Recent content by Kerem_tr

1. Kerem_tr

Mb Warband WarWolf

hortlattığım için kızmayın  :sad: :sad:

ama bu oyun için türkçe yama ve yahut bir rehber varmı gerçekten çok güzel duruyor ama ingilizcem yetmiyor  :neutral:
  2. Kerem_tr

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

frozenpainter said:
    Kerem_tr said:
    herkese iyi geceler öncelikle mod çok güzel elinize sağlık ama v4.0 güncellemesi yaptıktan sonra benim saveler gitti belgelerim/save games bölümüne girdim iki adet jihad ve haçlılar var  ordaki saveyi diğerine attım ama çalışmadı bunun bir çözümü varmı
    ve bi de herkes senaryo diyor ama ben bi türlü bulamadım başlangı. görevinden sonra direk haritadayım bi  yerde yanlış mı yapıyorum yardım ederseniz sevinirim
    v4ü güncellemiyorsun, direk full sürüm olarak indiriyorsun, yeni bir mod gibi indireceksin.Eski kayıtlar yeni sürümlerde çalışmaz.
    peki görevleri nasıl yapacağız başlangıçtan sonra direk haritadayım  :facepalm:
  3. Kerem_tr

herkese iyi geceler öncelikle mod çok güzel elinize sağlık ama v4.0 güncellemesi yaptıktan sonra benim saveler gitti belgelerim/save games bölümüne girdim iki adet jihad ve haçlılar var  ordaki saveyi diğerine attım ama çalışmadı bunun bir çözümü varmı
    ve bi de herkes senaryo diyor ama ben bi türlü bulamadım başlangı. görevinden sonra direk haritadayım bi  yerde yanlış mı yapıyorum yardım ederseniz sevinirim
  4. Kerem_tr

şimdi benim oyunda başıma çok enterasan bi durum geldi şöyle anlatayım

oyuna başladım biraz kasıldım ki çogu durumda hile kullanmadım ışınlanma vs vs çok zor durumda kalmadıgım surece  :fruity: sona selcuklu derebeyi oldum ve çogu savaşa girdim en son anlattıgım olayda ise trabzon la savaştayız o dönem içinde

hazina haritasını inceledim ve bana semarkanda gitmemi söyledi bende o sıralar konyanın hemen yakınlarındayım semerkanda tıkladım ve yolculugum başladı derken bir lord ile karşılaştım otomatik köyü yağmalıyormus direk savaştım ve yendim derken bi anda bi şey oldu ikmal limiti yapayım diye konya ya geri döndüm ve altta şehri kuşatmaya al diyor du şaşırdım alaaddin keykubadı buldum onunla konuşmamızın başında sizce van kalesi kime bırakılmalı da var zamanın doldu serseri gebermeye hazır olda var selçuklu ile barış yapmak istiyorumda

ne oldu şimdi ben hiç bi şey anlamadım ihanetten ötürü olmadı oyle oldugu zaman bi mesaj alttan bi yazı vs geçmesi gerekmezmiydi ne olur yardım edin bu nasıl bi durum
  5. Kerem_tr

modda bir hata var onu düzeltirmisiniz konstantiniyyeden esir kurtaracam gardiyana hemen ver anahtarları diyorum ama saldırmıyor bende ona saldıramıyorum haliyle kısır döngü nir ara fırlatma hançeri ile aldım lavugu sonra esiri aldım bu sfer kurtardıgım esir bana saldırıyor ve gene olmuyor görev
    :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  6. Kerem_tr

SİZCE YENİ GÜNCELLEME NE ZAMAN GELİR ?

sizce hareket ederkensılah doldurma gelmelimi
  7. Kerem_tr

Bannerlord Çıkış tarihi ( ANKET )

Türk Han said:
    Half Life 3 = Bannerlord

tespitin dibi bu olsa gerek  :grin: :grin: :grin:
  8. Kerem_tr

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

deve mi umarım warband modlarındaki develerden daha fonksiyonlu olurlar  :???:
  9. Kerem_tr

SooNationaL said:
    Kerem_tr said:
    adamlar bonnerlord için bir tarih bile vermemiş bir de çıkardıkları oyuna güncellme diyorsan hedef 2071

Fsegames le taleworlds ayrı kardeşim ne bannerlordu :grin: sen ayrı dünyadasın heralde xd
    :shock: :shock: :shock: :shock: :facepalm:
  10. Kerem_tr

adamlar bonnerlord için bir tarih bile vermemiş bir de çıkardıkları oyuna güncellme diyorsan hedef 2071
  11. Kerem_tr

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Bibi Düşmanı said:
    onu Napeleonic Wars bölümünde sorman gerekli
    konu linkini verebşilirmisin
  12. Kerem_tr

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bence artık oyunun çıkmasına gerek yok o kadar çok araştırdıkki oynamış gibiyim artık
    :cool: :cool:
  13. Kerem_tr

Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

mb warband napoleonic warsta tüfek nasıl kullanılıyor ayarı vs youkmu bunun
  14. Kerem_tr

WereBear said:
    Röportajlarında söylemişlerdi şimdi tam olarak hangi video hatırlamıyorum ama bulurum.

Edit: 2017 başında çıkaracağız denilen videoyu buldum. Dakika 3'e alırsan görebilirsin. 2016'nın sonu dedikleri bir video daha olması lazım onu da arıyorum şimdi.

Edit 2 : 2016'nın sonunda çıkaracağız dedikleri videoyu bulamadım fakat forumdan biri de bunu görmüş.
    nOkzbN.png
    hedef 2023 heralde adam da belli zaten kafadan sallamış
  15. Kerem_tr

Sword of God said:
    Ya kardeş senin hayallerini suya düşürmek istemem ama Bannerlord'un bu yıl çıkması sanki biraz zor...
    Şu an camdan içeri bir ejderha girme ihtimali, Bannerlord'un 2018 yılında çıkma ihtimalinden daha  gerçekçi geliyor bana...
    Aslında her şey beynimizin bir oyunu yani eğer odaklanirsak zamanda öyle
    bannerlord 2018 de çıkıcak 2018 de çıkıcak 2018 de çıkıcak
Back
Top Bottom