Recent content by Refear

1. Refear

Başından Kalkamadığım Kafayı Yedirten Mobil Oyun

Geçenlerde bir oyun indirdim Google Play Store'dan. Labirentleri vesaire severim. Oyun da bir labirent oyunu. Çeşitli engellerden geçip labirentten çıkmaya çalışıyorsunuz. Oyun gerçekten iyi fakat kafayı yedim. Git gide zor bir hal alıyor ve sizi kanser edebiliyor. Denemenizi tavsiye ederim. iOS...
  2. Refear

Kodlarla Oyunlar

kardeşim anlamak değil olay ben nerede ne yazdığını bilmiyorum sen soruma cevap ver diyorsun link at diyorum ne mesaj var ne şimdi attığın konu var o linkte.. neyse anlatıyorum

bak şimdi mesela ok kullanımını değiştireceksen
    itm_khergit_bow Khergit_Bow Khergit_Bow 2  khergit_bow 0  khergit_bow_case 3458764513820540928  6357000 37312532480 269 655370 1.250000 100 0 0 94 3 0 90 57 0 0 277 0
    94 vurma ihtimali
    90 hız
    zararı bilmiyorum burdan anlamadım ama item editör kullanırsan baya yardımcı olur sana

zırh için de şöyle

itm_black_greaves Black_Greaves Black_Greaves 1  black_greaves 0  3854 0 2361 704643236 3.500000 100 5 6 15 0 0 0 0 0 0 0 0
    0
    0

ben burda değiştirdim bilerek
    5 kafa zırhı
    6 vücut zırhı
    15 ayak zırhı
    normalde bu ayaklık ama sen diğerlerine de artıdan savunma verebilirsin değiştirerek
  3. Refear

Kodlarla Oyunlar

hacı hani sormamışsın o verdiğin linkte yok mesajın sen tekrar sor sorunu
  4. Refear

Kodlarla Oyunlar

tamam işte o yazdığının linki.. mesajının üstüne tıkla linki ver ya da hangi sayfada söyle bulayım sorunu ya da bida sor :smile:
  5. Refear

Kodlarla Oyunlar

sorduğun sorunun linkini atarsan okuyup yardımcı olmaya çalışırım...
  6. Refear

Kodlarla Oyunlar

yorgun06 said:
    Selam.
    Öncelikle böyle bir konu arıyordum epey süredir aradığımdan fazlasını buldum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
    Elimde warband den önceki bir sürümü var m&b nin. Sanırım 1011. Burda yazılanların çoğu native ile uyumlu sanırım. Ben elimdeki bir moda denemek istiyorum. Arkadaşların paylaştığını , direk txt dosyasını not defteri ile açıp değiştirsek oluyor mu yoksa başka bir program mı gerekli bu iş için. Konuyu biraz inceledim ama cevap bulamadım.

biraz geç olacak cevap ama yine de vereyim.. tabiki olur.. mod, native ya da başka herhangi bir şeyde yapabilirsin.. sadece dosyaları bul kodları değiştir yeter.

ayrıca arkadaşlar burdaki bi çok bilgiyi ben ve arkadaşlarım (hepsine teşekkürler) warband çıkmadan önce yapıyorduk. yani yazdığımız şeyler M&B 1.011 Native için kusursuz sayılabilecek şekilde işliyordu.. Ama şuan Warband'te yada başka modlarda çalışmıyor mu? Sorularına da cevap vereyim... Burda yapılan bazı değişiklikler zaten Warband e eklendi yapımcılar tarafından. Ama bir çok şey hala aynı değişen kodlar var... Yani şu satırı arayın dediğimizde arayıp bulduğunuz satırı büyük ihtimal bulamayacaksınız ama o kodun olmadığı anlamına gelmiyor bu.. kodların başlık isimlerine bakıp aynı değerleri bulabilirsiniz. biraz karışık anlattım sanırım ama kısacası yazdıklarımızın büyük büyük bi çoğunluğu Warband için de yapılabilir ama başlık isimleriyle bulursanız yaparsınız, bizim bulun dediğimiz her kodu bulamayacaksınız dosya içinde...

bu arada foruma girmiyordum uzun süredir herkese merhaba tekrar umarım unutulmamışımdır :smile:
  7. Refear

Türkçe Forum Harıtası...Güncelleniyor..

Güzel çalışma tebrikler...
  8. Refear

Xiong-nu - Hun ve Asya savaşları modu

Ben burdayım hacı.. Sana şehir dışında olduğum için giremiyorum ama dönünce çok rahat ulaşırsınız demiştim.. Döndüğüm için ulaşabilirsiniz... Codder'ınız burda..
  9. Refear

Bence düzeltmese de olur... Bi problem var mı hacılar düzeltelim :mrgreen:
  10. Refear

Maaş ayarları

La bari o belirttiğin kısımların renklerini değiştirseydin.. Gökhancım sen Dersler kısmındaki KODLARLA OYUNLAR konusunu incele... Orda bi çok çevirimiz mevcut...  :wink: Nasıl yapıldığını anlattık çoğu şeyin...
    edit: ilk cevapta zaten arkadaş linkini vermiş bizim konunun :wink:
  11. Refear

Zincir gibi bişey yap bari..
  12. Refear

Alttaki üyenin burcunu tahmin et

Yok... Camış?
    Tekizler??
    Kova?
  13. Refear

Hadi ordan Teraziii tahmin edeyim yengeç?  :mrgreen:
  14. Refear

Kutuma gitmek istorum... Neyse burdan devam.. İkizlerrr???

Edit: Bu arada ben Teraziyim (Teraziyim derken yanlış anlamayın burcum teraziii)
  15. Refear

Oğlum dayanışma falan biraz şey kaçmıyo mu ?  :lol:
    Varım ulan yaz beni :grin:
    Not: argo yok..

Edit : NOOOOLUYO LAAAN???
Back
Top Bottom