Search results for query: *

• Users: aybek
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. aybek

more metal sound mode sorunu

merhaba arkadaşlar. bu modu indirip kurulum için yazanları yaptım fakat haritada dolaşırken devamlı savaş sesleri geliyor. nativede savaş yapanların yanına gelince çıkan sesin metal sound mode halinden bahsediyorum. bende her zaman geliyor. bunu nasıl engellerim? not: kurulumu becerememiş...
  2. aybek

taht talibine yardım ederken diğer krallıkların savaş ilan etmesi

isolla'ya yardım edeyim tahta çıkarayım dedim. tüm toprakları ele geçirmek üzereydik ki nord krallığı bize yani svadya asilerine savaş ilan etti. çok saçma değil mi? biz krallık mıyız da savaş ilan ediyorlar bize? neyse, hem isyanı hem savaşı beraber yürüteyim dedim. tüm svadya topraklarını ele...
  3. aybek

yıkılmış krallığı yeniden kurmak

sarranid sultanlığı ile haritanın yarısını ele geçirdikten sonra sıkılıp krallığı yıkılan rodok kralına sadakat yemini ettim. gidip güç bela bir kale zapt ettim. rodokta kalan kontlar (çoğunu zamanında sarranide bağlamıştım 3-5 tane kalmış) ve kral hemen o kaleye yerleştiler, yaklaşık 1 hafta...
  4. aybek

matheld ile neden evlenemediğimiz belli oldu

5. aybek

konuşma ekranında hata alıyorum

konuşma ekranı yerine bu çıkıyor. ister lord olsun ister haydut ister dost ister düşman fark etmiyor.
  6. aybek

evlenememe sorunu

merhaba. bu oyunla birkaç hafta önce tanıştım ve çok sardı, başından kalkamaz oldum. benim sorunum evlenmek ile ilgili. bir lady buldum, hem kendisiyle (lady tuan) hem babasıyla (boyar knight 3 1) aram 35+, babası görüşmemize izin vereli aylar oldu, ama ne zaman lady'de gelecek planlama...
Back
Top Bottom