Recent content by Green_Beret

1. Green_Beret

[TIP]_The İman Power_ (Aktif) (Alımlar Açık) Steam: lekrok

lekrok said:
    Alayınıza teşekkürler arkadaşlar çok samimi sıcak kanlısınız :wink: :grin: :grin: :grin:  :razz: :roll: :shock:

Şuna sıcak kanlı davranmayın ya.
  2. Green_Beret

Yild said:
    Çok mübarek bir konu olmuş ellerinze sağlık...

https://www.youtube.com/watch?v=ibfzcrHCjXY
    bunu izleyinde imanınız gelsin
    hocam bize bi "hı" harfini çıkartır mısınız :razz:

Eyvallah kardeşim çok faydalı bir paylaşım Allah razı olsun :smile:
  3. Green_Beret

Tabii kardeş :grin: Arkadaşın da gelsin sen de gel :grin:
  4. Green_Beret

Tabiki kardeşim bekleriz her zaman :grin:
  5. Green_Beret

Eksiği var ama olsun :grin: Hayatımın içine tüküren adam lekrok'dur ama napalım yani işte tükürmeseydi de napsaydı. 10 senedir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi. Sevgililerimizden yemediğimiz tribi birbirimizden yedik falan :grin: Hakikaten çok malca şeyler yaptık ooofff of :grin:

Biz benim gözümde TIPçılar, lekrok'un gözünde de imam gücü olanlarsınız. TIP'da utanma yoktur, imamda vardır. Ama ikisi de aslında birbirini tamamlar işte, belki öyle bi mana çıkartabiliriz. Onun dışında bizim için hiçbir mana yoktur. Bize ciddi klanlarla aynı muameleyi yapmayın zaten. Biz ciddiyetten bıkmışız, ego tatmininden bıkmışız. Fake olanlar, başka klanda olup da trollemeye can atan ergen arkadaşlar, büyük arkadaşlar, sesi ince olanlar, boru sesi gibi olanlar, mallıkta sınır tanımak istemeyenler, sınır tanımak isteyenler, hepiniz gelin ("Ne olursan ol yine gel", Mevlana).

Gelmeyene can kurban zaten istesin vereyim :grin: . Ama gelip ya da gelmeyip, bir şekilde bizi aşağılamak isteyenler, efendim ne söyleyim mal gözüyle bakanlar, kendilerini yükseklerde görenler. Unutmayın maalesef sizle aynı oksijeni tüketiyoruz. Aynı ülkede yaşıyoruz. Emin olun biz de sizinle yaşamak istemezdik :grin: Düşünsenize, mal dediğiniz adamla aynı konumdasınız :grin: O yüzden bırakın saçma salak egolarınızı lütfen.

Eğlenmek istiyoruz tek istediğimiz bu. Herkesi bekliyoruz, ama Ankara'da olan arkadaşları özellikle bekliyoruz. Buluşup maklubeli sohbet yaparız, şarkılar söyleriz, el ele tutuşup yağ satarım bal satarım oynarız. Kız arkadaşınız yoksa kız arkadaşınız oluruz falan ne biliyim bıyıklı sevenler olursa. İnternet kafe basıp sabahtan akşama kadar warband atarız, veya atmayız. Kavgada adam lazım olursa geliriz falan ne biliyim.

Bir enstrüman falan çalıyorsanız da gelin, özellikle gitar çalanlar gelin gitar öğretin bana Ankara'da olanlar!

Tanımak isteriz hepinizi :smile:

Güç TIP'la olsun! İmanın gücü adına!
  6. Green_Beret

Hepinizde nalla ç ıolsu narkadaşla rbütü noluml uyorumlarını zicin.

lekro kkomünis tdediys eokomünisttir. Onu nsöz ütü mcinle rve ci nseve nimamları nsözüdür. Yazdığ ımusk ainsanlar ıhe rtürl übel ave müs ibetten kurtarmaktadır. Inanmıyorsanı zşahi tbeni m. Ben iher türl übelada nkorudu.
  7. Green_Beret

Hepinizde nalla hraz ıolsu narkadaşla rhepiniz igönülde nselamlıyoru m.
  8. Green_Beret

[Bitti] Nations Cup 2013 [Türkiye]

Oyun İçindeki İsminiz: GreenBeret
    Klanınız: Revenge of Nobility
    Adayınız: Rayden
  9. Green_Beret

[WR] Warfare Rulers

kromagnus said:
    Üstüne şarkı tanımam

sadri.Jpeg

Listede adım niye yok
    facepalm9.jpg

Sana nah listede ad :grin: Sen bi köşede dur.

Hacivat said:
    Green_Beret said:
    Barış Manço tavsiyemdir...
    aşık veysel iyidir

Aşık veysel kötü demedim reiscim. Ayrıca Barış Manço da en iyisi demedim. Tavsiye ettim lan :sad: Ne var bunda bi de döveydiniz... Ayıp değil mi, günah değil mi, yazık değil mi, vasat değil mi kardeşim!

Ve bir antiparantez

)Fok balıklarını çoğaltma girişimi başarılı olurken deniz aslanlarının nüfusunda bir azalış oldu, e onlar da yalnız şimdi!(
  10. Green_Beret

[WR] Warfare Rulers

Barış Manço tavsiyemdir...
  11. Green_Beret

[ENSC2012] HardGamerz European Native Summer Cup 2012 | Congratulations Rattys

Please add these:

WR_LadyGaladriel: 698198
    WR_LadyArwen: 511949
    WR_LadyMorgana:1023922
    WR_Sari_Lagod:98746
  12. Green_Beret

[ENL] Server Booking and Donations | All matches must be booked here

Which teams are playing in the match?: CoR vs WR
    Which team are you from?: WR
    Are you looking for a server in France, Germany or Hungary (probation)?: Germany
    On which date have you agreed to play? 23 Aug
    In which timeslot (17:30, 19:00 or 20:30 [BST]) have you agreed to play?: 19:30 (BST)
  13. Green_Beret

[ENSC2012] Round of 8 | Pick your dates today! Team 1s by 20:00 BST

We [WR] picked this: 19:30 (BST), 23 Aug.
  14. Green_Beret

[WR] Warfare Rulers

alpikat said:
    parantez said:
    Bayramınız mübarek olsun gençler ..
    Gidermisin ?

Alp abicim adam ne güzel bayramımızı mübarek eylemiş, senin gibi beşinci boyut hayranı abimiz bu adamı nasıl kovar
  15. Green_Beret

GOV(Guardians Of valley yeni klan sayfası)Jumong klanı bıraktı

Mysterion said:
    Forum Tasarımı Lens Mi ? Neyse Hayırlısı.

+1
Back
Top Bottom