Recent content by BloodStone

1. BloodStone

Vanaheimr

İyi dilekleriniz için herkese teşekkürler.
  2. BloodStone

Land of Strangers [LoS]

Hayırlı olsun. Başarılar
  3. BloodStone

Wrath OF Angels(Alımlar Kapalı)

Hayırlı olsun.
  4. BloodStone

Westward [WW] (Alımlar Kapalı)

Hayırlı olsun. Başarılar
  5. BloodStone

Guards of Vanaheimr | YENİ KONU.

Yarın LYS'ye girecek olan arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Umarım hepimiz için hayırlısı olur.
  6. BloodStone

Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Fare666 said:
    Maçta trolleyen tek klan H5 olmasa gerek Magni? Herneyse... H5'da maçın ortasında trollük, küfür ve benzeri olaylar yaşanabilir.. Yorumlarınızı insanların iç dünyasını da işin içine katarak yapmanızı öneririm. O an çok sinirli olabilir, birden parlayabilir, insan bu... Fakat daha dikkatli olunması konusundaki uyarı elbetteki yapılmalıdır .

Not:

Şahsen H5'lerle yaptığım tüm maçlarda hiçbir sorun yaşamadım, adam bekleme sorunu hariç. Bunu da sorun etmedim, antrenman maçı olduğu'çün.
    Tabiki tek trolleyen klan H5 değil. Ama burada konuda bu değil zaten. Olay daha önceden yaşandığı için, bende senin de düşündüğün gibi bu kişilerin uyarılması gerektiğini aktarmaya çalıştım.
  7. BloodStone

Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Olaya dışarıdan müdahele etmek istemezdim ama daha önce H5 ile yaptığımız bir maçta aynı şey (küfürleşme vs.) bizimde başımıza gelmişti ve olay tekrarlandığı için buraya yazma gereği hissettim. Bence maçın gidişatını bozan yada gerekli gereksiz küfür eden adamlarınıza çeki düzen vermeniz gerekiyor.
  8. BloodStone

Hoplites of Sparta

Hayırlı olsun.
  9. BloodStone

Pribel,TavuK,Laprodience ve Hacivat klanımıza katılmıştır. Aramıza hoşgeldiniz beyler. :smile:
  10. BloodStone

Sentinels of Dragon

Hayırlı olsun.
  11. BloodStone

Lego klanımıza katılmıştır. Aramıza hoşgeldin. :smile:
  12. BloodStone

Guards of Vanaheimr leaving WNL

Razer' said:
    It was obvious that clans you've never heard of before drop out weekly...
    Well, some of us have really important exams. Thats the reason we're leaving WNL. Its not about "heard before".
  13. BloodStone

Guards of Vanaheimr leaving WNL

Hi, our clan leaders and some of the members are passive these days. So we can't complete the tounament. Please delete us from the list. Sorry for that.
  14. BloodStone

[KOH] Knights Of Hell

Hayırlı olsun.
  15. BloodStone

[WNL2] Team Rosters, Contacts & Substitutions | Transfers Closed

Clan Name : Guards of Vanaheimr (Was written as Guard, True one is Guards)
    And please add,
    Witch-King_of_Vanaheimr ID: 1088084
    Levistos_of_Vanaheimr ID: 103313
    Greybeard_of_Vanaheimr ID: 690180
Back
Top Bottom