Search results for query: *

1. -Seher Akıncısı-

Kulaklık Önerisi

Bunun için bir tavsiye konusu yok sanırım, mazur görürseniz yeni bir konu açıyorum. Elimde 70 ile 100 lira arası bir bütçe var. Bu fiyatlarda kulak içi stereo kulaklık tavsiyesi alabilir miyim? Şu ana kadar hep Sennheiser kullandım, Sony de olabilir de bu ikisi dışındakilere pek sıcak...
  2. -Seher Akıncısı-

Windows 8.1 PC tam kapanmıyor.

Sorun konuda yazdığı gibi, detaylı anlatmam gerekirse şöyle diyeyim; Bilgisayarı kapat'a tıkladığım zaman, ekran kısa bir süre sonra siyaha dönüyor ama kapanmıyor, hala pil yiyen ve güç düğmesinin açık olduğunu belirtir gibi yandığı ilginç bir moda giriyor. Uykuya alınmış gibi öyle kalıyor...
  3. -Seher Akıncısı-

Laptop'ta 2.5mm mikrofon Jak'i yok

Evet mesele tam olarak bu, sahip olduğum laptop'un içinde benim sesimle pek ilgilenmeyip televizyonu karşıya ileten saçma bir mikrofon var, ama ben mesela kulaklıklı mikrofonlar olup, kablolarında iki tane uç vardır (Biri kulaklık diğeri mikrofon girişi) bunların ikisinide takıp pc'nin kendi...
  4. -Seher Akıncısı-

Disk kullanımı?

Windows 8 bilgisayarımda ara sıra çoğu programı açmama izin vermeyen sorunun en açık özeti şöyle; Bunun tam olarak ne olduğunu bilen varmı? internette biraz araştırdığımda birçok insanın da bu sorunu yaşadığını farkettim, ama tam olarak çare bulamadım. Mesela birisi sanal sürücü müydü? ona...
  5. -Seher Akıncısı-

Miles ve Aubrey nereye kayboldu?

Not: Diplomacy Mod ile ilgili bir sorun, Diplomacy'yi bilmiyorsanız hiç uğraşmayın tahmin etmekle. İşin ilk başında Ergellon Kalesinin sahibiydim, ve kalede parayla atadığım Miles de Gloucester ile Aubrey de Vere vardı. O zamanlar Ergellon Kalesinin sahibiydim ve Svadya krallığı derebeyiydim...
  6. -Seher Akıncısı-

Mount and Blade: Bannerlord'dan bir konu hakkında beklentim.

Bu öneriyi resimlerle destekleyeceğim ve çok vaktinizi almayacak, ayrıca siz de fikrim hakkında ne düşündüğünüzü söylerseniz sevinirim. Bu önerim kale ve şehir kuşatmaları hakkında. Bilirsiniz kuşatma savaşları sırasında savaş alanı kuş bakışı şuna benzerdir; Ama buradaki sorun savaşın en...
  7. -Seher Akıncısı-

Champions of Regnum / Regnum Online

Steam'de bir oyun dolaşıyor, birçok insan tarafından Guild Wars 2'ye benzediği için eleştiriler aldı ama bir f2p oyununa göre güzel ve detaylı yapılmıştı ve eskileri hatırlatıyordu, işte o oyun Champions of Regnum, bir diğer adıyla Regnum Online. Oyuna Steam'den ulaşmak isteyenler için Oyunun...
  8. -Seher Akıncısı-

Uyku ile Bütünleşme ve Uyanamama?

Yaklaşık 1 yıldır bir sorunum var, ama ben 1 yıl boyunca nedenini sorgulamak yerine buna alışmaya çalıştım, ve alıştım da. Ama bir süre sonra kafama neden böyle birşeye katlanıyorum diye tak etti ve ilk önce size sormak istedim bunun hakkında bilgisi olan var mı diye. Şimdi, derdime geçersek...
  9. -Seher Akıncısı-

[AAR] Selçuk'un Kaderi

Yeni bir Dünya'da, Yeni bir Destan Yazılacak. AAR Nedir; AAR (After Action Report), kısaca oyunda yaşadığınız olayları resim, yazı gibi yöntemler ile hikaye biçiminde yazmaktır. İşte bende birazdan okumaya başlayacağınız hikayede oyunda yaratmış olduğum Selçuk isimli karakterin gelişimini ve...
  10. -Seher Akıncısı-

Sadece Okçu Birlikleri ile Oynamak.

