Search results for query: *

• Users: berke1169
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. berke1169

yükseltme

Ben mount&blade 1.134'de itemlerin değerlerini yükseltcem item editörü kullandım ama yapadım mesala sarranid muhafız zırhının defansını nasıl yükseltebilirim? ya da item editörde nasıl kullanıldığını öğretebilir misiniz?
  2. berke1169

YARDIM

ben konularda aradım ama buladım.Ben mount&blade 1.134'de itemlerin değerlerini yükseltcem item editörü kullandım ama yapadım mesala sarranid muhafız zırhının defansını nasıl yükseltebilirim?
  3. berke1169

Yükseltme

ben konularda aradım ama buladım.Ben mount&blade 1.134'de itemlerin değerlerini yükseltcem item editörü kullandım ama yapadım mesala sarranid muhafız zırhının defansını nasıl yükseltebilirim?
  4. berke1169

Sunucudan Atıldım

Bugün bi server da oyun oynarken durup dururken sunucudan atıldım tekrar girdim 5 dakika sonra tekrar attılar artık o server'a giremiyorum acaba bi süre sonra tekrar girebilir miyim?
  5. berke1169

Server listesi

Ben Mount&Blade Warband alcam ama arkadaşım server listesinde 10 tane server görünüyor ben orijinal alıcam acaba bende de az server mı görünür?
  6. berke1169

1148 AD

1148 AD ne zaman çıkacak ya da çıktı mı?
  7. berke1169

1257 AD [YARDIM]

ben 1257 AD modunu indirdim oyuna giriyorum 5-10 dakika oynuyorum sonra oyundan atıyor bunun çözümü var mı?
  8. berke1169

Mod İçin Yardım Edin

ben dün rus 13 modunu indirdim modules klasörüne attım fakat oyuna girerken Unable to open file 'CommonRes\costumes_a.brf diye hata çıkıyor lütfen yardım edin :!:
  9. berke1169

İTEM EDİTOR [YARDIM]

İtem Editorde Sancar Han'ın zırhı var ona tıkladım defansını falan güçlendirdim Merchandise tıkladım sonra save yaptım oyuna girdim epey bi zaman geçti ama Sancar Han'ın zırhı gelmedi,lütfen yardım edin :idea:
Back
Top Bottom