Recent content by Azzam

1. Dînî Tartışma

Kurnaz Beğ said:
    http://www.sahihhadisler.com/?pid=p&id=2944

Buyrun kertenkeleyle ilgili hadis. Bir kertenkelenin günahkar olması nedir? Biriniz açıklayabilir mi?
    Sana bir tavsiye kardeşim, hadislere şıp diye inanma; hele ki internetteki hadislere. Kur'an güzel ahlakı emreder, bir canlıyı öldürmek güzel ahlak mıdır? Düşünceye yormak gerekir.
  2. Süleyman Demirel Vefat Etti

Allah taksiratını affetsin.

e7o27l.jpg
  3. Lensim Lavoboya Düştü

Bende lens kullanıyorum ve aynısı banada olmuştu lavaboya düşürmek gibi. Solüsyona koyup 10 dakika kadar bekledikten sonra tekrar taktım, herhangi bir şey olmamıştı. Solüsyon gerekeni yapıyor, rahat olabilirsin.
  4. Siyasi Tartışma

Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Muhsin Yazıcıoğlu'nu da cemaat bozuntusu Fethullahçı Terör Örgütü tarafından öldürüldü.
    Muhsin Yazıcıoğlunu Fethullah terör örgütü mü öldürdü??? Yahu arkadaşım kanıt göstermeden ona buna iftira atmaktan vazgeçin. Muhsin Yazıcıoğlu'nun şu konuşmasına bak, tanımadan etmeden bilmeden konuşuyorsun. Sence kim öldürmüş olabilir? Mahkemeyi askıya alan görevli kesimleri yüksek mevkilere getirip, mahkemeyi sürdürmeye çalışanları aşağıya pohpohlayan AKEPE zihniyeti mi yoksa onların pisliklerini gün yüzüne çıkaran cemaat mi??

http://www.vidivodo.com/video/muhsin-yazicioglunun-yolsuzluk-hakkindaki-konusmasi/1150089
    Çok haklısın, Yazıcıoğlu'nu tanımadığın nasıl da belli lan.
    CIA ile ortak iş yaptı, bu Fetocular. İyi dinle bu konuşmayı, tamam mı birader? Size kalsa, eceliyle öldü diyeceksiniz. Ulan adam, helikopter düştüğünde yaşıyorken, boynu kırılıp öldürülüyor. CIA ile yapılan ortak operasyon ile bitirildi Muhsin Yazıcıoğlu;

https://www.youtube.com/watch?v=wOhORuFu8cM

Bu da bonus; https://www.youtube.com/watch?v=8CPwoBjoamI
    :smile:  Helikopter düştüğünde iktidar kimdi??? Neden bulamadılar adamı , hani Türkiye o kadar gelişmişti,
    Hem öldürülmüş olan birisi zaten ölmüş olduğu için eceliyle ölmüş olup şehit olmuyor mu? Yahu adama suikast düzenleyenin kim olduğu belli hala konuşuyorsun. Ha tamam Gülen Cemaati tamamen masummu onu bize hukuki süreç gösterir. Bir de tanımıyorsun diyorsun sen ilk önce araştır bakalım Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşlarını sonra gel :smile:
    Ulan adamda bunu söylüyor, devletin her mecrasına sızmışlar diye. Nasıl bulacaklar her yerde eli varken? Nasıl dar düşünüyorsun kardeşim sen böyle? Feto örgütünde şehir, bölge, ülke imamlarının olduğunu ve böyle bir sistem mevcut olduğunu bilmiyorsun sen herhalde. İşte, herifler en son MİT'i ele geçireceklerdi, ellerinde patladı. R. Tayyip Erdoğan'ın ameliyata giderkenki olayını da bi okumanı veya dinlemeni isterim; Hakan Fidan'ın evi FETÖ tarafından kuşatılmışken.

