Recent content by Searcy

1. Searcy

Anime/Manga

kızlar varsa elinizde bana karakterlerin mutlu olamadığı bir anime önerebilir misiniz ?
    Mutlu sonlar çok sıkıcı oluyoor :/
    Tabiki, Zankyou no Terror'ü izledin mi?

Eğer onu izlediysen Neon Genesis Evangelion var. Bunları da izlediysen başka ararız.
  2. Searcy

Attack on Titan - 2013'e Damga Vuran Anime

Mangası çok yavaş ilerliyor, 1. sezonun finali hiçbir soruyu cevaplamadı. 2. sezonu bekliyoruz.  :roll:
  3. Searcy

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Görmeyeli nasılsınız?

edit: Vay foruma ilk geldiğimde çocuk sayılırdım. Ne kadar zaman geçsede unutamıyorum forumu, ne zaman harcadım burda be!
  4. Searcy

Sword Art Online -Anime

23. Bölüm

Tahminimce asunayı bu oyunda kurtaramayacak. Ayrıca bu 3 bölüm içinde hafızayla oynama projesi devreye girecek. Hafıza silme değiştirme olayı animede nasıl olaylara yol açıcak merak ediyorum. Yeni oyunun teması nasıl olacak oda merak konusu. Bakarsın sugu falan oyunun içinde tıkılı kalır. Olabilir böyle şeyler  :grin:
  5. Searcy

Sword Art Online -Anime

Aynen bende kiritoyu hep nazik sanırdım öyle değilmiş meğersem. Zaten bi bölümde diyordu leafeya oyunlarda yaptıkların kişiliğini değiştiriyor ben anladım adam oldum gibisinden.
  6. Searcy

Sword Art Online -Anime

22. bölüm

Sonunda kardeşi durumu öğrendi. Son iki bölüme göre daha eğlenceli bir bölümdü. Diğer oyunlara nasıl geçiş yapacaklar çok merak ediyorum.Bitsin şu peri oyunu.
  7. Searcy

Sword Art Online -Anime

Sao ya alternatif arayanlar Btooom! u izleyin. Tarz olarak aynı olmasada konu olarak benzerlik var.
  8. Searcy

Tolkien

Silmarillion'u okuyan bilir hala piyasaya çıkmamış kitaplar mevcut, ne zaman çıkıcak bunlar? Yoksa bitti mi?

Neyseki Hobbit'in filmi var bekliyorum sabırsızlıkla.
  9. Searcy

Sword Art Online -Anime

16. bölüm
    Adam playboy ya boyuna kız kurtarıyor. Bu arada kirito'nun oyun içinde güçlü başlaması anime için yerinde bir karar olmuş. Ama kim sao sistemi üzerine oyun yapmayı cüret eder katliam yaşanmıştı resmen insanlık suçu  :razz:
  10. Searcy

Sword Art Online -Anime

Ubsilon Xeforian Cioss said:
    Yui'ydi sanırım o kız. Kirito gm konsolundan birşeyler yapıp "Yui'nin Kalbi" itemini aldı. Hani şu canlandırmak için gereken şey. Dedi zaten, oyun temizlenip bitince normal oyuna tekrar dönüp canlandırıcam diye kirito. O değil bunlar bir birine çok yakıştı. Yanlız kirito tam hödük ya. Soyunma sahnesi fiyaskoydu :lol:

Kuşu daha kalkmıyordur öyle deme  :lol:

11. Searcy

Sword Art Online -Anime

Sonunu az çok tahmin ettiğim seridir. Sonu şaşırtadabilir, belli olmaz. İyi güzel izlettiriyor kendini ama anime kendini çok tekrar ediyor. Okarinin sürekli kızlara yardım etmesi onları kurtarması sonra kızların buna aşık olması falan...
  12. Searcy

Garip Ses

Ciddiye alıp bide konu açmışlar.
  13. Searcy

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Elfen Lied  karanlık yapısı olan, insanların vücutlarının parçalandığı, kanın bolca olduğu bir konu yapısına sahiptir. Elfen Lied sadece tek kişinin hayatı üzerine yoğunlaşmamış diğer karakterlerinde anılarından kesitler vermeye çalışmıştır. Baş karakter Lucy adlı bir "Diclonius"dur. Lucy inin hafızanın sürekli gitmesi nedeniyle soğuk bir katilden aptal bir dilsiz kıza dönüşmesi konunun daha uzun sürmesine neden oluyor. İlerleyen bölümlerde Lucyinin başından geçenleri görmeye başlıyoruz ve hikaye böylelikle anlaşılır bir hal almaya başlıyor.
  14. Searcy

One Piece Platformu

Yabancı forumlarda animenin ortalama 1000. bölüm dolaylarında biteceği yazıyormuş. Doğrumudur bilemeyeceğim artık. Ayrıca One Piece in ne olabileceği hakkında sağlam birkaç tahminde mevcut.
  15. Searcy

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

Bilim kurgu türünde bir anime olan Steins; Gate i izlemeye başladım. Herkeze öneririm. Sadece 24 bölümden oluşuyor. Hikaye yavaş ilerliyor ve bazen sıkıyor. Ama izledikçe dahada heyecanlanıyorsunuz. Çoğu kez karakterlerin animedeki olayın ciddiyetini bozduğu oluyor. Ama bir kaç bölüm izlediğinizde karakterleri özümsüyorsunuz ve daha çok zevk almaya başlıyorsunuz. İzleyecek olanlar kesinlikle hd izlesin çünkü çizimleri kaliteli sayılır ve kaliteli çizimlerden mahrum kalmanızı istemem.

1 gün sonra gelen edit:

Oha oha drama dönüştü anime. Kesin izleyin kaçırmayın ya anime sandığımdan daha güzelmiş.
Back
Top Bottom