Search results for query: *

1. Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Which color is in the name of the National Park in which this game takes place? (Its name is _____stone National Park; fill in the blank.):
    This question is a means of preventing automated form submissions by spambots.
    bunun cevabı ne allah rızası için biri söylesin
  2. Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Soruyu anlamadımki
  3. Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Üye olamıyorum yardım lütfen
  4. Legend of the Ottoman [SP]

Deamonwolfun haritası çok süper ama bulabilirsen mutlaka kullan modun ölümsüzleşir
  5. Legend of the Ottoman [SP]

Merakla beklediğim tek mod bu bu arada oyunun içine deniz savaşları Şehir kurma kale kurma köy kurma gibi özellikler koyarsan süper olacak bu arada mutlaka Topçular olmalı ayrıca barutlu silahlar kesinlikle olmalı.Eğer barutlu silahlar mancınık top deniz savaşları olursa mod çok tutar bu arada bende modellemeyi biraz daha öğreneyim yardıma gelirim...Ama dediğim gibi renaissance modundaki zırhlarıda ekle derim çok hoşlar ayrıca oyunda El işi zırh silah yapma gibi eklentiler olursa dlc gibi bir mod olur.
  6. RGL ERROR

HEEEY HELP MEE
  7. RGL ERROR

HELLO i have rgl error HEEELP MEEEEE
  8. Modları açamıyorum lütfen yardım[Bu sefer resim koydum]

Kleidophoros said:
    Suvarnabhumi Mahyuth Modunun sayfasında sorsan daha mı hayırlı olacak sanki?
    İyide adminim 1812-1815v1 modundada bu hata var ayrıca adamlar ingilizce konuşmakta tamam derdimi yazarımda adamlar o kadar sayfaya bakarlarmı????
  9. Modları açamıyorum lütfen yardım[Bu sefer resim koydum]

Yav beyler resim koyun yardımcı oluruz dediniz koyduk???? :?: :?: :?: :?: :?:
  10. M&BWarband : Khergit'ler Türk mü, Moğol mu? (Anket)

Üzülerek söyliyorumki moğollar askeri yapıya bakabilirsiniz aynen moğolların yapısı kullanılmış
  11. orjinal oyun

Tanhu said:
    Eğer bir görüntü alıpta bize gönderirsen sana daha iyi yardımcı olabiliriz.
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218073.0.html
    bu konuya gir  bak burda
  12. Modları açamıyorum lütfen yardım[Bu sefer resim koydum]

Merhaba ne zamandır bu hatayla uğraşıyorum bu Suvarnabhumi Mahyuth Modunda çıkan sorun bu sorun sizdede varmı moddamı bir sorun var modu netten en az 4 kere indirdim ama hep aynı sorun Nasıl çözerim
  13. 2 yönden işgal

Diplomacy mod olaydı eyiydi
  14. Bir lütfen Costumes a.brf yi upload etsin

Off yav hatalar modda modda eksik dosya var heralde star wars modu oynayabilen varmı
  15. Warbandda En Güzel Leydi Hangisidir ?

Bana hangisi yüz verirse evlenmeye çalışırım  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
  16. WB [MP]Süvarilere Karşı Savaşmak - Rehber

O MIZRAK KULLANANLARA ACAYİP GICIK OLUYORUM YAVV Bİİ YAKLAŞAMIYOM YANLARINA NASIL BİR TAKTİKLE YAKLAŞCAM
  17. [MP] Eğitmen ile başarılı olabilen var mı?

benim şuan oyun zorluğu 127% bunu nasıl daha zor yapabilirim buda kolay geliyor artık
  18. Yeni oyundan beklentilerim

Merhaba yeni oyundan en büyük beklentim oyun gene native olsun fakat yanındada 1900 lü yılları oynatan bi mod olsun çünkü burda yapılan modların birçoğu çalışmamakta ayrıca profisyonel bir ekibin bu modu yapması oyunu büyük bir zevk katar özellikler modde...
  19. Sohbetler Yazı ile değil de konuşmayla olsa

Eğer böle birşey olursa ergenlerin leydilere neler diyeceğini düşünmek bile istemiyorum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  20. Warbandda Yapılması Gereken Ufak Yenilikler ve Değişiklikler

keşke 1900 lü yıllar olsa warbanda Sovyetler Türkiye gibi ülkelerde eklense
Back
Top Bottom