Muhsin Yazıcıoğlu'nu tanımadığın çok belli. Git biraz ideolojilerini görüşlerini ve hakkaniyetlerini araştır. Bu kafayla bir yere varamazsın.
    Sana tek soru sormak istiyorum. Sence Muhsin Yazıcıoğlu yaşamasından şu anki siyasi hareketler arasında en çok olumsuz etkilenecek hareket hangisi?
    HDP'nin meclise girmesi. PKK'lılara meclise oturma izni vermek.
    Ve onunla 13 yıldır kolkola olan AKP değil mi? Koyu AKP'li olduğun kesin, bu cevapla kendinle çeliştin.
    HDP ile AKP kol kola mıydı? Nasıl düşünce yapısındasınız, nasıl olayları takip ediyorsunuz hala çözemedim.Muhsin Yazıcıoğlu ölene kadar reisin izindeydim, şimdi bana en yakın olana geçtim, safım bellidir artık.

Şunu da şuraya bırakayım, buyur; https://www.youtube.com/watch?v=WHdtj3yRRGo
  5. Siyasi Tartışma

Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Muhsin Yazıcıoğlu'nu da cemaat bozuntusu Fethullahçı Terör Örgütü tarafından öldürüldü.
    Muhsin Yazıcıoğlunu Fethullah terör örgütü mü öldürdü??? Yahu arkadaşım kanıt göstermeden ona buna iftira atmaktan vazgeçin. Muhsin Yazıcıoğlu'nun şu konuşmasına bak, tanımadan etmeden bilmeden konuşuyorsun. Sence kim öldürmüş olabilir? Mahkemeyi askıya alan görevli kesimleri yüksek mevkilere getirip, mahkemeyi sürdürmeye çalışanları aşağıya pohpohlayan AKEPE zihniyeti mi yoksa onların pisliklerini gün yüzüne çıkaran cemaat mi??

http://www.vidivodo.com/video/muhsin-yazicioglunun-yolsuzluk-hakkindaki-konusmasi/1150089
    CIA ile ortak iş yaptı, bu Fetocular. İyi dinle bu konuşmayı, tamam mı birader? Size kalsa, eceliyle öldü diyeceksiniz. Ulan adam, helikopter düştüğünde yaşıyorken, boynu kırılıp öldürülüyor. CIA ile yapılan ortak operasyon ile bitirildi Muhsin Yazıcıoğlu;

:smile:  Helikopter düştüğünde iktidar kimdi??? Neden bulamadılar adamı , hani Türkiye o kadar gelişmişti,
    Hem öldürülmüş olan birisi zaten ölmüş olduğu için eceliyle ölmüş olup şehit olmuyor mu? Yahu adama suikast düzenleyenin kim olduğu belli hala konuşuyorsun. Ha tamam Gülen Cemaati tamamen masummu onu bize hukuki süreç gösterir. Bir de tanımıyorsun diyorsun sen ilk önce araştır bakalım Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşlarını sonra gel :smile:
    Ulan adamda bunu söylüyor, devletin her mecrasına sızmışlar diye. Nasıl bulacaklar her yerde eli varken? Nasıl dar düşünüyorsun kardeşim sen böyle? Feto örgütünde şehir, bölge, ülke imamlarının olduğunu ve böyle bir sistem mevcut olduğunu bilmiyorsun sen herhalde. İşte, herifler en son MİT'i ele geçireceklerdi, ellerinde patladı. R. Tayyip Erdoğan'ın ameliyata giderkenki olayını da bi okumanı veya dinlemeni isterim; Hakan Fidan'ın evi FETÖ tarafından kuşatılmışken.

Muhsin Yazıcıoğlu'nu tanımadığın çok belli. Git biraz ideolojilerini görüşlerini ve hakkaniyetlerini araştır. Bu kafayla bir yere varamazsın.
    Sana tek soru sormak istiyorum. Sence Muhsin Yazıcıoğlu yaşamasından şu anki siyasi hareketler arasında en çok olumsuz etkilenecek hareket hangisi?
    HDP'nin meclise girmesi. PKK'lılara meclise oturma izni vermek.
  6. Siyasi Tartışma

Enes Sancak said:
    Azzam said:
    Enes Sancak said:
    Azzam said:

7. Siyasi Tartışma

Goliath. said:
    Azzam said:
    Yazık ettiler memlekete, çok yazık ettiler. Milliyetçiyim diyen MHP'ye bak, PKK'ya sövüp sayan CHP'ye bak. Bu mudur vatanperverlik? Bu mudur vatanı savunmak? Demirtaş'ı meclise aldılar, Erbakan Hoca'nın ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemikleri sızlıyordur. Allah yardımcımız olsun.

