Recent content by ::karalord::

1. ::karalord::

Karım yanımda değilken hamile kalıyor??

Reyiz çocuk illaha senden olacak diye bişey yok.
  2. ::karalord::

Asker Sorunu

taylan516 said:
    ::karalord:: said:
    Teşekkürler yapıyorum fatat asker bana katılmıyor sadece para gidiyor. Sebebini çözemedim.
    Birkaç gün sonra hazır oluyor askerler.(Yanılmıyorsam 1 hafta olması lazım)
    İlgilendiğiniz için teşekkürler.
  3. ::karalord::

Asker Sorunu

Teşekkürler yapıyorum fatat asker bana katılmıyor sadece para gidiyor. Sebebini çözemedim.
  4. ::karalord::

Asker Sorunu

Köylerden alınan askerler yetirsiz. Nası yeniçeri vb. askerler edinebiliriz?
  5. ::karalord::

En sevdiğiniz Elektro Gitarcı

ŞÖVOLYE EqE said:
    davul çalıyo
    Turkei-.- said:
    Mick Thompson.
    thomson o babamda dinliyo thompson deyil :wink:

değil o deyil değil
  6. ::karalord::

F klavye zorunlu oluyor

Alışkanlığa bağlıdır doğru. Fakat Q klavye ile 2 saniyede 5 harf yazabilirken F ile 10 harf yazabilirsin. Q klavyeyi 6 ayda hızlı yazabileceksen F klavye ile 2 ayda hızlı yazarsın. Anlatmaya çalıştığım bu. Yani F klavye Türk diline en uygun klavyedir ve aksi idda edilemez :smile:
  7. ::karalord::

F klavye zorunlu oluyor

minnakodunum said:
    Ya olur mu öyle şey :grin: Klavyedeki harflerin yerini ezberledikten sonra hangisini kullanmışsın ne önemi var :grin:
    Özür dilerim bunları kafamdan(?) sıkılamadığımı belirtmeyi unuttum.

F KLAVYENİN BAŞARISI
    • 1955'ten itibaren uluslararası daktilografi ve steno yarışmaları başladı.
    • Yarışmacılarımız bu şampiyonalarda 28 defa dünya birincisi oldular.
    • Bu birinciliklerin 14'ünde dünya rekoru kırıldı.
    • Hatta Fransızlar 'Türkler yarışma için özel olarak tertip edilmiş bir klavye kullanıyorlar' diye itiraz ettiler.
    • 6 saat süren tartışmalardan sonra, Fransızlar'a siz de yapın o halde özel bir klavye' denilmiştir.
    • 2003 Dünya Bilgisayar ve Stenografi Şampiyonası’na “F klavye” ile katılan Türk yarışmacıları takım halinde dünya 2’ncisi olmuşlardır.

Sen karar ver fark var mı yok mu.
    Yaklaşık 30.000 Türkçe sözün ölçü alındığı bir değerlendirmede a harfi 26.323, e harfi 16.308, k harfi 13.542, i harfi 13.384, m harfi 11.263, l harfi 10.496, t harfi 9.669, r harfi 8.698 kez geçmekteydi.
    • Bunlar Türkçe’de en çok kullanılan harflerdir. Bu oran göz önünde bulundurularak söz konusu harfler, F klavyede en uygun yerlere yerleştirilmişti.

8. ::karalord::

Mount&Blade %80 Türkçe Yama - v1.3

coldaxe said:
    tmm türkçeleşmiş ama konuşmalar ve görevler ingilizce . Süper olmuş daha yenisinide bekleriz
    Lan manyak mısın ? Niye hortlatıyon. Zaten 1.1xx için %100 yama var.
  9. ::karalord::

F klavye zorunlu oluyor

Bilgisayar kullanmaya F klavye ile başladım. F klavye Türklerin en çok kullandığı harfler ortada ve az kullanılanlar dışta olmak üzere tasarlanmış ve bundan dolayı kolaylık sağlamaktadır. Ama gençliğimiz q,w ve x harflerine muhtaç olduğu için Q klavye kullansınlar bırakın.  :smile:
  10. ::karalord::

Rodok Çavuşu

sarknk said:
    Belendor said:
    1-)Beni kendinizle karıştırmayın oyuna ilk başladığım aylar hariç hiç bir zaman kolay da oynamadım.

