Search results for query: *

1. megaceyhun123

Diplomasi modu sürüm

Glaber said:
    1.154 ile 1.153 arasındaki fark sadece Napolion Wars güncellenmişti ben diplomasi 1.154 de rahatça oynuyorum oyunu steamdan onarmayı dene yada diplomasi modunu tekrar yükle.

tekrar yükledim olmadı.bende napolyon savaşları paketi var acaba onun bir etkisi varmı?ben diplomasi modu oynayabilirmiyim?
  2. megaceyhun123

Diplomasi modu sürüm

samurayahmet said:
    Bende çalışıyor.Hemde sorunsuz.

benim sürüm 1.154 ama bende çalışmıyor neden olabilir
  3. megaceyhun123

Diplomasi modu sürüm

Caliph said:
    UgrcnFB said:
    çıksın hele bi.

Neyin kafasını yaşıyorsun kardeş? çocuk düzgün bir şekilde sormuş, bize de adam gibi cevap vermek düşer.

@megaceyhun: Mod 1.154 çıkınca istediğin oynarsın kardeş. Emin olmamakla beraber, sanırım 1.153 diplomasi modu 1.154'e uyumsuzdu.

evet uyumsuz.indirdim ama çalışmıyor.yardımın için teşekkürler.henüz çıkmadığını bilmiyodum.saol
  4. megaceyhun123

Diplomasi modu sürüm

arkadaşlar benim sürümüm 1.154. diplomasi modu 1.153 için ben diplomasi modunu nasıl oynayabilirim 1.154 için diplomasi modu varmı.lütfen yardım edin şimdiden çok teşekkürler
  5. megaceyhun123

Kral toprak vermiyor

çok sağol tavsiyeler için
  6. megaceyhun123

Kral toprak vermiyor

kervanlara saldırınca neden düşüyor anlamadım şu an bya azilişkimiz.ayrıca yoldaki savaşlar derken yani bizim akerlerimize yardım etmediğim için mi?bide kral falan bana hiç görev vermiyor aramızı geliştiremiyorum
  7. megaceyhun123

Kral toprak vermiyor

arkadaşlar onca toprak ele geçiriyoruz fakat ben hiç bir pay alamıyorum para yetmiyor bana sorun yaşıyorum birde kralla konuşunca ''yolculara öldrmeni söylemişsin .....'' gibi gibi birşeyler diye ve -3 ilişki alıyorum ne yapmalıyım
  8. megaceyhun123

1257 ad savaşçılar

onu biliyorum ama sonrasında bahaneler buluyor yada dediğimi beğenmiyor
  9. megaceyhun123

1257 ad savaşçılar

yardım eden yok muuu???
  10. megaceyhun123

1257 ad savaşçılar

arkadaşlar çok uzun süre sonra geri döndüm :D sorum ise 1257 ad modunda derebeyleri kendi tarafıma nasıl alabilrim veya nasıl yenilikler yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim
  11. megaceyhun123

[Anket] M&B: Warband - Hangi Türden Modları Tercih Ediyorsunuz?

ne olursa olsun native sp herkezin gönlünde  :grin:
  12. megaceyhun123

Mod İstek ve Fikirleri

Emre Han said:
    Size bir teklifim var ve ilk teklifi ben veriyorum. Bir taht varisi adına isyan çıkartıp kendimiz tahta geçebilelim. Ateş ve Kılıç'taki Rus Senaryosundaki gibi. Diplomasi seçenekleri de olsun.  :grin: Nasıl fikir?  :???:

ilk fikri ben verdim zaten
  13. megaceyhun123

Crowing said:
    megaceyhun123 said:
    günümüzde silahlı bir çok oyun olduğu için warbandda eski modlar çok seviliyor.ama warbandda silahlar ilginç olur merakla bekliyoruz :razz:
    Bende Merak Etmezdim Çünkü Ateş Ve Kılıçta Gördük Ne Değişir Warbandda Diye ama Napoleonu görünce gaza geldim american civil warı indirdim ama türkçe dili olmadığında oynuyamıyorum bide old frontier diye bir mod var oda aynı şekilde :grin:

ama ateş ve kılıçtaki silahlar otomatik değil.tüfekle bir ateş ediyorsun yarım saat mermi değiştiriyorsun.günümüz silahları bu oyunda ferklı bir etki verir
  14. megaceyhun123

[M] Üçüncü Dünya Savaşı - WW3

ben çok güzel bir bayrak yaptım ama paylaşamıyorum
  15. megaceyhun123

3D tasarımlarınız, Kaplamalarınız ve Oyun İçi Çalışmalarınız buraya!

bunlar nasıl yapılıyor:smile:  en gelişmiş program hangisi yani
  16. megaceyhun123

Mod İstek ve Fikirleri

en büyük isteğim dragonball z mod.ama yapımı hem çok zor olur(çok güzel yapılırsa en az 1 yıl sürer)hemde dragonball z yi bilmek gerekir.ama türkiyede çok az biliniyor.bu mod çıkarsa harika bir şey gerçekleşmiş olur
  17. megaceyhun123

Mount & Blade: Warband Let's Play

iyi bir video :smile:
  18. megaceyhun123

avam diye bir imparatorluk bileniniz varmı ?

vay canına :mrgreen: benim bildiğim bir kral yenilince oyunda bir daha olmuyor :shock: nasıl olmuş seninki anlamadım :grin:
  19. megaceyhun123

günümüzde silahlı bir çok oyun olduğu için warbandda eski modlar çok seviliyor.ama warbandda silahlar ilginç olur merakla bekliyoruz :razz:
  20. megaceyhun123

mod önerisi

sp en iyiler:
    diplomasi
    1257ad
    1755 old
    blood and steel
    mp en iyiler:
    vikingr
    wfas
    mm rusia3
    cRPG