Geçen gün can sıkıntısından kendi kendime bir mücadeleye girdim, buna göre oyunda yeni bir kayıt açacağım ve ordum olarak sadece okçu, arbaletçi ve onlar gibi uzak mesafeli askerlerle ilerlemeye çalışacağım. Sizce şansım olurmu? Yada aklınızda saf okçu birliğiyle izleyebileceğim stratejiler...
  11. -Seher Akıncısı-

Video Oyunlarının en Havalı Adamı?

Bu konuda en kötü, en iyi, adalet sever, kaos yandaşı olsun olmasın bir bakışta sevilecek, en havalı olarak aklınızda yer edinen karakterleri burada paylaşabilir ve konuşabilirsiniz. Örnek olarak Borderlands 2 den Handsome Jack tam benim anlatmaya çalıştığım tabire uyan insan, havalı veya...
  12. -Seher Akıncısı-

Oyundan soğutan bir directx 9 sorunu. [En azından bir bakın]

Merhaba arkadaşlar birkaç sene önce bu sounumla ilgili bir konu açmıştım sonra çözümü buldum diyerek konuyu kilitlemiştim. Çok erken davrandığımı farkettim, ki siz buraya hikaye dinlemeye gelmediniz, sorunu anlatmaya başlıyim en iyisi. Elimden geldiğince detaylı anlatmaya çalışacağım, sorun...
  13. -Seher Akıncısı-

2 Güzel video.

Herkeze merhaba arkadaşlar bu konuyu konu dışı bölümüne mi yoksa warband'a mı açsam bilemedim sonradan oyunlar ilgili olduğuna karar verdim 2 tane warband oyunundan ses efektleri ve film sahnelerinin birleştirildiği çok güzel video var biri Game of Thrones dizisinden diğeri Robin Hood'dan...
  14. -Seher Akıncısı-

Neden Kazaklar?

Not:Öncelikle daha önce böyle bir soru sorulduysa kusuruma bakmayın Oyunun başından beri kazak atamanlığına karşı bir sevgim var ama forumda şöyle bir dolaşınca gördüm ki kimse kazak askerlerini övmüyor, demek istediğim kazakların kayda değer birlikleri varmıdır ve savaşlarda genelde sonuçlar...
  15. -Seher Akıncısı-

Strange Black Dots in Sky?!?

hello everyone i have a problem with my steam warband 1.153 when i go into battle if i look to sky i see strange black dots appear and disappear quickly. just like old movies. i cannot take a screenshot because they lost about a quarter second. what can i do with that? is this problem about...
  16. -Seher Akıncısı-

gökyüzü sorunu

merhaba arkadaşlar ben warbandı 3-4 aydır srunsuz oynuyorum ne zamandır floris mod packi indirdim bu sorun başladı gökyüzüne bakıyorum hani eski filimlerde olur ya yarım saniye kadar süreyle bir siyah nokta ekrana geliyor sonra gidiyor. foto çekmeyi denedim o kadar kısa süre açığa çıkıyolarki...
  17. -Seher Akıncısı-

Fraps ses kaydetmiyor?!?

evet bende fraps ve mikrofon var fraps ile sound recording'i kapatıp (kendi sesimi kaydetme) oyundan bir kayıt yapıyorum ama ne arkaplan müziği nede askerlerin hayt huyt sesleri gelmiyor mikrofonlu kaydedincede sadece kendi sesim çıkıyor gene arkaplan sesi çıkmıyor, oyunun kendi sesinin çıkması...
  18. -Seher Akıncısı-

kutulu oyun hakkında

Merhaba öncelikle arama butonuna yazdım ama hakkında birşey bulamadım. Bende warband var ama ben napolyon savaşlarını da alıcam. Ama hiçbir yerde napolyon savaşının tek başına kutulu olanını bulamıyorum. internetten indiremem sadece kutulu yada mobil ödeme ile alabilirim. bu 2 yoldan...
  19. -Seher Akıncısı-

ilginç iki sorun

meraba arkadaşlar benim iki tane birbirinden alakasız sorum var (arama yaptım bulamadım) 1. sorunum bir tr serverine girmeden önce tracker da yazan ping 25 (buraya kadar sorun yok) giriyorum ve en iyi şekilde anlamanız için pingimi saniye başı üşenmedim yazdım. 23,25,24,22,23,21,437,569,670 ve...
Back
Top Bottom