Search results for query: *

1. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

JPetrucci said:
    Alihan44 said:
    Arkadaşlar HERMES mitolojik bir tanrı ismidir.Bildiğim kadarıyla bu ismin bir telif hakkı da yok.Hem zaten bu niki kullanan birisi olduğunu bilmiyordum.Eğer bu niki kullanan arkadaş rarahtsızlığını dile getirseydi ben de bizim arkadaşla konuşurdum...Affedersiniz ama kavga etmek için konu arıyorsunuz...

Kavga etmek istesem ts basar ana avrat söverim , insan gibi yazdım işi çirketfliğe vurmayın ben yaklaşık 1.5  senedir aynı nicki kullanıyorum.
    1 - 2 kez nick değiştirmeye çalıştığımda da bu tarz olaylar oldu ama onlar sorun değildi çünkü geri dönebileceğim eski nickim vardı.Şimdi gelelim atar yapma sebebime bu arkadaş çevresinden habersiz hermes nickini alıyor iyi hoş sonra sunucularda ona benimle ilgili sorular soruluyor arkadaş sesini çıkarmıyor. Bu noktadan sonra iş "hermes miş telif hakkıymış cartmış curtmuş " o evreyi çoktan geçmiş oluyor. Sonuç olarak;
    1)O arkadaş bunca tartışmanın ardından bir daha o nickle girmez umarım.
    2) Kendinize nick seçerken sunucularda biraz vakit harcayın ki böyle olaylar olmasın...

Edit :Kimse sizinle kavga edince ekstra prim veya hediye almıyor , kendi çapınızda saçma sapan tavır alıp da "vay efendim amaçları kavga çıkarmak vay efendim işleri güçleri bizle uğraşmak" tribine girmeyin.
    Bak arkadaşım,bu konuyu uzatmak yerine en baştan bana özel mesaj atsaydın hiç sorun olmuyacaktı.Konu direk kapanacaktı...

Sana gelince klaups efendi...Madem bu kadar iyisin sizin klanınıza maç teklif ediyorum...​
    - Maçlar 10'ar elden 2 harita şeklinde yapılacaktır.
    - Her takımın 1 harita seçme hakkı vardır.
    - Takımlar haritalardaki ırklarını kendileri seçerler.
    - Harita ve ırk seçimleri maçtan önce yapılır.
    - 5 el bittiğinde spawn noktaları değişilir. / Veya Tercihe göre factionlar değişir.
    - Maç sonuçları skor hesabıyla hesaplanır.
    - Maç başladığında iki tarafında T'den yazması yasaktır.
    - Kameralar tamamen kilitlenir./İzleyici yasaktır.(İki takımın anlaşması sonucunda izleyiciye izin verilebilir)
    - Maç sırasında taraflardan biri eksik kalırsa takımları eşitlemek zorunlu değildir.
    - Maç sonrasında maç sonucu iki tarafında sayfasında yayınlanır.
    - Eğer taraflardan birisi maça katılamayacak olursa bunu en az 2-3 saat önceden bildirmelidir.
    - FF ayarı vurulana %100 vurana %0'dır.
    - Oyuncu açığını müttefikle tamamlama kuralı kaldırılmıştır nedeni adaletsiz ortam oluşturma olasılığıdır.
    - Kergith ırkını seçmek yasaktır.
  2. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Arkadaşlar HERMES mitolojik bir tanrı ismidir.Bildiğim kadarıyla bu ismin bir telif hakkı da yok.Hem zaten bu niki kullanan birisi olduğunu bilmiyordum.Eğer bu niki kullanan arkadaş rarahtsızlığını dile getirseydi ben de bizim arkadaşla konuşurdum...Affedersiniz ama kavga etmek için konu arıyorsunuz...

KLaupS ChamasK said:
    Bugün sunucuda "hermes" isimli arkadaşı herkes gerçek hermes sanıyordu. O da ses etmedi.. Ne iş ? Adamların fake'lerini mi soktunuz klana ?

Sana gelince klaups efendi...Bu gün serverimiz de yaptığın aptal saptal ukala kendini beğenmiş hareketlerini ve sözlerini bir daha tekrarlarsan emin ol o sözleri ve hareketleri sana yediririm.Ve emin ol ki bir daha serverimize giremezsin ukala velet.Sırf egonu tatmin etmek için yaptığın aptallıkları bazı insanlar kabul edebilir.Ama emin ol biz kabul etmiyoruz.Ve senin gibi ukala ve egoistleri de kabul etmiyoruz.Eminim ki bu yorumumu okuduktan sonra yine ego patlaması yaşayıp kendini parçalarak bize ve masum insanlara sana edilen hakaretleri edeceksin.Yalnız ettiğin bu hakaretler senin kirli yüzünü silemez bunu da söyliyeyim de egoist velet.Bir daha da varlığınla forum sayfamızı kirletmene izin vermeyeceğim.Hadi şimdi yollan ukala...
  3. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

TheVikings said:
    Fena değil,umarım başarılı olur,hayırlı olsun. :smile:
    Sağol...
  4. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

SaNd said:
    Hayırlı olsun. Birşey diyeceğim, o atlı rütbelerini değştir bence. Klan Wolf ise Lion ve Cat rütbeleri biraz saçma kalıyor. Tekrardan hayırı olsun.