Muhsin Yazıcıoğlu isimli kafatasçı Sivas Katliamının başmimarı birinin kemikleri sızlasa ne olur mezarda takla atsa ne olur,girdik artık meclise ağlamayı bırakın işte.
    Zamanında ağlamayı siz iyi bilirdiniz ama şu an güldüğünüzü de sanmayın. Allah büyüktür, Allah'ın tuzağı da büyüktür. PKK ile aynı tastan su bile içenlersiniz sizler. Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen bir adamı gelip savunmak nasıl da mantıklı dimi.
  8. Siyasi Tartışma

Enes Sancak said:
    Azzam said:

9. Siyasi Tartışma

Mosin Nagant said:
    @Goliath, "Hadepe" olacak o :razz:
    Azzam said:
    Yazık ettiler memlekete, çok yazık ettiler. Milliyetçiyim diyen MHP'ye bak, PKK'ya sövüp sayan CHP'ye bak. Bu mudur vatanperverlik? Bu mudur vatanı savunmak? Demirtaş'ı meclise aldılar, Erbakan Hoca'nın ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun kemikleri sızlıyordur. Allah yardımcımız olsun.
    CHP HDP'ye giden oyları kesmeyerek en mantıklı işi yaptı. HDP'nin mecliste siyaset yapması, bu ülkenin her kesimine hitap eden siyasi bir parti olması yerine dağda silahlı mücadele yapsa daha mutlu olurdun herhalde, kandan besleniyordu Yazıcıoğlu ve onun gibiler zira. HDP'ye bölücü diyorsunuz ama asıl bölücü varsa o da sizin gibi Kürtlerin ve daha pek çok azınlığın mecliste legal siyaset yapmasını istemeyenlerdir.
    Ne kuruyorsun bre sen kafanda? Kim istemiyor Kürtlerin siyaset yapmasını? Demirtaş liderliğinde giren bir parti mi Kürtler için siyaset yapacak ne saçmalıyorsun sen? Kardeşi PKK'ya mensup zaten, kandan kimler besleniyor belli oluyor, şöyle bir şey daha var, bizim kimin izinden gittiğimiz bellidir, topaç gibi değiliz en azından. Doğu'ya git bakalım bi, kaç AK Partiden memnun adam var, OYLARA NAZARAN KONUŞMUYORUM ve HİZMETLERİYLE DE İLGİLİ DEĞİL. Bunca yıldır kim insan gibi muamele gösterdi Kürtlere? Onca yıl sonra bunu AK Parti yaptı ve inkar edenin de siyasi bilgisinden şüphe ederim.

Bunlardan ziyade, Kürtlerin mecliste olması vs diyorsun, hani Türkiye partisiydi bu parti? Sadece Kürtleri mi ele alacak? Bu devirde ırka bakılmaz artık, geçmişte de bakılmadı. Toprağa girdiğinde, -en azından benim dinimde- ırkın ne demeyecek sana, Allah'ını, Peygamberini ve kitabını soracak. Şimdi tutup da bana Kürtleri istemiyormuşum gibi tavır sergileyemezsin sen.

Bana şunu söyleyin, Devlet Bahçeli neden şu 1, 1.5 aydır Demirtaş'a ve HDP'ye laf söylemiyor? Neden sadece AK Parti üzerinden siyaset yapılıyor? Bu kadar da kör olunmaz, günahtır. Senin o kanla beslenen adam dediğin Muhsin Yazıcıoğlu'nu da, o HDP'yi pohpohlayan cemaat bozuntusu Fethullahçı Terör Örgütü tarafından öldürüldü. Senin desteklediğin parti ve arkasındakiler kanla besleniyor bariz. Demirtaş ve mızıkacıları sizi.

