Recent content by tender

1. tender

Picture War

img431522201193536725ea8.jpg
  2. tender

En sevdiğiniz film sahneleri

Cesur Yürek'te William Wallace İngilizler ile yatığı savaşta atı bir şovalyenin üstüne sürerken şovalyenin william'i yere serdiği ve ardından miğferini çıkardığında İskoç kralı olduğunun ortaya çıktığı sahne.
  3. tender

Dök içini,Paylaş!

Olayı ben de yeni anladım bu arada ne alaka diyorum  :lol: benim arkadaş ortamımda taleworlds desen ha? derler  :lol:
  4. tender

Dök içini,Paylaş!

Bugün eski sevgilimin beni terk etme biçiminden dolayı ölü gibiydim. arkadaşlarının alaylı konuşmalarına da sinir oldum. ayrıca bu konudan dolayı en yakın arkadaşımla tartıştım. dağıttı beni bu kız  :cry:
  5. tender

[RoK] - Rise Of Khergits II Türkçe Konu

Kulbunga'yı görünce kalbime inecekti nerdeyse  :shock:  :grin: yeraltı şehrini iyi düşünmüşsünüz. bir de ss leri gösterin de içimiz biraz daha düşsün :grin:
  6. tender

Hesabım Yok Oldu

o dediğiniz sıfırlanma 354,5. günden sonra yeteneklerin yavaş yavaş düşmesi olabilir.

oyunun yapay zekası öyle gelişmiş ki artık kendi kendine cinsiyet değiştireiliyor  :lol:
  7. tender

"40 milyon Kürt'e karşı devlet-mevlet kalmaz."

kürt nüfusu iki dala ayrılır:
    1- köylerde yaşayan aşiret üyesi kürtler.
    2- şehirlerde yaşayan fakirlikle boğuşan kürtler.

köylerde yaşayan aşiret üyesi kürtlerin hepsi pkk'ya karşıdır. kendi köylerini kendileri korurlar. devlete destek çıkarlar. vergilerini s*ke s*ke verirler. yani bu sorun dahilinde onlar bir tehlike teşkil etmez.

şehirlerde yaşayan fakir kürtler hükümetten umudu kesmiştir. doğuya bir yatırım olmadığı için fakir kalmışlardır. tek umutları pkk dır ve onları desteklerler. işte sorun teşkil eden bunlardır. eğer pkk kökten temizlenirse açılıma falan gerek kalmaz. yatırımcılar doğuya daha rahat yatırım yapabilir pkk olmadığı için. ama bizim "mal" hükümetimiz ve gücünü kullanamayan askerlerimiz yüzünden böyle saçma bir açılım yapılıyor.

bu 2 dalın nüfusu birbirine eşit sayılır. yani asıl "pkk yandaşı" kürtlerin nüfusu verilen sayının yarısıdır.
  8. tender

Sizce sakinleşmenin ilacı nedir ?

Gece saat 4:30 dan 6 ya kadar süren kuş seslerini dinlersen gerçekten kendine geliyorsun. tabi o sıralarda güneş doğuyor onu izlemek ek terapi olabilir :smile:
  9. tender

M&B Beta Sunucuları Açıldı!

Çok bekletti bu oyun beni :smile: neyse armağan abi bizi de görür de 1 tane tr gariban sunucu açar inşallah :grin:
  10. tender

Komutanlık Teklifi ?

sancak senin asilliğini gösteriyor bir krallığa girersen veya namın artarsa sancak alabiliyorsun.
  11. tender

Komutanlık Teklifi ?

teklifi kabul ettiysen o krallığın lordlarından biri olmuşsundur. girdikten sonra kaley veya şehir ele geçirirsen kraldan orayı sana vermesini isteyebilirsin. kabul ederse orası senin olur etmesse sana 900 dinar yollar ve orayı başka bir lorda verir.
  12. tender

Paypal

tam emin değilim ama %80 ödenmiyor.
  13. tender

travian yardım

travian yerine ikariam ı öneririm yeni sunucu açılmış daha kimse doğru düzgün gelişmeden kayıt olun bence. en başta travian dan daha karışık gelse de aslında daha da iyi.
  14. tender

Paypal

Tam bir bilgim yok ama yasal olduğu kesin. Daha çok internetten yapılan siparişler için kullanılıyor her online oyunda bu ödeme biçimini kullanabiliyorsun. Ayrıca bir ücrete kafi deüil sanırım yani alalı çok oldu memnunum. 3 ay önce falan forumda gezinirken bir yazı görmüştüm. babasının kredi kartı iptal edilmiş sanırım.
  15. tender

Sagopa Kajmer&Ceza

bi yetkili görünce konu dışına taşır sanırım. bana sorarsan sagopa ama mesela şöyle yapsan daha iyi olur:

resimlerini koy repliklerini yaz ve anket ekle.
Back
Top Bottom