Recent content by kral7565

1. Phantasi Calradia hakkından küççük bir rehber söleyebilicek

Evet dediğim gibi ben bazı arkadaşların yardımıyla modu kurdum ancak ben bu moddan hiç bişey anlamadım :  :P necromanser oldum yanımda gölgeler 5 tane onlarda öldü bidaha nasıl canlandırcam anlamadım :D büyücü oldum ne bilem bi ateş topu fırlatabilmek isterdim ama tek yapabildiğim elimde bi...
  2. Mod Arıyorum

tlgklz said:
    Phantsy Caldradia Modbb: http://www.moddb.com/downloads/mirror/58883/73/c4589a7c0d0111754911935329e6dc24
    Hakkında Kısaca Bir Bilgi Vereyim Oyuna 5-6 Farklı Irk Ekliyor Yeni Silahlar Yeni Trooplar Yeni Haydutlar, Krallıklar, Sadece Harita Farklı Değil. Birde Başlangıçta Özelliklerini ve Yeteneklerine eklemeler yapılmış.

İndirmez ise modbbye üye ol.

Birde Phantsy'in Konusu Mod Geliştirmede 2. Sayfaya Düşmüş.

Teşekkür ederim  :roll:bu arada modun boyutu küçük değildir diye tahmin ediyorum modu direk yine modules klasörünemi atıyoruz ?
  3. Mod Arıyorum

saltanat -  selçukluyuda biliyorum evet ama diğerlerine bakıcam sağol önerilerin için özellikle o ırk dediğin

bu arada phantasy nin indirme linkini bulamadım :/
  4. Mod Arıyorum

baktım o mod listesine 2-3 kez çoğuna baktım ilgimi çekmiyor , türk modlarının çoğu durmuş ingilizcem iyi olmadığından pek anlamışta değilim yabancı modları  :mrgreen:

Verdiğin modda kaç tane krallık var öle :S
  5. Mod Arıyorum

Arkadaşlar bana bir mod önerin istediğim özellikleri : 1) haritası büyük olsun , 5-6 tane değil biraz daha fazla taraf/ülke olsun 2) asker tipleri değişik olsun , aynı zamanda ülkelerde normal warbanddan değişik olsun 3) lütfen ve lütfen çalışması duran modları sölemeyin 4) kesinlikle ve...
  6. Krallık kurma yardım ?

alperen58 said:
    Abdullah28 said:
    tlgklz said:
    Hayııııır! Npcleri Lord mu Yaptın Allahtan Az Yapmışsın Bir Süre Sonra G*tlerini Kaldırmıyorlar.
    Niye bu kadar heyecan yaptın :grin: sen yap soylu lordları npc aman soylu olmayanları yapma aranı iyi yap hiç geliştirmediğin soylu npcler bile max 80 adam alabiliyolar çok işe yarıyo sırf devletinde geliştirmeden lord yaptığın npcler olsa o 6 soylu npc toplam 400 adam edebiliyo ve bu da azımsanamaz :grin:

Ben borchaya 3 kale verdim 120-130 askeri var  :mrgreen:

adam soysuzlardan ordu kurmuş :grin:
  7. Haritada Co-op oynasanız

daha yapım aşamasındaymış o mod  :roll: gelişse ama hiç fena olmaz yani arkadaşın krallığını yıkar falan diyosunda bunlarda oyunun tadı tuzu o zaman sende yok etmicek arkadaşlarınla gir  :roll: ama harbiden o mod gelişirse şu an spde yapılan şeyler yapılsın harbi harbi paralı bile olsa kendime ve arkadaşa alırım  :grin:
  8. multiplayer

maalesef  :cry:
  9. Haritada Co-op oynasanız

nese sen sorduğum soruya cevap ver :smile:
  10. Haritada Co-op oynasanız

alperen58 said:
    Arkadaş  demiş görmemişim  nasıl görmediysem :roll:

başlıkta vardı  :lol:
  11. Haritada Co-op oynasanız

evet düşünün , arkadaşınızlasınız veya 1 den fazla kişiyle. normal haritada yani bildiğimiz nord rodok svadya falan onları olduğu haritada oynama şansınız olsaydı oynarmıydınız ?
  12. Seferberlik | MB2 ya da Warband'e eklenmeli|

bide çok gıcık olduğum bir konu daha var . başka lordlar mareşel olunca bir kale veya şehir ele geçirince tüm lordlar 3-5 asker koyuyor 60-70 asker oluveriyor . biz mareşel olduğumuzda ise sadece biz koyuyoruz koymazsak öle kalıyor :grin: neden böle biz mareşel olunca koymuyorlar ? acaba bi mareşel komutu varda benmi hiç görmedim
  13. Diplomasi mod

tlgklz said:
    2 Yolu Var Ya Setup İndirecek Yada Direk Klasör Klasör İndirirse Modules İçine At Bitsin Setup İndirirse Oradan Kur Yerini Warband/Modules Olarak Yap.
    Dipnot: Modules İçinde Native Var Oraya Atma. Yani Modules Açtın İçinde Native Var Nativenin İçine Atma.

Tamam Baktım Setup İndiriyorsun.

evet yaptım şimdi biraz gıcık etmek gibi olucak ama türkçesi varmı ? hiç yoktan bir kısmını çevirse ?
  14. Diplomasi mod

tlgklz said:
    kral7565 said:
    ya ben forumu aradım ama diplomasi modu bulamadım linkini verebilcek varmı ?
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,116424.0.html

Download Link'e Bas

bunu nasıl kuruyoruz ? napolyon falan kurmayı biliyorum ama bunu pek anlamadım ... baktım bi nasıl yapılıyor diye ingilizcem yetmedi :sad:
  15. Diplomasi mod

ya ben forumu aradım ama diplomasi modu bulamadım linkini verebilcek varmı ?
Back
Top Bottom