Recent content by Kaptan

1. Kaptan

Forum Lakırtısı

5 kişi olduk, ben fırsat buldukça sesliye girip bekliyorum. Gelip selam verebilirsiniz.
  2. Kaptan

Forum Lakırtısı

Kullanması zor sunucuyu ben de sevmem arkadaşlar. Ama forumları dakikası dakikasına takip etmek eskide kaldı. PC açınca kim var kim yok bakması ya da boşsan ses kanalına geçip biri görür mü diye bakması daha kolay. Zaten tlgklz gelmiş erkut gelmiş hala açsak mı açmasak mı diyorsunuz herkesi Tunus'a sürgün edeceğim şimdi...

Buranın DC'si değil de burada görenlerin kendi arasında kolay irtibat kurması için bir DC kurdum diyeyim. Eğer link bozulursa özelden yazarsınız.
    TW Kıraathanesi - https://discord.gg/KXWwTNyJ

jenqcm6.jpg
  3. Kaptan

Forum Lakırtısı

DC vardır zaten yoksa açalım.
  4. Kaptan

Forum Lakırtısı

DC yok mu şu forumda
    suqlat gelmiş cioss gelmiş flecha vb. vb. aslında herkes burda he
  5. Kaptan

Forum Lakırtısı

oo eski forum vs. vs. bosuna tribe giriyosunuz bu arada gordugum kadariyla burada yazan herkes old gelin bir araya bakin keyfinize
    yani ordulu tiags goker hatta suqlat falan var yani daha ne istiyosunuz abi bunlarin her biri zaten burayi zamaninda kaliteli bicimde aktif yapan 5er kullaniciyi taniyip ortama cekebilecek konumda
    bu arada dc diyorsunuz linki var mi merak ettim
  6. Kaptan

Forum Lakırtısı

slm
  7. Kaptan

Sonbahar Lakırtısı

yazık oldu mis gibi forum
  8. Kaptan

Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Ekran-g-r-nt-s-2021-09-24-002542.png
    alınır mı
  9. Kaptan

Free Games - Recomendations and updates galore

Idk if its worth
  10. Kaptan

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

Eskilerden kimler var ?
    Eğer yanılmıyorsam bu aralar eskiler var ya. Onun dışında sana göre 2. nesil kabul edilecekler var, ben, ordulu falan. O şekilde.
  11. Kaptan

Yaz Lakırtısı

Arkadaşlar OneNote kullanıcısı veya Office'nin kaynak kodlarını düzenlemek hakkında fikri olan arkadaşlar var mı? lütfen olsun çünkü

bu arada son dört yorumun üçü tolga afrandez ve flecha noluyo la
    Pandoras wp grubu sağolsun.
    erhan sen misin aga
  12. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

Tepki olarak yazmadım ki konuyla alakalı duygu içermeyen bir yargıya vardım, ama olgunca karşılayışın için teşekkürler mucuk
  13. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

olm mükemmel tartışma ya resmen 3 tane entryi al felsefe sınıflarında akıl yürütme hataları ve hominemlere örnek olarak anlat
  14. Kaptan

İlkbahar Lakırtısı

Değindiğin nokta güzel de yaklaşım tarzın yanlış. Veya doğru yaklaşıyorsun ama kafandaki düşünceyi tam olarak ifade edemedin. "Sizin başınıza geliyor ama bizim de başımıza gelen var" demenin "bize" katacağı tek şey bizim de mağdur rolünden bir paye almamız. Ayrı bir şekilde erkeklere yönelik psikolojik şiddeti ele alan bir propaganda yapmak burada tercih edilecek bir yol olabilir. Ama "bak siz başınıza çok büyük şey geliyor sanıyorsunuz ama bizim de başımıza getiriyorsunuz/geliyor" demek kadın erkek arasındaki savaşımı resmileştirmekten başka bir işe yaramaz. Kadınların başına gelen şiddet olayı çok büyük bir olay. Erkeklerin başına gelen psikolojik şiddet de başka bir kenarda çok büyük başka bir olay. İkisinin birbirine laf atılıp üstünlük kavgası edilmeden ayrı olgular olarak çözülmesi lazım. Öylesi olur ki bu düşünceyi gören adam bunu geçmiş travmalarıyla birleştirip farklı yorumlar, sağda solda gördüğü zarar görmüş kadına "psikolojik şiddet yapmicaktın başta yeaa" diye çıkışmaya kalkar

ek olarak da erkeğe yönelik psikolojik şiddet olayına sonuna kadar katılıyorum, erkeğin psikolojik şiddet yanı umursanmadan manipülasyonla yönetilmediği ilişki 5%'ten azdır
Back
Top Bottom