Search results for query: *

1. Ottoman Sniper

Kuşatmada Kullanılacak Araçlar ve Bazı Öneriler

piri reis said:
    Mount&Blade'de aslında mancınık falan kullanılabilse güzel olurdu. Mount&Blade'de kendi evin olsa ve şehirlerde insanlar dolaşırken arada çocuklar olsa. Sonra hayvanlar olsa onları gerçekten öldürebilsek. Örneğin düşmanın köyüne saldırdık ve onlar ayaklandılar. Köpeklerini üstümüze saldılar ve bizde onları öldürücez. NASIL?

İroni mi yaptın bilmiyorum ama güzel öneriler.  :grin:

Gerçekçiliğe yaklaştıran tüm öneriler için oyum +1.
  2. Ottoman Sniper

cRPG [Kapikulu] (The Turks) | Üye Alımları Başlamıştır

carrier said:
    Ellerinize sağlı ve hayırlı olsun. Sayfa cidden çok alımlı.

ZıgZag said:
    Sayfa çok güzel olmuş.

Teşekkür ederiz. Sayfamızın, bayrağımızın ve moda eklenecek olan Türk itemlerinin tasarımcısı Dede'dir.

http://youtu.be/ZL_ovUBlg4A?hd=1
    http://youtu.be/t5yJY8xdKok?hd=1

mb812.jpg

mb813.jpg
  3. Ottoman Sniper

Harita Editörü

Merhaba, harita editörü arıyorum. "Thorgrim Map Editor" diye birşey buldum fakat çalıştıramadım. Hata verdi. Savaş meydanı üretilen harita editörü gerekiyor, dünya haritası değil. Teşekkürler.
  4. Ottoman Sniper

Harita Editörü

Alhedras said:
    cinobilal said:
    Burada biraz zor bulursun ...

Yeterli bilgi sahibi olmadan cevap yazmayalım lütfen.

İlgili uygulama Mod geliştirmeye yönelik olduğundan Mod Geliştirme bölümüne bakarsan daha fazla bilgi veya yardımcı olacak birini bulabilirsin.

Teşekkür ederim.
  5. Ottoman Sniper

Harita Editörü

timsah_arena said:
    KONU DIŞI na yazarsan belki bulursun.  :wink:

http://forums.taleworlds.com/index.php/board,28.0.html

Harita editörü warband için lazım. Konu dışında japonya depremi, en sevdiğiniz renk... vs var biraz ciddi cevap verin lütfen.
  6. Ottoman Sniper

Harita Editörü

cinobilal said:
    Burada biraz zor bulursun ...

Forum TR ye mi sormalıydım ?
  7. Ottoman Sniper

Harita Editörü

Merhaba, harita editörü arıyorum. "Thorgrim Map Editor" diye birşey buldum fakat çalıştıramadım. Hata verdi. Savaş meydanı üretilen harita editörü gerekiyor, dünya haritası değil. Teşekkürler.
  8. Ottoman Sniper

Oyun yapımcılarından neden dönüt gelmiyor yaw ? Bence okumalılar önerileri, eminim akıllarına yatan birkaç tane bulacaklardır.
  9. Ottoman Sniper

Evlilikle ilgili soru : Karımı bulamıyorum vasisin yanında yok :S

Yapılmadığı zaman gelen uyarı mesajında ne yazıyor ?
  10. Ottoman Sniper

Sgt.BlackBullet said:
    Alhedras said:
    sıhhıye olayı saçma. Kılıç ile karnım yarılacak, sıhhiye gelip iki okuyup üfleyecek, sonra kalkıp koşmaya devam edeceğim?

İmzama katkından dolayı teşekkürler. :lol:

Demek imza olacak kadar saçma geldi :grin:

Savaş oyunları içinde tek tedavi olmayan oyun bu (bildiğim kadarıyla).

Fakat "Dungeon Siege" benzeri ilerlemeli bir oyun modu oluşturulursa onda olsun artık. :wink:
  11. Ottoman Sniper

Sıhhiye burada mantıksız da "Medal of Honor: Pacific Assault" da mı mantıklı yapmayın. Kurşun yarası kılınç yarasından daha zor olur.

Bir defa baltalar, teberler falan onlarla yapılan vuruş sonucu adamın ayakta kalması mucize, yani burası bile saçma. Balta ile adamın aort u yırtılır rahatlıkla, zaten kan kaybı falan derken 1 canla adam 10 dk dolaşabiliyor. Bu nedenle sıhhiye çok mantıksız değil.

Daha neler var  :grin: adam bölüm boyunca kafada balta ile dolaşıyor bu mantıklı mı ?

Şimdi işin tekniğine gireceksek çıkamayız da :smile: adam vücuduna saplı okla hareket ettiği her saniye ok adamın içini deşer resmen. Mesela şöyle sıhhiye gelse okları falan tek tek çıkarsa dehşet olmaz mı ? :wink:

Ayrıca "ReAdy2die" arkadaşın dediği gibi, her savaşta aktif etmeyiz, mesela kale kuşatma içindi bu önerim. Meydan savaşına yakışmaz doğru fakat kale kuşatması için ideal olur.
  12. Ottoman Sniper

Merhaba, kale kuşatması için birkaç önerim var. (Uçuk olabilir fakat gerçekçi olması için güzel) 1) Kapılar malesef çok komik, koca kaleye oturma odasının kapısı gibi yerden birkaç balta darbesiyle giriliyor, bence kapılar çok büyük olmalı ve aynı kuşatma kulesi gibi ilerletilebilen bir koçbaşı...
  13. Ottoman Sniper

TTNET

Sağolun cevaplar için, TTNET sonuçta bunu da becerememiş anladığım kadarıyla.  :razz:
  14. Ottoman Sniper

TTNET

Merhaba, ben oyunu TTNET ten değil D&R dan aldım. Oyunu TTNET ile nasıl entegre edebilirim ?
Back
Top Bottom