Search results for query: *

1. Jon_Snow

Game of Thrones Türkiye - Yazar ve Çevirmen İhtiyacımız Var :)

Türkiye'de daha çok Game of Thrones içeriği görmek güzel gerçekten. Zamanında kitabını herkese önerirdim de kimse iplemezdi bile, sonra dizisi çıktı herkes konuşur oldu. :smile:
  2. Jon_Snow

L.A. Noire PC İçin Duyuruldu

Başka bir şey istesem olacakmış. :smile: Keşke PC'ye çıksa diyordum, bu haberi gördüm.
  3. Jon_Snow

Playstore'dan ödüllü Crysis 2 Turnuvası! Toplamda 40.000 TL'lik ödüller!

Geth legi said:
    Jon_Snow said:
    Crysis 1'in multiplayerını bayağı oynamıştım, 2'nin çok farkı var mı? 1'de bayağı iyiydim de, 2 de çok farklı değilse alıp katılayım turnuvaya, bir şansımı deneyeyim diyorum. :smile: Kazanamasam bile eğlenmiş olurum, ama umarım kazanırım, ödüllerde baya gözüm kaldı çünkü, çok iyiymiş ödüller. :smile:

o kadar fark varki biz eski crysis 1 fanları artık ona crysis demiyoruz..... cod çakması diyoruz

Yapma ya. :/ O kadar fark var demek... Neyse, yine de alacağım sanırım, turnuvada şansımı bir denerim hiç olmazsa. :smile:
  4. Jon_Snow

Playstore'dan ödüllü Crysis 2 Turnuvası! Toplamda 40.000 TL'lik ödüller!

Crysis 1'in multiplayerını bayağı oynamıştım, 2'nin çok farkı var mı? 1'de bayağı iyiydim de, 2 de çok farklı değilse alıp katılayım turnuvaya, bir şansımı deneyeyim diyorum. :smile: Kazanamasam bile eğlenmiş olurum, ama umarım kazanırım, ödüllerde baya gözüm kaldı çünkü, çok iyiymiş ödüller. :smile:
  5. Jon_Snow

TTNET Oyun Aracılığı İle Mount&Blade Warband Alan Oyunseverlerin Dikkatine

wolf88 said:
    Jon_Snow said:
    Çok abartıyor bence bazı arkadaşlar tepkiyi. Adamlar güzel kampanya yapmışlar, Warband alana With Fire and Sword'ü bedava veriyorlar, takdir eden bir tane mesaj yok, ama en ufak bir aksaklık olunca "vurun kahpeye" moduna geçiyor herkes. Tamam, aksaklıklar elbette var, eleştirmek de hakkımız ama abartmadan yapıcı eleştiri yapsak daha iyi değil mi? Bu yüzden Türk oyun sektörü gelişemiyor işte... Hakkınızı arayın, ama sövüp sayma moduna geçip haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz bence. Steam'i seviyoruz, Steam'i kullanıyoruz ama o da Witcher 2 konusunda çuvalladı çok fena mesela. Millet GoG'dan aldığı için 15 mb patch çekiyor, biz Steam'e güvendik aldık 9 GB çekiyoruz. Ama kimsenin daha "Steam'den oyun alınır mı ya adamlar batırdı" dediğini görmedim şu ana kadar. Olay biraz da TTNET olduğu için insanlar önyargıyla yükleniyor bence.

Ben de dahil çoğu kişiye WFaS gelmedi. Ardından da topu hemen Taleworlds'e attılar ve yardımcı olmadılar. Bazılarımızı haftalarca, bazılarımızı aylarca sorunlarla boğuşturdu ve doğru dürüst yardımcı olmadılar. Ben şahsen 7 defa falan aradım ve 5-6 kez hata kaydı alındı ama sorun çözülmedi. TTneT ile sorun yaşayıp da, WFaS kodları gelenlerin %40 ı geçtiğini sanmam çünkü konuyla ilgili olup bana geldi diyen az ve gelmedi diyen çok.

Çıkıp da; ''Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, yılana laf edenler de kesin haksızdır ve o yüzden sussunlar.'' demek pek doğru olmuyor.

