Search results for query: *

• Users: dwx789
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Calradia Modern Warfare 1 nerden bulabilirim

bu modu nerden indirebilirim
  2. tavsiye ede bileceğiniz Mount&Blade With Fire and Sword modu varmı

Mount&Blade With Fire and Sword modu varmı
  3. yardım edin

nasıl daha hızlı vurabilirim bide atın hızını nasıl değiştirebilirim hızlı vurma seceneklerden ayarlıya biliyorsun ama ben daha hızlı yapmak istiyorum
  4. troops ekleme yardım edin

arkadaşlar bir multiplayer troopsu nasıl singlaplayere ekliye bilirim
  5. ses ekleme yardım edin

oyuna bazı silahların sesini ekleyecem yardım edebilirmisiniz
  6. yardım edin

china battlefıeld multiplayer modunu singlaplayerde oynuyorum ama bazı silahların sesleri ve bomba efekleri falan gelmiyor bilen varsa yardım edebilirmi
  7. Öneriniz varmı

sıkıntıdan patlıyorum bana iyi bir mod önerebilirmisinz modern silahlı mod varmı mod listesine baktım bfazla birşey bulamadım
  8. yardım edin

ben bir item ekledim ama unable to open file diyor yardım edin
  9. yardım edin

ben bir item ekledim ama unable to open file diyor yardım edin
  10. yardım edin

kardeşler şimdi bende yüklemek istediğim moder silahlar var ops den ama türü brf değil obj mesela ak47 adlı dosya  obj ama yanında 3 dosya daha var onların türü max bunları nasıl oyuna ekliyebilirim bide sparta kalkanı var onun türü de wings onu oyuna nasıl ekliyebirim yardım ederseniz sevinirim
  11. yardım edin

arkadaş lar silah ekliyicem ama silahların türü obj
  12. Spartan Kit | Eski Peloponez Savaşı savaş modelleri

Would you link to a new bulup yeni bir link verebilirmisiniz
  13. ses gelmiyor

bazı silahların sesi gelmiyor
  14. multiplayer modu nasıl singleplayer e cevirebilirim

sevdiğim bir multiplayer modu var onu nasıl singlaplayer e cevire bilirim yardım eder misiniz
  15. bir sorum var bakabilirmisiniz

arkadaş lar ben multiplayer mod daki silahlı ve bomba  itemlerini sınlaplayere ekledim ama bomba atınca bomba efeckti ve sesi cıkmıyor veya bazı silahlırın sesi cıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz
  16. Bir sorum var bakarmısınız

arkadaş lar ben multiplayer daki silahlı itemleri sınlaplayere ekledim ama bomba atınca bomba efeckti veya bazı silahlırın sesi cıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz
  17. Bir sorum var cevap verirmisiniz

arkadaş lar ben multiplayer daki silahlı itemleri sınlaplayere ekledim ama bomba atınca bomba efeckti veya bazı silahlırın sesi cıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz
Back
Top Bottom