Recent content by çepnibey

1. çepnibey

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Önce umursamadım.Tekrar tekrar denedim ama yok,oyun açılıyor uyarı verip tekrar kapanıyor.
  2. çepnibey

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Hayırlı tezkeler kardeş. Modları çalıştırmada sorun yaşıyorum.
    Benim sıkıntım şu harmony'i indirdim.Modlar kısmına dosyayı ekledim.Hem vortex'ten hem de manuel olarak denedim olmadı.winrar'ı sildim tekrar indirdim olmadı.170 beta,165'te denedim yine çalışmıyor.Sorunu bi türlü bulamadım.reddit te şu konuyu buldum https://www.reddit.com/r/Bannerlord/comments/qjnmax/couldnt_verify_some_or_all_of_the_code_included/ onlarda çözememiş.Ne yapmam gerekiyor? Modların hepsini ayrı ayrı denedim.Harmony,UIExtenderEx ,Butterlib,MCM bunları sırayla denedim yine olmadı.Diğer modlarda bunlara bağlı olarak çalışmadı.Bi yardım sana zahmet.

YANITLA
  3. çepnibey

OSMANLI MOD[SP] [WARBAND] CRY OF WAR: OTTOMAN + MODÜL SİSTEM

Güzel modmuş ben epeydir oynamıyordum.Yeni başladım sayılır. Yalnız ilk görevde kaptanı İstanbula bırakıyorum. Eğitim al dedikten sonra oyun kendi kendine kapanıyor. Ne yapmam lazım?
  4. çepnibey

Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

ContTrabiyuo said:
    çepnibey said:
    Herhangi bir modu indirdiğimde mod açılırken kaplamlar yükleniyor tam tamamlanacak error veriya kendiliğinden kapanıyo ......./mod/sounds.txt die bişey çıkıyo ne yapmam lazım?
    :???:
    modu arşivden çıkartırken sorun çıkıyor mu?   

Hayır çıkmıyor bazı brf dosylarında da böyle oluyor
  5. çepnibey

[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

kusura bakmayın ben yeni indirdim modu, yüklenirken  yeniçerihelmet1.brf'yi açamıyor  diyo.Ne yapmam lazım ?
  6. çepnibey

Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

Herhangi bir modu indirdiğimde mod açılırken kaplamlar yükleniyor tam tamamlanacak error veriya kendiliğinden kapanıyo ......./mod/sounds.txt die bişey çıkıyo ne yapmam lazım?
    :???:
  7. çepnibey

2. sürüm ne zaman çıkar?

evlat , evlat tatil modları süper ötesi:wink: çıkmadı mı daha yenisi
  8. çepnibey

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Unable to open modules/Azgad a story of calradia v1.0/sounds.txt tam açılacak bu çıkıyor ? :ohdear:
Back
Top Bottom