Search results for query: *

• Users: Goktug Bey
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Goktug Bey

Başarımlar Devre Dışı Bırakıldı

Beyler selam, internette biraz araştırma yaptım ama çözüm bulamadım, bir mod önermişler ancak mod çalışmıyor. Bu hatayı neden aldım onu da bilmiyorum hiç bir suretle mod yada hile kullanmadım. Oyunda krallıktan ayrılmadan önce save aldım belki pişman olurum diye. O kayıta tekrar dönünce...
  2. Goktug Bey

Şehrimi devretmek istiyorum.

Dostlar merhaba, uzun zaman sonra oyuna yeniden başladım Kuzaitlere katıldım. 2 şehir ve 1 kalem var. Ben bu mülkün bir tanesini devretmek istiyorum. Aralarında mesafe çok fazla git gel sorunları yaşıyorum. Garnizon ücretleri sebebiyle zaten sürekli eksilerdeyim. Şehir garnizonunu boşaltıp başka...
  3. Goktug Bey

Kızıl Gece

Gökyüzü açık gri bir renge bürünmüş, ay fazlasıyla kızıldı bu gece. Gök Şaman, biraz huzursuz görünüyordu. Rüzgar, genç bir kadınının şehvetiyle çadırın giriş kapısını üflüyor, Şamanı biraz olsun ferahlatıyordu. Bugün diğerlerinden farklıydı, doğan erkek bebekler ululanacak, aileleri...
  4. Goktug Bey

Komiser Miles Çıplak?

Bu sorunu kendim çözebilir miyim? Edit: Şimdi de gövdesi kayboldu.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  5. Goktug Bey

Bilgisayar internet kesinti sorunu. [ÇÖZÜLDÜ]

Beyler evde nete bağlı 3-4 aygıt var yalnızca benim bilgisayarda bir iki saniyeliğine kesinti oluyor. Modemle ilgisi yok.  Nasıl çözebilirim bu sorunu?
  6. Goktug Bey

AD 1257 Devlet kurduktan sonra...

... devletin dini "Roma Katolik" olarak görünüyor. Başka bir dini nasıl seçebilirim? Yada oyun dosyaları ile oynayarak nasıl değiştiririm?
  7. Goktug Bey

"Anno Domini" krallık kurduktan sonra...

... devletin dinini nasıl belirliyoruz? Biraz araştırdım fakat hiç bir şey bulamadım bu konuda. Bazı arkadaşlar Göktürk ve İslam inancını benimseyen devlet kurdum falan yazmış. Bazısı değişmiyor Hristiyan olarak kalıyor demiş. Bilen biri yardım ederse sevinirim. Biz seçim yapamıyorsak...
  8. Goktug Bey

İş Bankası hk.

Beyler İş Bankasından hesap açtırdım, Kartın üzerinde Maestro yazdığı için steamden alışveriş yapamıyorum. Bugün para yatırırken, başka birinde visa olduğunu gördüm kartımı visaya çevirebilir miyim?
  9. Goktug Bey

Steam Mobil Ödeme Sorunu

Beyler merhaba, steam cüzdanıma mobil ile para yüklemek istedim fakat böyle bir hata alıyorum. Hattım; Vodafone. Mobil ödeme seçeneği açık. http://prntscr.com/6nlibr
  10. Goktug Bey

Modem Karalistesi

Selam beyler, kaldığım yurtta modem üzerinden bazı sitelere giriş engellenmiş, Örn: Youtube Bu ve bunun gibi diğer sitelere (Modem'e müdahale etmeden) girme şansım var mı? Varsa, nasıl?
  11. Goktug Bey

Floris Mod Hk.

Merhaba arkadaşlar, Floris moduyla ilgili bi sorunum var. Bi Şehirden arazi aldım ekmek için, para kazanırım sanıyordum ama ne zaman şehirde tefecilerle ilgili olan yere tıklasam bütün paramı alıyorlar (-xxxxx Dinar Kazandınız. diyor.) ve sürekli borçlu görünüyorum. Arsaları ve tarlaları geri...
  12. Goktug Bey

Son güncelleme hk.

Yaklaşık 4-5 aydır steam kurulu değildi. Bir kaç gün önce girdiğimde 1.58 güncellenip 1.60 olmuş. Güncellemeyle gelen yenilikleri araştırdım fakat bulamadım. Güncellemeden sonra neler değişti?
  13. Goktug Bey

Dell Inspiron Hk.

Merhaba arkadaşlar bu makine hakkında bilgi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim sistem özelliklerini paylaşıyorum. Özellikle oyun performansı nasıl olur bilgilendirir misiniz?
  14. Goktug Bey

Disk Yazmaya Korumalı Hatası

Öncelikle merhaba; yaklaşık 1 hafta önce ödünç verdiğim flashdiskin içinde ki dosyaları silmek istedim ama disk yazmaya karşı korumalı hatası alıyorum. Bi çok bilişim forumlarında cevap aramadım ama hiç biri işe yaramadı. Daha farklı yöntem bilen var mı? Flash disk marka model : SanDisk...
  15. Goktug Bey

Ultimate Game Card

Arkadaşlar "Ultimate Game Card" hakkında araştırma falan yaptım ama tam olarak ne olduğu çözemedim. Ayrıntılı bir biçimde açıklayıp işlevini ve amacını anlatabilecek olan var mı? Ve nasıl nereden temin edebilirim?
  16. Goktug Bey

Youtube kapatıldı!

Daha önce konu açılmış fark etmedim. Konu kirliliği yüzünden özür diliyorum.
  17. Goktug Bey

Brothers: Tale of Two Sons

Brothers: Tale of Two Sons Bu zamana kadar oynadığım en duygu yüklü oyunlardan bir tanesi. Oyunun adından anlaşılacağı üzere iki kardeşi yönlendireceğiz. Oyunu oynamış ve bitirmiş birisi olarak söylemeliyim ki grafikler ve oyunun kurgusu muhteşem. Kısaca oyun hakkında bilgi vermek gerekirse...
  18. Goktug Bey

İstiklal Marşının Kabulü

Mehmet Âkif Ersoy Türk milleti için İstiklal Marşı hep önemli olmuştur ve her zaman nerede duyarsak duyalım. Saygı duruşuna geçip şanlı marşımıza eşlik ederiz. Peki İstiklal Marşının bizler için önemi nedir? İstiklal Marşı’nın Kısaca Anlam ve Önemi 1.Dünya Savaşı sonunda Osmanlı...
  19. Goktug Bey

Cennete 3 Melek daha gönderdik.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne ait otobüsün Kırşehir'in Mucur ilçesi yakınlarında devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre, 3 polis memuru şehit oldu, 22'si ise yaralandı. Komser yardımcısı Behçet Yılmaz yönetimindeki Kayseri Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube...
  20. Goktug Bey

Beni rahatsız eden bir konu var.

Arkadaşlar forumda çok rahatsız olduğum bir konu var. Belki de düşünce farklılığından dolayıdır. Hemen konuyu açayım. Konuya nasıl gireceğimi tam olarak bilemiyorum yanlış anlaşılmaktan da korkuyorum açıkçası. Oyunu orjinal olmayan çoğu kişi günlük olarak foruma üye olup sorular soruyorlar...
Back
Top Bottom