Search results for query: *

1. Pirate_tr

Gözlerimin altı mor

Aynısı bende de var. Valla keş gibi geziniyorum geçmedi gitti.
  2. Pirate_tr

İnsan Nedir?

İnsan bir insandır. Yaşama nedeni de insan olmaktır.
  3. Pirate_tr

Higgs Bozonu'na Dair İlk Bulgular

Kötü haber, atom konusu tamamen yenilenecek.
  4. Pirate_tr

Askeri Lisede Game Of Thrones Soruşturması

Yüzüklerin Efendisi, Taht Oyunları, Zaman Çarkı... Bütün o kitaplar zaten türklere hakaret etmek için yazıldı, kurgulandı. Sırf türkler kaka insanlar demek için yazıldı :shock: .
  5. Pirate_tr

MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Bloc said:
    Seed versene ben köy görmedim  :smile:

Super flat bir harita aç. Önüne mutlaka bir köy çıkacaktır.
  6. Pirate_tr

Köyler velet kaynıyor. Her köylünün peşinde en az 7 çocuk var. Durmadan kapı açıp kapatıyor keratalar :smile: .
  7. Pirate_tr

21 Aralık 2012,Maya Kehaneti.

ChaTLacK said:
    Kıyametin ne zaman kopacağını hiç bir insan bilemez, olasılıkları hesaplayamaz. Daha öncede söylemiştim. Bu tür insanlar dikkat çekip ün kazanmaya çalışan şebeklerdir. Rakamlarla bi şeyler uydurmak Yahudi özentiliğidir. Adamlar rakamlarla kafayı bozmuş.

"İnsanlar senden kıyametin zamanını soruyorlar; de ki: 'Onun bilgisi ancak Allah katındadır; ne bilirsin, belki de zamanı yakındır."
    (AHZÂB - 63 )

"Kıyamet şu zamanda kopacak" demek gelecekten haber vermek demektir ki, geleceği bilmek Allah' a mahsustur. Sözlerinize çok dikkat edin. Dil adamı dinden çıkarır...

Ben sadece kıyametin ilk çeyrekte koma olasılığı yüksek lafı ile dalga geçiyordum. Yoksa ciddi ciddi rakamlarla kıyametin kopma olasılığını hesaplayacak kadar manyak değilim.
  8. Pirate_tr

Kıyametin ilk çeyrekte kopma olasılı: %48,72165
    ikinci çeyrekte kopma olasılığı ise %25 desek

Riskli bir asırda doğduğumuzu anlayabiliriz. Ve daha bu, sadece 2050 ye kadar olan kısım.
  9. Pirate_tr

İnsan Klonlama

Keskin said:
    Bence bunu yapan adam kötü niyetliyse ilk işi bir ordu hazırlamak olur bence, yani jigololuk, peh
    Ayrıca onların genleriyle oynamazsa bu yıllar alır bence

İyi kalpli bir adam o kadar... Jigoloyu n'apsın? Ve benim dediğim klonlamanın daha da gelişmesiyle olabilecek şeyler.
  10. Pirate_tr

İnsan Klonlama

Bence yapılmamalı. Düşünsenize, adam binlerce 20 yaşında kaslı, seksi baklava vücutlu erkeği klonlama teknolojisi sayesinde var etti (diyelim) . Ne yapar sizce? Hayır, hayır onlara jigololuk yaptırmaz. Süperinsanlığa adım adım yaklaşıyoruz ve bu iyi bir şey değil.
  11. Pirate_tr

Pampişler, bence o gün yaşanacak tek sorun paranoya. İnsanlar her boku kıyamete yoracak. Uçak geçecek ve öleceklerini sanacaklar. Veya her esen rüzgardan korkacaklar. Bu kadar basit. Yok fotonmuş yok göktaşıymış yok uçan spagettinin dünyaya inmesiymiş falan...
  12. Pirate_tr

AK-47'ye kardeş geldi!

Silah iyiymiş. Geri tepmek gibi AK-47 ye illallah dedirten bir özelliği yoksa ve ucuzsa (ki ucuzmuş), çoğu militanların elinde bulunacak bir silah. Hadi, gelsin paralar...
  13. Pirate_tr

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Fantastik bir oyun arıyorum. Öyle devli hortlaklı falan. Strateji olması tercihimdir. Ama öyle çok uçuk ve saçma olmasın. Bfme2, Homm'u ve WC III ü önermezseniz sevinirim.
  14. Pirate_tr

Kale kuşatmaları maksimum 4 blok kalınlığındaki bir duvarı birkaç saniyede kazma ile kırmak şeklinde olacaksa map zaten baştan fail olur.
  15. Pirate_tr

GhosTR said:
    Alhedras said:
    timsah_arena said:
    courage said:
    Pşt, değil tabii.

Tamam satın alalım o halde. :smile:

Birçok oyuna para verdim ancak şunu söyleyebilirim ki aldığı parayı %100 hatta %200 hakeden bir oyun var ise o da minecraft'tır. Desteğinizi esirgemeyin derim :smile:
    Doğrudur.Ah birde steama gelse  :neutral:

Aslında Minecraft'a Calradia kurmayı düşündük.Haritada Kaleler,Yollar,Hanlar,Evler vesaire çok şahane olur açıkcası.Ancak iş gücü lazım.Yardım edebilirmisiniz.VPS var.MCCalradia gibi birşey yaparız mesela ismi.Oyundaki kalelere benzer kaleler yaparız mesela Sandstone'dan Khergit ve Sarranid kaleleri,Odundan Rodok Kaleleri,Taştan kaleler vesaire çok güzel olur diye düşünüyorum

Troll istilasına kurban gider kanımca.
  16. Pirate_tr

Ölümsüzlük

Ruh zaten ölümsüzdür. Ölüm ise yaşadığımız bedenin uygun bir yer olamaması durumudur. Robotlara ruhumuzu aktarsak bile o robot bedenlerin de bir ömrü var.
  17. Pirate_tr

II.Dönem, ilk ders günü!

İlk günden maratona başladık. O değil de ders programına sıçmışlar. Yemin ediyorum okuldan soğutmaya çalışıyorlar...
  18. Pirate_tr

Total War Platformu

Bir türlü anlayamıyorum. Elimdeki her şehirde isyan var. Squalor almış başını gidiyor. Health arttıran binalar yapıyorum ama etkisi yok. Squaloru nasıl düşürebilirim? Şimdiden 3 şehrim asilere geçti ve orduları aşırı güçlü.
  19. Pirate_tr

Total War Platformu

YavuzTigin said:
    Ömrümde böyle boktan bir AI görmedim venedikle savaştayım adamların son şehri Milan kaldı içeride bir italien spearla kralları var
    Bende 1600 lük ordu var kuşatmayı kaldırıp Ateşkes dedim yok dedi ya yok böyle birşey.

Mısıra Odesayı, halepi ve Hatayı verdim adamlar 1 tur sonra savaş açtı

Çok uğraşmışlarmı böyle boktan bir AI yapmak için?

Değişiyor. Ama bence AI gayet iyi.
  20. Pirate_tr

Din konusunda tartışma yeri.

Din insan ve Allah arasındadır. Karışılmaması gerekiyor. Ama hem ateistler hem de müslümanlar(ın çoğu) takım tutar gibi dine inanıyor, parti tutuyor. Bence gerçekten müslüman olmak kendi dininden olmayanları dışlamak değildir. Aksine hoşgörülü olmak gerekir. Müslüman olmama karşın hayatımda hoşgörülü ve ahlaklı bir müslüman görmedim açıkçası...
Back
Top Bottom