Search results for query: *

1. furkandelta

Çapulcuların İnanılmaz Özgüveni

Ben Sarranid'in derebeyiyim. Mareşalim. 106 tane rütbeli askerim var. Düşük rütbelileri veya yenileri biraz eğitmek için bunlarla savaşıyorum. 7 kişilik çapulcu grubuna teslim ol yada öl diyorum adamlar bana "Ölemeye hazır ol!" diyor. Sizce de burda mantık hatası yok mu ?
  2. furkandelta

Oyun Kolu

Acaba oyun koluyla oynanıyor mu bu oyun :D
  3. furkandelta

Krallık Hala Yıkılmadı

Ben Kergit'leri yıktım hiçbir yerleri kalmadı ama hala yıkıl mesajı gelmedi ve bana esirlerini almak için para öneriyorlar ne iş :D
  4. furkandelta

Derebeyi Çekmek

Ben yoldaşlarımı yapabiliyorum ama başka krallıkların derebeylerini nasıl yanıma çekicem ?
  5. furkandelta

Krallık Kuramıyorum

Ben krallık kuramıyorum.Yemini bozduğumda kaleler gidiyo krallık kuramıyorum kale ele geçiriym diyorum gidip kuşat gibi birşey yok :S Ne yapıcam?
  6. furkandelta

Orjinal Oyun Aldım

Bugün Mount&Blade:Warband'ın orjinal oyununu aldım.14.99 fiyatı :D
  7. furkandelta

Seferberlik Başlatmak

Ben nasıl seferberlik başlatacağım? Bana şu kadar askerle gel seferberlik için diyo ben de seferberlik başlatmak istiyorum :)
  8. furkandelta

Benim Bir Önerim Var

Yeni başlayan arkadaşlara diyorum... Sık sık dost lordlarla takılın onlar kale veya şehir kuşatacaklardır sizde savaşın hem namınız artar hemde lordlarda ilişkiniz artar.Kendi krallığınızı kurarken yardımcı olur :D
  9. furkandelta

Asker Sayısı

Benim 90 kişilık asker sınırım var.Bu asker sınırı nası artıyor? Ne yapmam gerekli ?
Back
Top Bottom