Search results for query: *

• Users: alipasa
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. alipasa

Dostlar Önemli Bir Konu

Dostlarım, Önemli olmasının sebebi böyle birşey olursa ciddi anlamda Türk oyununa desteğe vesile olacağım.Birçok dostum biraz sonra size anlatacaklarım var ise oyunun orjinal olarak alacaklar inşAllah. Bir arkadaş bana demo olarak indirdiklerini(warbandı) ve 3 kişi harita üzerinde(yani biz tek...
  2. alipasa

Multiplayer

Selamünaleyküm/Aleykümselam. Beyler ilk olarak bu oto-block hala aktif mi? son olarak ise ben bu multiye yeni başladım.savaşlarda adamlar çok seri ve çok iyi vuruyorlar.nasıl yapıyorlar ve bana neler önerirsiniz multiplayerı hakkında?
  3. alipasa

Bayramınız Mübarek Olsun

Beyler hep oyun hakkında konular oldu.şimdi bayram hakkında konu açtım:)bayramda ne yapacağımızı ve eski bayramlar hakkında sohbetler yapıp bayram arefesinde forumda tartıştıklarımızla barışalım,başka tartıştaklarımızla barışalım.ilk ben başlıyım. bayramda birşey yapmayacağım.evdeyim.eski...
  4. alipasa

Warband Hakkında

Selamünaleyküm/Aleykümselam. Arkadaşlar ben krala derebeyin olmak istiyorum diyor git biraz daha düşman kes diyor.düşmanların hepsi benden kaçıyor.normal hızları 4.3 ise benden kaçarken 7.2 oluyor ve ben yakalayamıyorum:( ne yapmam lazım?sonrasında lordla aramı düzelt diye leydiye gidiyom seni...
  5. alipasa

Tüm Warbandçıların İsteyeceği Birşey

Selamünaleyküm/Aleykümselam. Arkadaşlar ateş ve kılıçta askerlerimize istediğimiz gibi giydirme vb. şeyler var.Ama Warbandda yok.Patlayıcı silahlar hariç ateş ve kılıçta bir çok yenilik var.Bunların Warbanda da gelmesi lazım.Tüfek vb. silahlar olmadan askerlere giysi giydirme,at verme vb. bir...
  6. alipasa

RGL WARNİNG

Selamünaleyküm. Oyunda belli bir yerden sonra RGL WARNİNG hatası çıkıyor.Hatada: !mater->textures[rgl_mtk_diffusemap]->valid Yazıyor.Neden kaynaklanıyor?Ve nasıl bir çözüm gerekiyor? Lütfen cevaplayın:)
  7. alipasa

LoTR: Blood in the West [TARTIŞMA]

Selamünaleyküm/Aleykümselam. Arkadaşlar.Bu modu yeni deneyecek ve denemek isteyen arkadaşlar deneyenler lütfen bilgilerini paylaşsınlar ve eksik buldukları,yalnış olan şeyleri buraya yazsınlar.Belki modu yapanların farkına varmadığı birşey sizin farkınıza varırsa ve sizler bunları paylaşırsanız...
  8. alipasa

Mod Hakkında

Selamünaleyküm/Aleykümselam. Arkadaşlar.Ben şimdi sizlerden bir istekte bulunacam. İsteğim şu.Mod yapacak arkadaşlar,veya yeni başlamış arkadaşlar. İlk olarak hayali bir dünyada değil gerçek dünyada savaşalım.Örnek olarak.seAREAD gibi dünya ismi bulacağınıza gerçekten de o dünya ismi DÜNYA...
  9. alipasa

LoTR: Blood in the West

şakaymışla şaka:D
  10. alipasa

Harita İle İlgili

Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben oyunu ele aldığım zaman yani 1 sene önce harita 2 ye bölünmüş halde geldi.Ben o ara değiştirecektim ama bazı sebeplerden dolayı ertelendi ve unutuldu.Şu aralar tekrar oynamak için çıkardım ve farkettim bunu. Şimdi ben bu haritanın tam olmasını istiyorum.Tabikide...
  11. alipasa

Onurum Cok Az!!!

Namım 3000 lerde fakat onurum -60 larda:Snasıl düzelteceğim?
  12. alipasa

İnanılmaz!!!

Arkadaşlar.Ben krala bağlılık yemini etmiştim.Sonra bozdum.Sonra epeyi büyüdüm.Sonra svadyaya savaş açtım.Sonra veagir bana savaş açtı.Üstüne nordlar saldırdı.Üstüne rodoklar kale aldı::DSonra sarranidlerde savaş açtı.Hepsi saldırıyor.Ben ne yapacağım?Saldırmazlık Anlaşmasını kabul...
  13. alipasa

ACİL BAKIN!!!

Arkadaşlar.Oyun yeni elime geldi.Yükledim ve Kergitleri seçtim.Sonra görev aldım.5 adam topla diye.Kalelere gidiyorum hiç adam yok. Adamları nerden toplayacağım?
  14. alipasa

Multiplayer Singleplayer Gibi Olmalı!

Mesela singleplayer de krallık var  yönetiyoruz falan ya.Onun gibi olcak Multiplayer de.Makamlar olacak.Sonra askerler olacak.Belli düzeyde zorunlu asker olacak.Savaşlar olacak. Sonra lordlarla kapışmalar olacak.Kral pek online olmazsa,çok iyi yönetemesse, tahtdan indirilecek ve ailesi sürgüne...
  15. alipasa

LÜTFEN BAKINIZ ÇOK ÖNEMLİ!!!

Moderatörler vb makamda olanlar kusura bakmayın.Belki fazla konu açmış olabilirim fakat bunları öğrenmem lazım... Şimdi arkadşlar size dönelim... Pentium(R)4 cpu 3,60Ghz 3,60 GHz 1,43 GB Ram Ekran Kartı:256 MB paylaşımlı ekran kartı:S Sizce bu sistem Mound And Blade Warband ı kaldırır...
  16. alipasa

Bakar MIsınız Lütfen?

Arkadaşlar ben okçu olmayı planlıyorumda hangi krallıkta olayım.Birde en büyük krallık hangisi?
  17. alipasa

Lütfen Bakın!!!!

Arkadaşlar ben oyuna yeni başlıyorum.Hangi krallık bana göre.Yani hangisinde daha fazla tecrübe edinirim... Şu an sarranid olmayı planlıyorum fakat zor değilde kolay olandan başlamak isterim.
  18. alipasa

Arkadaşlar D&R den bu oyunu alan varsa baksın lütfen!!!!

Arkadaşlar ben bu oyunu internet üzerinden satın aldım.Adresime teslim kaç güne gelir acaba?Oyun kaç gün sonra elime geçer? Sonra kutunun içinde eksik birşey oluyor mu birde sağlam mı yani  haritası falan Türkçe dimi?
  19. alipasa

Oyuna Yeni Başlayacağım Lütfen Yardım!

Arkadaşlar herkese merhaba.Ben oyuna yeni başlayacağım ve başlamadan önce oyunu bilenlerden az-çok bilgi almak istiyorum.Ben online nını oynamak istiyorum. Bir yerde steam e gerek var gibi birşey okudum.Steam hesabı mı alacağız yoksa steam i indircek miyiz sadece?Birde online oyunundan biraz...
Back
Top Bottom