiliriz sanırım) yerimizi açıkça ortaya koyuyor sanırım. Srebrenitsa'da Ne Oldu? İşte 11 Temmuz 1995'te Sırp şehri Srebrenitsa'dayız. Büyük...
  2. Senkron

İphone'a Güncelleme ile Gelen Sorun

Arkadaşlar İphone'u bugün güncelledim lakin şöyle bi olay oldu. Güncellerken İphone'umu Bul uygulaması açıkmış. Apple kimliğimi soruyor internetten girdiğim apple kimliğimi ve parolamı kabul etmiyor. İphone'umu bul açık kalmış onda da girdiğim mail'i biliyorum lakin şifresini  bilmiyorum ve ek...
  3. Senkron

[DHY] Karadul

Merhabalar arkadaşlar, etkinlik için bir hikaye yazdım ve muhtemelen iki bölüm olacak. İyi okumalar.
  4. Senkron

Tapınaktan Saraya / İPTAL/17 Bölüm İtibari ile.

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir can sıkıntısından geceleri bir şeyler karalıyordum. Biraz geliştikten sonra yayınlamaya karar verdim. Hikayenin birkaç özelliği var bunları yazayım. Hikayenin Özellikleri; [list type=decimal] Bir kaç bölüm oldu şimdilik. Ama bölümler kısadır şimdiden söyleyeyim...
  5. Senkron

The Strain

Bir vampir dizisi, ancak sıradan bir vampir dizisi gibi gelmedi bana. Hele ki (izleyen varsa affola, söz meclisten dışarı) ergen vampir dizilerini görünce. Değişik ancak güzel bir kurgusu var düşüncesindeyim. İlk bölüm yayınlandı. Kısaca bahsetmek gerekirse; Oyuncular; Corey Stoll Sean...
  6. Senkron

Ortaya Karışık Bir Blog

Merhaba arkadaşlar, GevezeAdam blogunu tanıtmış ben de tanıtayım dedim. :) Bu blogta yazı yazmaya 3-4 sene önce başlamıştık. Sonra bayağı bir aksaklıklar oldu, zaman bulamadık vs. derken araya girmek zorunda kaldık. Bu sene yavaş yavaş toparlanmaya başlıyoruz. Her gün olmasa da elimizden...
  7. Senkron

Ben de Özledim

Yeni bilgiler geldikçe düzenleyeceğim konuyu. Eğer yeni bilgi gelirse buraya veya özel olarak mesaj atın, ekleyeyim mesaja. Bu videoyu koyalım, tahminim isim buradan çıkmıştır; Ben de Özledim Resmi Hesaplar; http://facebook.com/bendeozledimdizi http://twitter.com/bendeozledimtv...
  8. Senkron

Last Resort

Forum ahalisine yeni bir a4 klasiği yaşatmayayım dedim. Bir-iki güne açardı konuyu büyük ihtimalle -_- [size=14pt]LAST RESORT Shield'in yaratıcısı Shawn Ryan'ın projesi Last Resort'da Andre Braugher ve Scott Speedman nükleer füzeleri ateşleme emrine uymayı reddeden bir ABD denizaltı...
  9. Senkron

Dershanelerin Kapatılması Ve Yerine Gelecek Sistem

Arkadaşlar başbakan bu akşam mı değil mi bilmiyorum ama Dershanelerin seneye kapatılacağını söyledi. Ayrıca dershanelerin yerine gelin okul kurun bedelini biz ödeyelim biz size öğrenciler getirelim dedi. Sizce bu konudaki amaç nedir ? Neden dershaneler yerine okul sistemi isteniyor. İyi midir...
  10. Senkron

Suskunlar

KONU Kuyudibi Mahallesi'nde büyüyen, kardeş gibi olan Ecevit (Murat Yıldırım), Bilal (Sarp Akkaya), İbrahim (Güven Murat Akpınar) ve Zeki'nin (Tugay Mercan) çocukken yaptıkları masum bir hata sonucunda hayatlarının altüst olmasını konu ediyor. Bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına...
  11. Senkron

Leyla İle Mecnun | Her Pazartesi TRT 1'de.

Yapım Eflatun Film    Yayın TRT 1    Tür Absürt Komedi    Sezon Durumu 3.Sezon    Çıkış Tarihi 9 Şubat 2011 Leyla ile Mecnun, Eflatun Film tarafından yapılıp TRT 1'de yayınlanan Türk absürt komedi televizyon dizisi. Dizi temel olarak efsanevî karakterler olan Leylâ ile Mecnun'un hikayesi...
Back
Top Bottom