Yanlış anladın, kimseye haksızdır ya da sussunlar demiyorum. Tek dediğim şey bu sistemin yeni kurulmuş olmasına rağmen TTNET'in bugüne kadar yapmış olduğu pek çok hizmetten daha iyi çalıştığı. Ancak tabii ki yeni olması bir takım aksayan şeyleri de beraberinde getirecektir. Zamanla bunların da giderilebileceğine inanıyorum ben. O yüzden "TTNET'ten oyun alınmaz zaten" gibi yıkıcı bir yorum yerine "Şu şu eksikleri var, düzeltilmesi gerek" gibi yorumlar yapmayı daha doğru buluyorum ben. Sonuçta yukarıda dediğim gibi, aksayan bir şey olduğunda yer yerinden oynuyor eleştiriyle ama güzel bir şey yapıldığında kimse takdir etmesini bilmiyor. Bu yüzden de işte yıllardır Türk oyun sektörü olduğu yerde debelenip duruyor.
  6. Jon_Snow

Çok abartıyor bence bazı arkadaşlar tepkiyi. Adamlar güzel kampanya yapmışlar, Warband alana With Fire and Sword'ü bedava veriyorlar, takdir eden bir tane mesaj yok, ama en ufak bir aksaklık olunca "vurun kahpeye" moduna geçiyor herkes. Tamam, aksaklıklar elbette var, eleştirmek de hakkımız ama abartmadan yapıcı eleştiri yapsak daha iyi değil mi? Bu yüzden Türk oyun sektörü gelişemiyor işte... Hakkınızı arayın, ama sövüp sayma moduna geçip haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz bence. Steam'i seviyoruz, Steam'i kullanıyoruz ama o da Witcher 2 konusunda çuvalladı çok fena mesela. Millet GoG'dan aldığı için 15 mb patch çekiyor, biz Steam'e güvendik aldık 9 GB çekiyoruz. Ama kimsenin daha "Steam'den oyun alınır mı ya adamlar batırdı" dediğini görmedim şu ana kadar. Olay biraz da TTNET olduğu için insanlar önyargıyla yükleniyor bence.
  7. Jon_Snow

Mount&Blade Ateş ve Kılıç Satışa Çıktı !

Cunning said:
    Hmm öylemi :smile: ben 12'sinde de gitmem güvenim kalmadı 15'inden önce gitmem artık.

Asıl üzüldüğüm şey elin gavuru bizim oyunumuzu oynuyor biz bekletiliyoruz.

Aslında eğer ille de kutulu olsun diye bir takıntın yoksa şu anda dijital almak çok daha mantıklı. Bildiğim kadarıyla oyunun kutulu versiyonları 30 tl'den satılacakmış, Playstore'dan almaya kalksan 15 tl'ye yani yarı fiyatına geliyor, oradan almak çok daha mantıklı bence şu an.
  8. Jon_Snow

Mount&Blade Warband Hileleri

Battal_Gazi23 said:
    hile buldum süper hemde bu arada komut satırını açıp aşağı tuşuna basınca verdiğiniz komutları gösteriyor

Hile:
    1) Hani c ye basınca adamın modelinin altında ÇVK ZEKA fln var ya onların hemen altında "İstatistikler" var ona tıklıyoz
    2) "Karakter ihraç et" diyoruz ya da "Export Character" diyip ALT+TAB yapıp masa üstüne geliyoruz XP bilmem Win7 Professionel'de C:/Kullanıcılar/Ağmed_Meğmed(kısaca: kullanıcı adı)/Belgelerim/Mont&bleyd vorbend/Çerektırs/metin belgesi
    3) orda money falan var onu istediiniz sayın yapın (tavsiyem agility = 900 strengh = 9999999... Diğerleri faruk etmez) ve ayarları abartığınız an yenilmez abdulkadir (saçma oldu ama :razz:) olursunuz agility 900 olursa en hızlı atları yürüyerek geçersiniz 1000 de olur ama 999999... Yaparsanız o duvardan o duvara ışınlanırsınız

EDIT: Profil Resmi yeni Kalkan Kendi Eserimdir Ok Fırtınasından sonraki sonuç o kalkan

Hile değil de oyunun ayarlarıyla oynamaya giriyor bu sanırım. :smile: Yine de güzel bulmuşsun, teşekkürler :smile:
  9. Jon_Snow

Mount&Blade Warband TTNET Oyun Sunucuları Oyuncularımızın Hizmetinde

Warband için olan bu sunuculardan Ateş ve Kılıç için de açılacak mı bilen var mı acaba?
  10. Jon_Snow

Çok iyi bir kampanya olmuş gerçekten. Warband almıştım daha önceden, işe güce dalıp Ateş ve Kılıç'ın çıkacağını unutunca birden mailıma gelen cd-key şaşırttı beni. :smile: Ama iyi oldu, bedavaya geldi böylece. Umarım ileride Tale Worlds'ün çıkaracağı diğer oyunlar için de böyle kampanyalar yapılır Playstore'da. :smile:
Back
Top Bottom