Recent content by Kont

1. Kont

[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Merhaba uzunca bir düşüncenin ardından bu yazıyı yazıyorum.Oyunu bırakıyorum.

Artık hayatıma odaklanmanın daha önemli olacağını düşündüm.Geleceğim için.Ders çalışmak manasında değil bildiğiniz hayat.
    Bu oyun yüzünden kim bilir kaç ayım gitti belki,o zamanlarda yeni şeyler keşfedebilirdim,yeni tatlar tadabilirdim,arkadaşlarıma
    vakit ayırabilirdim,en önemlisi en azından sevilen bir insan olabilirdim.Bu oyuna başladığım da hala bağımlıydım bilgisayara,
    hayatım yoktu.Sonra bilgisayarı gine bırakmaya çalıştım.Yapamadım.Arkadaşlarım boyumun kısa olduğunu götü başı da saldığımısöyledi.Daraldım,her zaman ki gibi.Babamla abimde aynı şeyi dolaylı yollardan(tamam daha sert olarak) söylediler.Buna da alındım.Benden başka kimse bilmiyordu ama belli etmiyorum pek.Ama aile anlar ama söylemez.Neyse konumuza dönelim.Hayatımda biraz rahat etmeye çalışıp olmazsa da en azından uğraşmış olmanın gururunu yaşamak istiyorum.Ama çabasız hayal kurmanın bir anlamı olmadığı için de bilgisayarımdaki bütün bağımlılık yapan oyunları silmeye karar verdim.Ve birşeye daha karar verdim ki bilgisayarın insanı insanlıktan uzaklaştırdığı.Sosyal bir hayvan olan insanı nasıl bağımlı yapıyor.Allah benim gibilere(Hayatı olmayan dediklerimiz) umarım ümit verir.Neyse yine fazla uzattım.Kavga ettiğim etmediğim
    üzdüğüm üzmediğim herkes sağolsun,varolsun.Sonuç olarak oyunu süresiz olarak bırakıyorum,steamı bile sildim.Ve foruma
    bir daha hiç girmeyeceğim.Sevineniniz çoktur sanırım.Bütün yazdığım yazılara hiçbir yorum verilmemesi,benle konuşulmaması
    ne yaparsam yapayım kimsenin ilgisini çekememem..Ama sizde haklısınız ne diyeyim.

Hepinize iyi oyunlar.İyi yaşamlar...

2. Kont

[Calaquendi] Calaquendi eski konu

Bizim ingilizcede herkes 40 üstü alamıyor 10 alan normal 30 alan inek 40 alan ayı 20 alan çalışkan oluyor.

Bilin bakalım ben kaç aldım :neutral:

92 :grin:

The Holy Nerd olduk....

Acı banaaaa....
  3. Kont

Celegurm mu Celegorn mu :grin:

Celegorn daha hoş gözüktü de :mrgreen:
  4. Kont

Resmi Kesmek

Resimleri nasıl kesebiliriz örneğin bu spoilerdeki kılıçları birbirinden ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim?Ya da normal olarak: bu resimde go yazısını nasıl ayırabilirim umarım anlatabilmişimdir :D Şimdiden teşekkürler.
  5. Kont

LoTR: Blood in the West [SP ve MP][v0,25]

Birşey sormak istiyorum oyunda Isengard olacakmı?Ya da batılı sauron tarafından ele geçirilmiş insanlar(rhunlular) olacakmı?
    Bunların kendine ait zırhı olacakmı?

Şimdiden iştahım kabardı :grin:
    Gerçekten elinize sağlık bu kadar zamandır uğraşıyorsunuz ve diğer modlar gibi kapanmadınız gerçekten elinize sağlık.
  6. Kont

Bana niye teşekkür yok!Niye yok!!!!!!Benim puanım ne nerde bu devlet su işleri?!!

Birde eğer teşekkür formatına uygun değilsek....

Yakarım lan KENDİMİ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BMs40pTzn-s&feature=related
  7. Kont

Eposide profilinin mp niki kalmış.Birde teşekkürler hepimiz adına :grin:
  8. Kont

Olur yaz :grin:
  9. Kont

Ben ola ola hobbit köylüsü olurum :grin:
  10. Kont

Beyler bana karizmatik elf ismi bulabilirmisiniz?Girince karismathikk olsun :grin:
  11. Kont

Serverimiz açılacak mı?
  12. Kont

Ancak baran da bir yönden haklı o kadar dönem birbirimizle oynamamışız(100 gün tahmini) antrenman yapmamışız gelip de
    ENPL'de rakip yenmek biraz zor olacak gibi.Çünkü  birsürü klan bunun için uzunca bir süre hazırlandı.Moralimizin bozulmamasına
    kendimizi alıştırsak iyi olacak gibi.Tabiikide şansımız var ancak 1 yenilgide pes etmemiz lazım.
  13. Kont

Antik Medeniyetler Modu

Aphrodite.jpg

Eğer afrodit örneği isterseniz bir tane buldum.Malum çok resmi yok :mrgreen:
  14. Kont

Antik Medeniyetler Modu

Birşey merak ettim sparta olacak ya modda leonidas da olacakmı?

Ve This İS SPARTA!!! diyebilecekmiyiz :grin:
Back
Top Bottom