2-) Sizin için 50 Tane Vaegir Marksman la 50 Rhodok Sharpshooter ı kapıştırıp video ya çekcem ve size gostercem.

3-) Bana gore Rhodoklar en gucsuz birlik çünkü tarzım değil,...ne zaman yeni bir oyuna başlasam yüzde 90 Rhodoklar ilk yıkılan devlet oluyor ve oldurulmeleri çok kolay.

belkide bunun sebebi sende 50 okçu varken düşmanda 20 okçu 30 piyade olmasıdır :grin:

%90nını arbeletçi yapıyorlar...
  11. ::karalord::

[M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

Belendor said:
    Aslında adam bir yandan haklı, negatifçiler çok olduğu için tembellik gelişti bu ülkede ama sen yine de şunu aklından çıkarma,

Bu oyun zevk için oynanan bir oyun, yapılan modlar da eğlence amaçlı ve isteğe bağlı ve ne yazıkki uzerinde çok uğraşılmıyor.Konuşmadan önce düşün yoksa Milliyetçiliğin allahını görürsün.
    Negatifçiler yüzünden tembelleştik dersen olmaz ama. O zaman sesimizi çıkarmadan oturalım mı her söylenilene. Eliştirmekle tembelleşmenin arasında benzerlik bulan nadir insanlardansın herhalde.

Konuyu kirletmek istemiyorum yazacaklarınızı özel mesaj halende atarsanız bol bol tartışırız.
  12. ::karalord::

Senin gibiler ilerletecekse ilerlemesin zaten.
  13. ::karalord::

Savage Opress said:
    Belendor said:
    Savage Opress said:
    Arkdaşlar demin tuvalete girdim aklıma acayip fikirler geldi bu arada umarım yazıyorum diye kızmıyorsunuzdur

İlk olarak bazı silahlar bildiğiniz gibi özellik değiştirebiliyor yani fırlatmalı falan olabiliyor bunu oka uyarlayıp x e basınca 3 lü oka geçme falan olsa süper olur

ikincisiyse boru çalabilmek şimdi düşünsenise multide oynuyosun iki haradı kesip bi tepeye doğru sürüyorsun atını bi bakıyosun takım arkadaşlarını mumlakil kovalıyo (olmıyacakmış ama nese) çalıyosun boruyu sallıyosun mızrağı mumlakil düşüyo of ne haz verirdi ama

Sen kabız olmuşsun. :lol:

yok genelde ilham tuvalette gelir bana

Mümkün olduğunca tuvaletten uzak dur...
  14. ::karalord::

İslam Hakkında Sorular (Merak ettiklerinizi sorun cevaplayalım)

poseidon1717 said:
    Türkler bi şekilde MÜSLÜMAN olmuşlar iyide olmuşş.

http://dinivideoizle.net/kategori/ateizmi-yikan-gercekler.html  burda dolaşırken buldum ateistliği yıkan gerçekler.

Ben müslümanlığın Türklere uygun olmadığını düşünüyorum. Ne zaman müslümanlığın etkisine girdik ayrılmalar başladı. Sonuçta türklerin eski dinide tek tanrı inancı olan bir dindi ve Türklere kesinlikle daha uygundu.
  15. ::karalord::

igrenc espiriler :D

Muratcn DMR said:
    -Ayda 1500000000 lira kazanmak istermisiniz?
    -Evet :!: :!:
    -Ay'a git o zaman :!: :grin: :grin: :grin:  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offff :grin:

Balık etmek 3.5 liraymış

haydi balık ekelim  :mrgreen:
Back
Top Bottom