Search results for query: *

1. Bannerlond Collector's Edition

Merhaba. Oyunun koleksiyon sürümü çıkacak mıdır acaba? Uzun zamandır foruma uğramadım ve forumda da kısa bi aramadan sonra bununla ilgili bi konu göremedim. Yerli bir oyun firması olduğu için destek amaçlı hem de hatıra amaçlı koleksiyon sürümü almak istiyorum. Umarım bununla ilgili kutu...
  2. Post a riddle!

Lately im quite interested in riddles. So im just gonna post a relatively easy riddle here for you guys to answer. The one who answers also should post a riddle too. Here it comes! What has roots as nobody sees, Is taller than trees, Up, up it goes, And yet never grows?
  3. Am i the only one having problem with alt+tab.

Whenever i push to alt + tab buttons to check something or go web during multiplayer sessions, my game either crash or never able to return game screen. Actually im using my game with Full İnvasion Mod all the time so perhaps it has something to do with game? Does anyone have similiar problem?
  4. Runtime error and game crashes? 64bit.

Hi guys. I am playing v.0117 on 64 bit system. But im experiencing game crashes regularly. Around every 20 min my game crashes and im getting an error "Runtime Error mb.exe something" What can i do about that? (Note that im using high res pack) Also loading textures on the first entering the...
  5. 4000TL bütçeli bilgisayar.

Selam arkadaşlar, üniyi bitirdik işe başladık dolayısı ile benim eski düldülü değiştirmek farz oldu. Bilgisayarı ayakta tutan 600W OCZ ve HD4870'de yanınca iyice bilgisayarsız kaldım. 2 haftadır falan araştırıyorum şu sistemi topladım; Anakart [ALINDI] GIGABYTE 990FXA-UD3...
  6. Çerçevesiz gözlükler

Arkadaşlar ben ilkokuldan beri gözlük kullanan biriyim. Gözlük numaram miyop 4.25 astigmat 2.75 gibi bişey yani toplamda 7 oluyor. Şuan yarım çerçeve gözlük kullanıyorum ve %40 küsür inceltilmiş cam var. Yalnız 2-3 senedir aynı gözlükleri kullanıyorum ve camlarla beraber çerçeveleride...
  7. PSU tavsiyesi

Arkadaşlar 250-300 tl bütçem var ve sağlam bir power supply almak istiyorum. Aerocool Xpredator dış kasa almayı planlıyorum bu ay ve aklımda Thermaltake Toughpower 875W psu var. Yani bana öyle bir psu söyleyin ki 2 tane 23 cm fan 4-5 tane 12 cm fan i7 işlemci 8-16 gb ram çift ekran kartı rahat...
  8. Bilgisayar mı Laptop mu?

Selam arkadaşlar. Benim eski brütüsü değiştirmeyi düşünüyorum. Yalnız takıldığım bir iki nokta var. Ben çok oyun oynayan birisiyim tabi ki yeni çıkan oyunları (BF3, Skyrim) falan very high ultra ne varsa düzgün fps ile oynamak istiyorum. Laptop olarak Toshiba Qosmio x770 düşünüyorum. Ama şu da...
  9. Hiç bitmeyen hikaye.

Arkadaşlar ben hikayeye giriş yapacağım sizde istediğiniz gibi benim kaldığım yerden hikayeyi devam ettireceksiniz. Cümle sınırı falan yok ama çokta uzun tutmayın hikayeyi. Güneşin batmasıyla beraber Ayşegül sarı renkli küçük okulundan eve dönüyordu.
  10. Geri sayım

Arkadaşlar illuminati.org adresinde bir geri sayım var. Siteye girişte siyah bir ekran çıkıyor ve mouse ile sağdan sola tutup çekerseniz veya ctrl+a yaparsanız 86 günlük bir geri sayım çıkıyor. Sayımın bitiş tarihi ise 6 aralık 2011. Yani 06/12/2011. Bu sayıları toplarsanız 13 elde edersiniz...
  11. İnternet alışverişi

Arkadaşlar bana öyle bir kart söyleyin ki yıllık kullanım ücreti falan filan yada acayip ödemeler çıkarmayan ve internetten alışverişte veya bişeyler sattığımda hiç problem çıkarmayacak mümkünse uluslararası işlemlerde de kullanabileceğim bi kart olsun. Kredi kartı almak istemiyorum ama bu...
  12. M&B Oyun motoru?

