Recent content by lucianoo7

  1. lucianoo7

    Ce melodii ascultăm...

    cowboy's from hell :grin: ... cel mai tare albm de la pantera :razz:
  2. lucianoo7

    Scoala...

    foarte tare voievod :grin: ... si la mnecrec profu' de religie ii cel mai de treaba :smile:) avem obiceiul sa comentam tot felu de teorii despre *** a aparut viatza si tot felu deastea :grin: ... eu fiind asa mai necredincios de felu meu :razz: ... eu is cu maimutzele:smile:)
  3. lucianoo7

    Scoala...

    A 12-a  :twisted:  :twisted:  :twisted:
  4. lucianoo7

    Scoala...

    sergiu ce clasa esti ? ... de obicei din a 6-aaa... nu tare se mai dau teme de vacanta .. si dak se dau nu tare se iau in considerare :razz:... ma rog asa a fost la mine :grin:
  5. lucianoo7

    PRIMA versiune M&B

    bummer  :twisted:
  6. lucianoo7

    Twin Falls - Unde vorbim despre industria autohtona de jocuri

    foarte interesanta povestea :grin: .. e din ce in ce mai originala ... :grin: ... la Alla ar trebui sa ii pui niste skilluri elementale sau cva de genu ... adica la un combo de 3 lovituri in a 3-a sa aiba efect de gheata .. foc .. etc :razz: ... ar fii intaresant :razz: .. sau la inceput sa potzi sa iti alegi clasa de luptator care vrei sa fii ... in orice caz sant o gramada de gameri care sant inpartzitzi foarte clar ... unii gen conan ... sabia si ajunge :smile:) ... sau altzii vor sa fie mai smecheri si sa foloseasca vraji ca sa lupte sau sa se descurce in joc ... de aia zic ca ar fii mai usor cumva daca le-ai combina sau mai stiu eu :???:? ... mi-am spus parerea :grin: nu trebuie sa o iei in considerare :razz:
  7. lucianoo7

    Scoala...

    bvo :razz: meritzi sa fii elevul model al clasei de acuma inainte :smile:) ... pe mine m-a scos profesoara de matematica la tabla si mia spus ca am cam regresat fata de anul trecut ... dat fiind ca era 10 dimineatza .. imi era foarte foame si exagerat de somn :smile:) si bine inteles ca nu aveam chef de scoala :smile:)
  8. lucianoo7

    Sa ne cunoastem...

    apoi kam asa cva :razz: ... nu cred k era un topic din cate am observat ... si am cam puricat forumul romanesc :smile:) ... in continuare la sergiu :razz: .. idu de messenger vanilla.snoopy ... din satu mare .. 17 ani .. si kam att :grin:
  9. lucianoo7

    Scoala...

    o sa ne sece profesorii semestrul 1 mai ales .. tinand cont ca dureaza doar pana in 23 decembrie ...  :neutral: ... si la vara bac-u ... :cry: :cry: :cry:
  10. lucianoo7

    PRIMA versiune M&B

    apoi serios prietene ... :smile:
  11. lucianoo7

    Twin Falls - Unde vorbim despre industria autohtona de jocuri

    jocul suna foarte bine :smile: .. e foarte complex ... aiai clar ... si chiar ar fii un succes mare daca ar fii luat in serios ... nota 10 pentru originalitate si complexitatea jocului .. sper sa il terminati cat mai repede si sa fie un joc cat mai grozav  :grin:
  12. lucianoo7

    Scoala...

    dahh te cred omule :smile:) si pe mne profa de engleza :smile:) m-am dus la olimpiada .. am ajuns la judetzeana .. ( eram singurul de la lic meu) si am adormit :smile:) tot anul mi-a facut viatza un chin :neutral:
  13. lucianoo7

    Ce melodii ascultăm...

    rhovan said:
    pt cine asculta asa ceva: mai bine se impusca....
    apoi serios frate :smile:) ... deci ii cam penal sa ascultzi toata ziua numai manele .. si nuj ce .. in orice caz a iesit cica din "moda" maneaua .. nu am auzit deja de vre-un an o manea intr-un club ...
  14. lucianoo7

    Ce melodii ascultăm...

    http://www.youtube.com/watch?v=uLbK7CMzfkY&NR=1   
    incercatzi-o asta in schimb :grin: ;:wink:
  15. lucianoo7

    Sclavia modernă

    e un documentar foarte interesant aiai sigur ... orice om care are mai mult in cap decat bmw si justin bieber in cap poate sasi dea seama ca totusi santem condusi si ca ne lasam condusi in continuare pentru ca ne place ... santem prea comozi ... dar in fine  :grin: nus eu deontolog sami pierd ore discutand despre nimic :smile:)
Back
Top Bottom