Recent content by Napoleon939

1. Napoleon939

U-Play

Sağol :mrgreen:
  2. Napoleon939

U-Play

steam değil yanlış anladın ben orijinal bir ubisoft oyununu bir pc ye yükledikten sonra başka pc ye aktarılır mı mesela pc aldık kendimize nasıl olacak onu soruyorum?
  3. Napoleon939

U-Play

merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum var: şimdi ben herhangi bir assassin's creed oyununu aldım orjinal olarak ve bilgisayarıma yükleyip oynadım fakat bilgisayar değiştirdim uplay i falan ona da yükledim önceki bilgisayara yüklediğim oyunu buna nasıl aktarırım bildiğim kadarıyla tek bir...
  4. Napoleon939

Virüs galiba lütfen bakar mısınız?

merhaba arkadaşlar sorun başlıktan da anlaşılıyor ki galiba virüs bulaştı bilgisayarıma.şimdi size örnekler vereceğim yani anormal durumlar geç açılıyor fazla olmasada C:\3f5dada0680e8216ffcad645b4217905 isimli dosyalar çıkıyor değişik değişik durup dururken reklam açılıyor internette...
  5. Napoleon939

MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

ben barışçılda survival oynuyorum da herobrine gelir mi?  :mrgreen: :mrgreen: yapıları falan bozuyormuş öldürüyormuş da barışçılda da var mı?
  6. Napoleon939

Far Cry Platformu

Far Cry 3 ün sonunda tırsan benden başka kim var?

uzun süre oynayınca birden şey oldu yani  :mrgreen:

oynayıp bitirmeyen açmasın!!!

hani vaas ı öldürünce düşüyoruz falan bu adamın gözü bize dönüyor
  7. Napoleon939

Son harf ile kelime türetme

Ambargo
  8. Napoleon939

SBS Sonuçları ve Tercihler

Kardeşim 495 almış.Konuşamadık 2 ay bilmiyorum o İspanya'ya ben İtalya'ya dil öğrenmek için sevindim Ankara'dayız.Yarın Atatürk Anadolu Lisesi'ne gidecek aferin tabi kimin kardeşi :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:Çaktırmayın ben 490 almıştım.
  9. Napoleon939

Aslında nereli olmalıymışsın

İtalyan :mrgreen:
  10. Napoleon939

Steam'e oyun paylaşma geliyor.

Goker :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

11. Napoleon939

Legend Online Ve Kota(ACİLLL!!)

Sağol yüreğime su serptin
  12. Napoleon939

Cevaplar için teşekkürler bu arada Courage hayırlı olsun siyah bayrak çok yakışmış :mrgreen:

Bu arada oyunu oynarken pc biraz ısınıyor.Ayrıca akıllı fan kontrölü diye bir şey var en ufak şeyde hemen fan çalışıyor oyunu oynarken sürekl ifan çalışıyor.Ama çok ısınmıyor
  13. Napoleon939

Bilmiyorum oladabilir olmayadabilir ama büyük ihtimalle değil
  14. Napoleon939

Üstteki Futbolcuyu oyla

7/10

Pato
Back
Top Bottom