Recent content by nicksiz

1. nicksiz

Mount&blade ile nasıl tanıştınız

Goker said:
    "Cafeya" oyun indirmek için mi gittin?
    Tuhaf gelebilir ama evet pc kullanmasını yeni öğreniyordum

Korsan kullanmadım.Bana o zaman cr@ck deseniz bilmediğimden yüzüm bu şkil olurdu  :shock:
  2. nicksiz

Mount&blade ile nasıl tanıştınız

Mount&blade ile nasıl tanıştınız  ve ilk günleriniz nasıl ? Ben cafeya oyun indirmek için gitmiştim 808 inndir.com da gördüm merak edip indirdim,Eve oyuna başlayınca ilk andan itibaren kendindem  herşeyi en ince detayına kadar okuyor.İlk gün 6 saat bırakamadım oyunu ilk hafta hep zendar...
  3. nicksiz

İyi maaş getirenler meslekler

2.000 tl şuan bana yeter hatta fazla bile.Kira yok tek olduğum ve süreli işte olucağım için fazla bir faturada gelmez

Ya biz niye vergi ödüyoruz ? Yol,telefon.... diye dönücek diyorlarda onada fatura ödüyoru hemde vergisiyle birlikte.Tel faturam 24 tl kullanım bedeli vergiyle falan şişirip 42 tl yapmışlar

Ev alırız devlet yardım etmez araba alırız devlet yardım etmez ama nedense sonradan gelip ortak oluyor vergisiyle ?
    Adam yıllık 100 tl zam alıyor ama diğer herşeyde onunla birlikte zam alıyor,Kendi aldığı zamdan fazla zam ödüyor bu ne iş ?

Millet vekilleri niye o kadar çok maaş alıyor tek yaptıkları kavga etmek,Devlet araba vermiş onlara meclis yemekleride zaten o biçim bunlara nasıl para yetmiyor ya ? Askeri bir ücret kullanan biriyle bvir ay aynı şeyi yiyip içsinde parasının kıymetini anlasın
  4. nicksiz

Bir konuyuda kaynatmayın ya .Tamam muhasebe işi yalansa İYİ PARA veren bildiğiniz meslekleri söyleyin 2 bin tl ve üzeri gibi
  5. nicksiz

Ben az çok konuştuğum insanlardan bilgi edinmek istiyorum bu konuda
    Kleidophoros said:
    nicksiz said:
    Birde çevreninizde serbest mali müşavirler varsa ayda ne kadar kazanıyor ? Bana en düşük 50 bin tl dedilerde
    Yemişler seni.

Zaten şüphelenmiştim öyle olsa herkes bu mesleği yapar
  6. nicksiz

montekristo44 said:
    https://www.google.com.tr/search?q=y%C3%BCksek+maa%C5%9Fl%C4%B1+meslekler&ie=utf-8&oe=utf-8&**=t&rls=org.mozilla:tr:eek:fficial&client=firefox-a
    Sen ordan bakabilirsin
  7. nicksiz

Bildiğiniz yüksek maaşlı meslekleri en düşük ve en yüksek maaşa göre buraya yazarmısınız ? Birde çevreninizde serbest mali müşavirler varsa ayda ne kadar kazanıyor ? Bana en düşük 50 bin tl dedilerde
  8. nicksiz

Hamachi oyunları

Hamachide oynana bilen oyunları yazarmısınız ? Counter serisi dışında onu yapamıyorum Age of empires seriside olmasın
  9. nicksiz

Oyuna şarkı ekleme

Konu benim olduğuna göre kilitleme hakkım var
  10. nicksiz

Oyuna şarkı ekleme

Neyse kilitliyim
  11. nicksiz

Oyuna şarkı ekleme

Anlatamamda forumda görmüştüm birkaç ay önce yaptım olmadı.Geçenlerde şarkıyı dinleyince bir foruma yazıyıp belki bilen vardır dedim

Asıl eklemek istediğim şarkı http://www.youtube.com/watch?v=yPsUxLLeV1E&feature=related
  12. nicksiz

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

kızlara güven olmaz.Kızlar çok cin seviyorum demesen bile anlar onlar,Çoğu bundan faydalanır birşey mi alması lazım biraz duygu sömürüsü yapıp bu konuyu size anlatır ama al demez çünkü alıcağınızı bilir ve sabırla almanızı bekler
  13. nicksiz

Nordinvasion

tşk ama bakmıştm
  14. nicksiz

Nordinvasion

Eski şifremi ve kullanıcı adımı bilmiyorum yeni karakter açınca aktif etmiyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?
  15. nicksiz

Diplomasi Mod 4.1 %100 Türkçe Yama 1.143 (YENILENDI!)

Yeni sürümde oyuna neler eklendi ? bilen söylesin lütfen
Back
Top Bottom