Edit : WolfTeam mi oynuyorsun?  :mrgreen:
    WolfTeam oynamayı bırak,ismini duyunca pc yi kapatasım geliyor  :grin:
  5. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Elkas said:
    Başarılar. Bu arada ufak bir-iki detayı düzeltmek istiyorum. Üyelerinizde Hera rumuzlu birisi var, bu kişi Saracens'deki Hera yani Thyke değildir onu belirtmek istedim. İkincisi ise clan düzeni iyi fakat rütbelerde sorunlar olduğu kesin. Rütbelerin yerleri yanlış yazılmış önce isim ardından rütbenin gelmesi gerekmektedir. Örneğin;
    "WoH_Hermes_the_Footman." gibi..
    Sağol,evet "Hera" başka biri...
  6. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

KLaupS ChamasK said:
    Bu bizim bildiğimiz "HeRa" değil mi size katılan? :eek:
    Hayır değil...
  7. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Iymore said:
    Rutbelerde sacmalanmis ve klanin adi kurtlarla ilgili diye kurt adamlarla ilgili bilgi vermene gerek yoktu verceksen az verseydin sayfadai yazilarin %70  bu bilgilerle dolu
    Rahatsız olduysan neden okuyorsun? Okuma arkadaşım...
  8. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Hardrad of Saxon said:
    O "King" rütbesi sanki bir yerden alıntı yapılmış gibi.Klan kurucusunun King-nun verdiği rütbedir yazılmış.Burda King rütbesini King verirmiş gibi bir anlam var.Sonundada Lordların iyi oynaması gerekmez yazmış oysaki rütbe King.
    Bu rütbeyi "[TAL]" bir önceki klanda koymuştum.Yani bir önceki konudan alıntı.Orayı da değiştirirken unutmuşum...
  9. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Holy_Holy said:
    Başarılar
    Sağolun arkadaşlar...
  10. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Vassili Zaitsev said:
    TAL daha iyiydi bence. Bu hem daha çocukça hemde daha basit olmuş...
    Arkadaşlarla bayağı konuştuk.En sonun da buna karar verdik...
  11. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Big Mike said:
    Hayırlı olsun, isim mi değişti?
    aynen...
  12. [WoH] Wolves of Hell l Kapandı...

Kapandı Arkadaşlar bu kadar tartışmadan sonra artık warband hayıtımı bırakıyorum.Klan felan işlerini de...Kalbini kırdığım tüm arkadaşlardan özür dilerim...
  13. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Arkadaşlar,artık sunucumuz da diğer sunuculardan farklı olarak mapler açılacaktır.Sunucularda ki mapler,"AliHan" ve diğer oyuncular tarafından yapılacaktır.Eğer siz de yaptığınız bir mapi sunucumuzda diğer oyuncularla birlikte oynuyacaksanız...Yapmanız gerek tek şey [Steam:alicolak44] "steam" adresimi ekleyip,benimle görüşmek.Yalnız,tek şartımız yaptığınız maplerin entry pointlerinin konulmuş olmasıdır...
  14. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Scorpion_Akrep said:
    Hayırlı olsun özenti gençlik  :roll:
    Özenti derken?
  15. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Arkadaşlar,üye alımlarımız açıktır.Başvuru için:

Başvuru said:
    Klanımızda girmek için belirlediğimiz kurallar şunlardır...Bu tabloyu doldurup forumdan #[Alihan44]'e gönderiniz...

Kod: [Seç]
    Steam :
    Yaş(+14) :
    Oyanadığınız birlik :
    Mikrafon[Ts3 için] :
    MP Nick :
    Daha önce oynadığınız klan :
  16. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Turkei-.- said:
    Jacknife41 said:
    ESKİ İSMİNİZ DAHA ÇOK GÜZELDİ.HAVALIYDI BE  :smile: :smile: :smile:
    acayip havalıydı qnq sormA :wink:)))))))))))))))))))))))))))))))))
    Yeni isim daha iyi olduğunu sanıyorum...
  17. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Holy Bandit said:
    Hayırlı olsun sayfanız çok güzel.
    Sağolun arkadaşlar...
  18. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

sturmmann said:
    Rütbeleriniz diğerlerinden farklı ve yaratıcı olmuş sizi özenti olmadığınız için tebrik ediyorum  bu klanın iyi yerlere geleceğini düşünüyorum başarılar
    Teşekkür ederim sturmmann...
  19. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

Vassili Zaitsev said:
    Şimdi farkettim de "Lion`s" yanlış olmaz mı? İngilizcede "`" sahiplik belirtmek için kullanılır. Direk "Lions" olması gerekiyor diye düşünüyorum... Birde şu TP`yi kilitlersen güzel olur.
    Evet,o "s" i bende biliyorum da napalım o fotoğrafta öyle kalmış...Ama değiştireceğim en kısa zamanda.Gözlerin keskinmiş :smile:

Jacknife41 said:
    Tekrar hayırlı olsun
    Siz de sağolun arkadaşlar...
  20. [TAL] The Anatolian Lions l Anadolu Aslanları l Üye Alımı Açık.

KLaupS ChamasK said:
    1.Turkish power'dan çok değişik bir ad olmuş gerçekten...
    2.Ha bu sancak falan ne yav ? Anadolu aslanı diye google'da aratmışsınız galiba. Sonra bu "haç" aslanı çıkmış onu koymuşsunuz..

Yine de hayırlı olsun

Sancak alıntı değil.Kendim desenledim,bir kaç yerdin farklı şekilleri birleştirerek oluşturdum.Yine de sağol
Back
Top Bottom