Arkadaşlar M&B hangi oyun motorunu kullanıyorlar? Taleworlds'un yazdığı kendi oyun motoru mu?
  13. Hırsızlık yapma

Arkadaşlar bence oyunda bir şeyler çalma gibi bi özellik eklenmeli. Belki hırsızlar locası gibi bi toplulukta olabilir. Etrafta bir sürü eşya görüyoruz ama çalamıyoruz. Hatta calradia'nın etrafında konumlanmış çeşitli gruplar localar topluluklar olmalı bunların özel görevleri ve kendi...
  14. Uzay projesi?

Arkadaşlar aklıma ilginç belki aptalca bir o kadarda sıradışı bi fikir geldi. Acaba diyorum toplanıp uzaya çıktığımız bi mod yapsak yada dünya dışında geçen bir mod? Eğer fikir hoşunuza gitti ise ben apollo 11'i modellemeye hazırım.
  15. Garry's Mod

Arkadaşlar bu modu çoğunuz biliyordur herhalde. Half life 2 fizik motoruyla istediğiniz herşeyi yapmaya yarayan bir mod. Herkeze şiddetle tavsiye ediyorum. Sahip olan varsa hamachi'den oynayabiliriz. Birkaç fotoğraf koyuyorum  :) .
  16. Birkaç Öneri.

*İlk oyuna başladığımızda harita simsiyah olsun biz keşfedelim *Grafiklerin ve diğer seçeneklerin oyun içinden ayarlanması olabilir. *Savaş borularıyla çeşitli taktikler verilebilir. *Kale kuşatlamarında duvardan değilde mancılıklarla duvarı yıkma, en azından şu büyük arabalarla kapıyı kırma...
  17. Sahte Kullanım İçin Bir Öneri

Arkadaşlar oyunun cracklı kullanımını engellemek için bişey aklıma geldi.Lock on Flaming cliffs'te kullanılan starforce adlı bir koruma programı var.Ve bu oyun için henüz bir crack çıkmadı.Çıkanlar ise paralı.Mount and blade nin 1.00 versiyonu çıkmadan önce sevgili yapımcılarımız bu programı...
  18. Düşen Uçak

Arkadaşlar bu son düşen uçakta ölen 50 yolcudan çoğu bilim adamıymış.Hatta biri Türkiyedeki en büyük toryum blimcisi bi kadında varmış Dünya çapında en bol toryum da Türkiyede varmış.120trilyon petrol = toryum ama miktarını bilmiyorum.vede diğer yolcuların çoğuda orduda yüzlerce araştırmaya imza...
  19. Görsel Efektler

Arkadaşlar daha önce forumda tartışıldımı bilmiyorum ama böyle atlar toplu halde yürürken yürüdükleri yerde iz bıraksalar ve ortalık toz duman olsa geceleri göz gözü görmese daha gerçekçi olur diye düşünüyorum.Gece savaştığımızdada hava puslu olsa görüş mesafesi kısıtlı olsa buda inandırıcı...
  20. Phyton ile ilgili bir sorun

Arkadaşlar phyton u normal C ye kuruyorum ama çalıştıra basınca şu ikisi çıkıyor. MSVCP71.dll bulunamadığndan bu uygulama başlatılamadı. Uygulamayı yeniden yüklemeniz sorunu giderebilir. bu çıkıyo buna tamam diyorum sonra bu gelio Errors occurred See the logfile 'C:\Program...
Back
Top Bottom