Recent content by Yıldırım

1. Mount & Blade Warband taktik önerisi

o kadar kişi sana savaş açtıysa ve kergit kaldıysa kale alman çok zor olur ama meydan muharebesinde atlılar çok iyi iş görür veagirden asker al %70 ini okçu yap geri kalanı piyade yap kule alırken de piyade hücum okçular atış serbest de sonra okçuların oku bitince de herkese hücum emri ver böylece rodoklara karşı daha iyi oynarsın ama kale savunmasında rodoklar çok iyi bence rodokları meydan muharebesinde yen svadyadan da kale al sonra zaten svadyadan okçu yaparsın birileri de senle barış imzalar
    Maalesef bana savaş açmayan son Kergit Hanlığı da şu an anlamadığım şekilde savaş açtı. Halbuki mümkün olduğunca iyi geçinmeye çalışıyordum. Yani şu an savaşta olmadım Krallık yok. Şimdi ben ne yapacağım?
  2. Mount & Blade Warband taktik önerisi

Oyunda yaklaşık 500. günüm. Native oynuyorum. Hiçbir hileyi kullanmıyorum. Nordlarda başladım. Başladığım gibi hiçbir kralın emrine girmeden gittim yoldan geçen kervanlara saldırmaya başladım. Oyunda en sevdiğim yer Nordlar olduğu için Nordların savaşta olduğu Vaegirlerin kervanlarına...
Back
Top Bottom