AKP'den çıkan oyların hepsi doğudan. Kaç aşiret, AKP'den ayrıldı HDP'ye oy vereceğiz diye ve hatta HDP bu AKP'den ayrılan aşiretlere nişan taktı.
  10. Siyasi Tartışma

11. Diriliş Ertuğrul - Spoiler kullanmak zorunludur

Jusdwer said:
    Aeglos said:
    Moğol ne alaka ya ?

Bu sorunun aslı haçlılar,eyyubiler ne alaka? Olmalıydı. Zaten Moğollarla göç yolunda sürekli çatışmalar, baskınlar olmuştur aralarında. Fakat bunu anadoluya girdiğinde yapmaları saçma olmuş ki 1225 te zaten ahlatı geçmemişti kayılar.

Güzel bir bölümdü tarihin çok dışına çıkılsa da. Çok böğürme olmadı bu bölümde, ya da ben görmedim. Ama bunu twitterdan falan da etiket oluşturup söyleyelim saniye başı "Lakin" demeyin LAN!
    Her şeyi tarihe göre yapsalar, belgesel olurdu zaten. Ona bakarsak, İbnül Arabi de Ertuğrul Gazi doğmadan önce ölmüştü ama dizi de yer verdiler. Hatta Süleyman Şah Ertuğrul'un babası değil gibi tartışmalar da var, biz senaryoya bakalım en iyisi.

Yeni sezonda Moğollorla olan mücadele pek kanlı geçecek gibi görünüyor.
  12. Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

emreuzun2001 said:
    Galiba bu sene çıkmayacak.
    Bir yerde okumuştum, turuncu levyedeydi galiba eylül-ekime doğru çıkacak diyorlardı umarım öyledir.
  13. Siyasi Tartışma

Spam yaptığım için kusura bakmayın ama şunu söylemek isterim. Muhalif olan herkese laf yetiştirmekten sıkıldım ve yoruldum. Bir kişiyle girdiğim münakaşaya kırk kişi dahil oluyor ve bu da işin içinden çıkılmaz hale geliyor. Bu konuya elimden geldiğince son mesajımı atıyorum, selametle.
  14. Siyasi Tartışma

Megadeth said:
    @Azzam

O siteye girip istediğin şeye sövebilirsin arkadaşım, orada yazarlar site kuralları çerçevesinde istediği şeyi yazmakta özgürdür. ''Site'' hakaret etmiyor, öyle bir imkanı yok zaten.

Ordaki lafların aynısını burada da ediyoruz arada. Akit'e selam söyle.

Cumhuriyete de paçavra demişsin, Can Dündar'ın haberine mi bozuldun yoksa  :neutral:
    Cıvımayı marifet sanan arkadaşım, seviyelice konuşacaksan buyur. Yırtık dondan çıkar gibi konuya dalmana gerek yok, lütfen.
    Dediklerine gelirsek, Cumhuriyet gazetesinin ŞU haberine bakarsak ne kadar dürüst bi gazete olduğunu ve CHP'nin de bu akıma kapılarak muhalefet yaptığını sanmasını ortaya koyarsak; aleyküm selam.
  15. Siyasi Tartışma

Tenzō said:
    Fikrilerini kendine yakın bulduğundan okumana laf etmedim zaten, -ki bu da normalde yapılmaması gereken bir şey- sadece "dürüst" değil o gazete, öyle gösterilmek istense de. Yıllardan beri tanıdığım biri Halis Mutlu. Nasıl biri olduğunu ne yapıp yapmayacağını Akit'ten daha iyi biliyorum. Bunun yanında tutulan polis raporunu da gördüm, seçimlere şaibe karıştırma konusunda ifadesi alınmış, Akit'in yaptığı haber yüzünden.
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz; durup dururken bi adama böyle bi iddia yükleyemez kimse, Halis Mutlu gelip sana ne yaptığını ettiğini anlatacak değil. Herkesi sütten çıkmış ak kaşık sanmayın ya da öyle sanın, kaybedecek siz olursunuz.
Back
Top Bottom